Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY PILSKIE - najbliższy:28.07.2013 r. - start 18:00

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

heheh nic nie obiecuje :) ale sie postaram :)

Opublikowano

Ja nic nie pucuje nie mam natchnienia z rana:decayed: PyRaS czytałeś posty z wątku "ramki klubowe" ??:wink::wink:

Opublikowano
  • Autor

nie nie czytałem, a co?? gdzie to znaleźć?

Opublikowano

@dee_jay na 17 to się dopiero spotykamy a na pewno po 15min się nie rozjedziemy więc na bank się wyrobisz:grin::wink:

---------- Post dopisany at 09:50 ---------- Poprzedni post napisany at 09:48 ----------

nie nie czytałem, a co?? gdzie to znaleźć?

Haha Ty się nazywasz PyRaS :decayed::wink: ale jak chcesz to możesz poczytać...mam dla niego ramki klubowe:wink:

Opublikowano
  • Autor

sorka dopiero wstałem, :grin: zrozumiałem czy czytałęm wątek pyrasa na temat ramek klubowych :facepalm::grin::grin::grin: wtopa:decayed:

Opublikowano

jaka wtopa jak dopiero wstałeś to masz to wybaczone:decayed:

Opublikowano
  • Autor
:thumbup1: to dziś najazd :a4fan: na kauf:), ja się jednak trochę wypucuje (mojego myszowatego Avanta) :decayed: a te ramki klubowe to gdzie zamawiacie? bo bym się może też skusił :decayed:
Opublikowano

http://a4-klub.pl/ramki-tablice-rejestracyjna-117/ramki-klubowe-tablice-rejestracyjna-czarne-ix-tura-208675/

---------- Post dopisany at 10:33 ---------- Poprzedni post napisany at 10:31 ----------

Ramki są naprawdę dobrze wykonane, twarde, i mają bardzo fajnie opracowane zamykanie:decayed:

Opublikowano
  • Autor

to dziś sie może na spocie obluka ;) Jeśli PyRaS pozwoli ;)

Opublikowano

Właśnie doczytałem :)

hehe dobrze oblookamy :D może odrazu zamontujemy :D

Aparat, Vaga też zabieram :D

A i furki nie myje, przy takich warunkach drogowych jutro nie będzie widać, że myta była :P

Opublikowano
  • Autor

kufa tylko ja bede miał umyta 30 km przed spotem?? :):facepalm::grin: bede jechał chyba jak do kościoła 5km/h :P

Opublikowano
DSC_2003p.jpg
Opublikowano

No ładnie ładnie, ja niestety nie zdązyłem - pozniej zaczelo padac i po ptokach :/

Opublikowano

padało, ale nam to jakoś nie przeszkadzało :)

Opublikowano

cześć

Super że ponownie w Pile coś się dzieję : Thumbup1:: Thumbup1:

Opublikowano
  • Autor

super ze to wypaliło, ja nastepnym razem jak bede w okolicy to wpadne, do której "pucowaliście " bryki?

Opublikowano

Wiecej foto?

Opublikowano

Więcej fotek chyba nie było bo padało i nie było za bardzo jak:kwasny: następnym razem może będzie już śnieg to będzie o niebo lepiej:decayed:

Opublikowano

Raz padało, dwa o statywie sobie przypomniałem, że nie zabrałem jak byłem już przy kaufie :)

Trzeba będzie coś zorganizować jak śnieg spadnie na tym placu manewrowym na lotnisku :D (ale tym z tyły gdzie kawałek jest wylany farbą co imituje lód)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.