Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY PILSKIE - najbliższy:28.07.2013 r. - start 18:00


troudyl

Rekomendowane odpowiedzi

To spoko, fajnie, że coś się udaje rozkręcić ;) Mam takie pytanko, czy w pile jest gdzieś kryty parking lub piętrowy? Sądzę, że na zimowe spoty by można było czegoś takiego poszukać,o ile się rozkręcą:) Szkoda że żaden z nas nie jest klubowiczem, bo w newbi by można było szukać nowych użytkowników z piły i okolic :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może teraz trochę już przesadzę, ale może jest w śród nas jakiś ukryty talent z pasją fotografa i zrobić parę fotek na ponowne rozpoczęcie spotów w pile? ( taka wolna myśl)

---------- Post dopisany at 23:05 ---------- Poprzedni post napisany at 22:58 ----------

Panowie może wlecicie na wspólny spocik na Wrześni w niedziele? ;)

Arx91

narazie to my się próbujemy u nas zorganizować, ale pomysł fajny,myślę, że czas pokaże.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może teraz trochę już przesadzę, ale może jest w śród nas jakiś ukryty talent z pasją fotografa i zrobić parę fotek na ponowne rozpoczęcie spotów w pile? ( taka wolna myśl)

---------- Post dopisany at 23:05 ---------- Poprzedni post napisany at 22:58 ----------

Panowie może wlecicie na wspólny spocik na Wrześni w niedziele? ;)

Arx91

narazie to my się próbujemy u nas zorganizować, ale pomysł fajny,myślę, że czas pokaże.

no bo u nas lecą chłopaki z Poznania z ekipa i konin i okolice więc może być ciekawie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale w okolice Wrześni czy w okolice Piły?? bo jak w okolice Piły to zapraszamy! Ja osobiście we wrześni bede 30.10 przejazdem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale w okolice Wrześni czy w okolice Piły?? bo jak w okolice Piły to zapraszamy! Ja osobiście we wrześni bede 30.10 przejazdem.

my we wrześni :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście się na razie nie wybieram aż tak daleko, a za innych użytkowników OOOO z Piły się nie będę wypowiadał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aparat na spota wezmę, coś się pstryknie :)

Co do wrześni też aż tak daleko nie planuje :)

Żeby chociaż doszło do naszego spotkania to już będzie wielkie coś :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no sadze że dojdzie do spota 3.11, dwie osoby z wałcza ( ja i jeszcze jeden fan audi) z piły bedą chyba ze 4 furki, może z trzcianki też ktoś wpadnie. jestem dobrej myśli , a może poznaniacy jak się rozpędza to i do piły zawitaja:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

że co , ze wy Pyras i Cyrkiel się znacie?? znaczy nie znacie, ale sąsiady jesteście? :facepalm::grin:

Obaczajcie czy mapki działaja, i czy takie mogą być , bo stare nie działały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi::siema: jaki tu spokój,na na na na, nic się nie dzieje na na na na :wink:

żyjecie pany? rozumiem, że jutro ma padać śnieg z deszczem, i siedzicie w serwisach z ogumieniem?? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hey! Właśnie, że zupełnie inaczej :decayed: szykuje się bo za 30min ruszam moją czerwoną suką do kumpla...do Londynu:decayed::decayed: ciekawe jak sobie poradzi:grin:

---------- Post dopisany at 16:26 ---------- Poprzedni post napisany at 16:18 ----------

A najlepsze w tym wszystkim jest too, że zaraz wpadają do mnie na tydzień moi teście hahaha a ja spadam do angoli^^:grin:

Spadam do usłyszenia i do zobaczenia 03.11.2012 r pozdro Pany:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...