Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY PILSKIE - najbliższy:28.07.2013 r. - start 18:00

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

jak to zmajstrowałeś??

Opublikowano

A można, mooożnaaa:decayed::decayed::facepalm:

Opublikowano

a takie tam małe kuku

ale całe szczęście ma się te AC więc w końcu się przyda

Opublikowano

Widzę, że zainteresowanie spotem bardzo marne, a przypałętał mi się wyjazd więc na spocie mnie nie będzie.

Opublikowano
  • Autor

czyli co wszyscy czekaja na ślizgawke?

Opublikowano

Siemanko Hubi teraz tak na spokojnie :) w galerii w ostatniej chwili się zorientowałem :facepalm: pozdrawiam!!!:decayed:

Opublikowano

coś tu cicho się zrobiło

Opublikowano

Panowie, spadło troszkę śniegu, może byśmy się wybrali któregoś wieczoru na ślizgawkę (tą na lotnisku od tyłu gdzie plac manewrowy jest).

Opublikowano

Jestem za! :decayed:

Trasa Piła-->Wrocław w zakorkowanym Poznaniu, Lesznie i Wrocławiu (równo 600km) spalanie wyszło na poziomie 4,8L :decayed: całkiem nieźle jak na 12 letnią babcię :wink: co sądzicie?

Opublikowano
  • Autor

trasa wałcz warszawa po wszystkich świętych 4,6 l droga nr 10 ;) wynik całkiem niezły ;) ja bym sie kiedyś mógł poślizgać ale niestety na razie mi autko zapadło w sen zimowy... muszę je wybudzić.

Opublikowano

Haha jeszcze się z tym nie uporałeś?? czytałem ten wątek:facepalm::facepalm::kwasny:

Opublikowano
  • Autor

problem tkwi w znalezieniu ciepłego garazu:) w wawie, bo w wałczu to garaz mam farele bym wstawił i bym sobie dłubał ;):P mam już skyda i filtr (tylko odebrać) teraz tylko ogrzać auto i z głowy, z drugiej strony to niezłą wtope zaliczyłem:P już 2 dzien stoi bo wczoraj mi padł

Opublikowano

I jak troudyl opanowałeś niunie ??, coś tu kurczę zamarło :P, Widzę, że dziadujecie na trasie jak tylko można nie lepiej poczuć moc i przegnać niunie ??

Opublikowano
  • Autor

Tak odpaliłem na szczęście w czwartek, rypałem się z filtrem paliwa chwile, no i cała nocke w ciepłym garażu stała :) Wymieniłem filtr paliwa, pokręciłem z 15 sekund i zaczeła się ksztusić, wiedziałem już, że jest dobrze, jeszcze 4 sekundy kręcenia i się obudziła do życia. Potem to już spoko tylko dolałem skydda do baku potem po vervy 20l i jutro idę zobaczyć czy odpali ;) bo teraz znów stoi na dworzu:) różnica jest taka ze jest na zewnatrz cieplej i ma już baku dodatki na zimę i 20l paliwa zimowego ;) reszta to jeszcze letnie ;)

Pany co jest , żyjecie, czy też was sen zimowy ogarnął ?:decayed:

Opublikowano

No to mogłeś palnąć jakaś traskę po warszawie żeby przepalić troszkę ropki :D

No z tym snem to też się właśnie zastanawiam :P

Opublikowano
  • Autor

zrobiłem z 10 km między innymi na cepke, potem ciagle ruszanie pod 3800 obrotów i dopiero bieg wyżej i po miescie 3400 na 2 by przepisowo jechać, by mocno siorbnął ropencji, a nie verve którą zalałem filtr paliwa, zobaczymy jutro, a we wtorek gnam na spota to też go pogonie i przedmucham ;)

Trza im filtry paliwa wymienić, jakiejś wódeczki polać to się obudzą :)

kiedy jakiś spocik?

są chętni?

Opublikowano

hehe Cyrklu spoko :P ja też nie wiedziałem gdzie Cie przykleic :P mówię twarz znajoma ale zanim zatrybiłem to jak zimny diesel na mrozie hehe :P Jedni zamarzają a drudzy tacy jak ja wpadają w studzienkę kanalizacyjną bez denka bo komuś było zapewne potrzebne straty zderzak z lekka sie pogniótł z przodu :P Pozdro 4 ALL

Opublikowano

Hubi to ładnie a zemnie Sie smiales ją właśnie swoją reanimuje czekam na części

Opublikowano
  • Autor

Widzę każdy coś reza w swoich OOOO tylko pyras się nie chwali co :) lub się wyłamuje :):grin:

Pyras przyznaj się , co robisz w swojej OOOO?

Opublikowano

jak na razie to pewnie ją czyści po tej chlapie co leży na ulicach piły:facepalm::facepalm::facepalm::grin: a ja miałem dzisiaj bliskie spotkanie z jakimś lisem :decayed: ale moja suka wyszła niemal że bez szwanku:banan::shock3:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.