Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY PILSKIE - najbliższy:28.07.2013 r. - start 18:00

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ja ropę leje i uprawiam "wolno" stylowe jazdy na ręcznym, co w taką pogodę można robić. Przed śniegiem ją wypucowałem i teraz do końcowej odwilży pewnie jej nie umyje. Pewnie nie oznacza na pewno. W styczniu może świeczki wymienię bo przy -13 jak było to nie odpaliła niunia tak jak bym sobie tego życzył :)

Cyrkiel ale mam nadzieje że lis dostał za swoje i już nie będzie nękać innych OOOO :D

Opublikowano
  • Autor

pyras jak chcesz to tu w wawie mamy klubowy sklep gdzie mamy zniżki , ja kupiłem filtr paliwa manna do mojej 130konnej wersji za 70 zeta normalnie byłoby chyba ponad 100, jutro bede w tamtych okolicach to mogę zapytać ci o świeczki ile by były, mi moja cięzko pali przy -15 więc pewnie swieczki też czekaja na wymianę ;)

Opublikowano

A jak byś mógł to pewnie. Może wywiedź się co sądzą o Bosch duraterm czy coś takiego.

A czy któryś z was dislowców zabierał się za dodatkowe ogrzewanie płynu chłodniczego (chodzi mi o te 3 świece w krućcu ponoć z głowicy co wychodzą ?? )

Opublikowano
  • Autor

Byłem dziś zapytać oświece, sa po 28zł sztuka i jakieś dłuższe 5mm za 52 mm sztuka ze zniżkami ;) ale to były do mojego 1.9tdi maja tylko te dwie i to chyba nie boshowskie

Kuwa jak nie sraczka to zatwardzenie, przez dwa dni waliło deszczem przy 0*C wczoraj w nocy mróz -3 *C a dzis w nocy 3cm sniegu spadło.i jak tu teraz otworzyć auto jak na nim ze 4mm lodu przykryte śniegiem?? spróbuje ciepła woda rozmrozić lód, bo inaczej nie widze jak go otworzyć bez szarpania za drzwi... ta zima mnie już dobija z mim Audi.

Opublikowano

tylko polej ciepłą a nie goroca bo szyba może strzelić

Opublikowano
  • Autor

Polałem ciepła kranówa puściło od ręki potem 3h na spocie odmarzała cała ;) Ciekawe ile teraz będzie spokój ;)

Opublikowano

No dzięki troudyl za info :)

Może byśmy zorganizowali przedświąteczny spot. Nie wiem do końca czy pomysł się spodoba bo przed świętami to wiadomo, każdy zabiegany ale w pysk nikt nie da a zapytać można :)

Opublikowano
  • Autor

ja 21 w okolicy 20 dopiero z ląduje na rewir ;)

Pytanko. ktoś z was kiedyś widział tą kostkę do seryjnego subwoofera w b6/b7? bo potrzebuje do tej kostki kupić piny bo w ASO kostaka 23 miejsca na piny 14 zł a jeden pin do tej kostki 15zł!!! jaja po prostu jaja. Dostałem suba i chce go uruchomić, i jeszcze jedno te kostki do głośników ( zwykłe 2 pinowe) gdzie można dostać? Orientujecie się ?

Opublikowano

te orginalne 2 ponowie mam ale od B5

ale chba to są takie same

Opublikowano
  • Autor

,yślę ze do b5 i do b6 beda te same :)

Opublikowano

to spoko moge ci dać tylko muszę poszukać ile potrzebujesz??

Opublikowano
  • Autor

jedna nie więcej ;)

---------- Post dopisany 21-12-2012 at 23:24 ---------- Poprzedni post napisany 20-12-2012 at 21:52 ----------

To co z tym spotem? kiedy go robimy? ja już jestem na rewirze, jakby co ;)

Opublikowano

Wszystkim życzę zdrowych, wesołych, pogodnych i bogatych Świąt Bożego Narodzenia :) .

Opublikowano
  • Autor

Jakieś dzwonki słychać z dala

to mikołaj za***rdala,

za***rdala aż się kurzy

bo zapierdol ma dość duży

mimo wielkiej dziś roboty

z równowagą ma kłopoty,

spodnie całe wymiętolił

chyba z sanek się spierdolił

alkoholu czuć aromat

najebany jak automat

wysiadł z sanek głośno beknął

i wielkiego orła jebnął.

Przyjemnego szumu w głowie

Wygodnego miejsca w rowie,

no i może jeszcze potem

spokojnego snu pod płotem.

Żeby pies z kulawą nogą

Cię nie oblał idąc drogą.

Wszystkiego najlepszego z okazji świąt Bożego Narodzenia:)

Opublikowano

Ja również dokładam sie do życzeń wszystkiego najlepszego Pozdrawiam

Opublikowano

zdrowych i spokojnych i do zobaczenia pod kauflandem...

Opublikowano

Hej

koledzy kto w pile posiada kabel VAG do podłączenia auta pod kompa.

Potrzebuję go pożyczyć na 10 minut bo muszę wykasować błąd poduszek bo po kilku wirażach na tym śniegu mi się zapaliła.

Jak ktoś ma niech wyśle mi numer tel na PW to się odezwę.

czekam na PW

Pozdrawiam

Opublikowano
  • Autor

No tylko kiedy się widzimy pod kaufem??

Opublikowano

Może sobota 29 grudnia, co by jeszcze przed nowym rokiem :P

Opublikowano
  • Autor

jestem za ;)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.