Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY PILSKIE - najbliższy:28.07.2013 r. - start 18:00


troudyl

Rekomendowane odpowiedzi

@dee_jay na 17 to się dopiero spotykamy a na pewno po 15min się nie rozjedziemy więc na bank się wyrobisz:grin::wink:

---------- Post dopisany at 09:50 ---------- Poprzedni post napisany at 09:48 ----------

nie nie czytałem, a co?? gdzie to znaleźć?

Haha Ty się nazywasz PyRaS :decayed::wink: ale jak chcesz to możesz poczytać...mam dla niego ramki klubowe:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sorka dopiero wstałem, :grin: zrozumiałem czy czytałęm wątek pyrasa na temat ramek klubowych :facepalm::grin::grin::grin: wtopa:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:thumbup1: to dziś najazd :a4fan: na kauf:), ja się jednak trochę wypucuje (mojego myszowatego Avanta) :decayed: a te ramki klubowe to gdzie zamawiacie? bo bym się może też skusił :decayed:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://a4-klub.pl/ramki-tablice-rejestracyjna-117/ramki-klubowe-tablice-rejestracyjna-czarne-ix-tura-208675/

---------- Post dopisany at 10:33 ---------- Poprzedni post napisany at 10:31 ----------

Ramki są naprawdę dobrze wykonane, twarde, i mają bardzo fajnie opracowane zamykanie:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie doczytałem :)

hehe dobrze oblookamy :D może odrazu zamontujemy :D

Aparat, Vaga też zabieram :D

A i furki nie myje, przy takich warunkach drogowych jutro nie będzie widać, że myta była :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kufa tylko ja bede miał umyta 30 km przed spotem?? :):facepalm::grin: bede jechał chyba jak do kościoła 5km/h :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć

Super że ponownie w Pile coś się dzieję : Thumbup1:: Thumbup1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

super ze to wypaliło, ja nastepnym razem jak bede w okolicy to wpadne, do której "pucowaliście " bryki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raz padało, dwa o statywie sobie przypomniałem, że nie zabrałem jak byłem już przy kaufie :)

Trzeba będzie coś zorganizować jak śnieg spadnie na tym placu manewrowym na lotnisku :D (ale tym z tyły gdzie kawałek jest wylany farbą co imituje lód)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...