Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY PILSKIE - najbliższy:28.07.2013 r. - start 18:00


troudyl

Rekomendowane odpowiedzi

po co lista kto ma byc to bedzie a wiecie jak to jest z listami jak sie robi Nie zawsze kto sie wpisze to bedzie mogł wbic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po co lista kto ma byc to bedzie a wiecie jak to jest z listami jak sie robi Nie zawsze kto sie wpisze to bedzie mogł wbic

Nie no Solar , źle chyba rozumiesz intencje listy, chodzi o to , żeby mieć pogląd ilu nas będzie. bo ostatnio spoty były jedno osobowe , wiec teraz chyba sam rozumiesz, ja będę gdzieś w połowie lutego chętny jak się uda coś zorganizować:) Ta lista do niczego nie zobowiązuje, i nikomu nie zabrania zajechac, chodzi o to by mieć na świeżo poglad czy warto się zrywać na spota

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jak tam spot?odbył się ? Pany wy tez tak macie że jak wam postoi z tydzień auto to nagle amory siadają i z dobre 20km się jedzie jakby ich w ogóle nie było?? Z prawej strony chyba mi przymarzł amorek a z lewej dość mocno siadł. Macie pomysł co z tym zrobić by jakoś uzdatnić auto do jazdy??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No na spociku był _Solar_, leszek, ja i ciepła czekolada z kauflanda :P

troudyl - częściej jeździć :P, a tak na poważnie to nie słyszałem o takim cudzie jak zamarzający amorek więc nie pomoge :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znaczy mi sie tak wydaje, bo wczoraj jak rozbujałem budę, to z prawej strony zero reakcji, nic sie nie bujało, a z lewej było widać jak jeszcze amorek i spręzyna pracuje. No się sprzejadę w wolnej chwili z 50 km:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć :wink4:

Tutaj małe info dla tych , którzy zasypywali mnie prywatnymi wiadomościami odnośnie ręcznika :

http://a4-klub.pl/czapka-daszkiem-recznik-111/recznik-plazowy-1-tura-kolor-czarny-73292/index11.html#post3062772

Pozdrawiam,

Musti A4 Klub Polska :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zimowy sen? :P

---------- Post dopisany at 21:37 ---------- Poprzedni post napisany at 21:36 ----------

Polska Rumunia 4-1 tu nie ma co spać:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zapraszamy, ja mam nadzieje , ze na najbliższym się pojawię. ale do tego czasu muszę kupić nawe wycieraczki bo ktoś wczoraj mi je skasował podchmielony po imprezie.... żal po prostu żal

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemasz kto jest z piły i ma nie daleko ul siemiardzkiego koło PIL CAR będę tam cały tydzień można ogarnąć jakiegoś mini spota :drinks:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:) siemanko Marcin, ostatnio na lakierni tam byłem z służbowym ducato :) słyszałem od kumpli (którzy tam mieli praktyki) że samochodu tam lepiej nie oddawać :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...