Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY PILSKIE - najbliższy:28.07.2013 r. - start 18:00


troudyl

Rekomendowane odpowiedzi

Ja ropę leje i uprawiam "wolno" stylowe jazdy na ręcznym, co w taką pogodę można robić. Przed śniegiem ją wypucowałem i teraz do końcowej odwilży pewnie jej nie umyje. Pewnie nie oznacza na pewno. W styczniu może świeczki wymienię bo przy -13 jak było to nie odpaliła niunia tak jak bym sobie tego życzył :)

Cyrkiel ale mam nadzieje że lis dostał za swoje i już nie będzie nękać innych OOOO :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pyras jak chcesz to tu w wawie mamy klubowy sklep gdzie mamy zniżki , ja kupiłem filtr paliwa manna do mojej 130konnej wersji za 70 zeta normalnie byłoby chyba ponad 100, jutro bede w tamtych okolicach to mogę zapytać ci o świeczki ile by były, mi moja cięzko pali przy -15 więc pewnie swieczki też czekaja na wymianę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak byś mógł to pewnie. Może wywiedź się co sądzą o Bosch duraterm czy coś takiego.

A czy któryś z was dislowców zabierał się za dodatkowe ogrzewanie płynu chłodniczego (chodzi mi o te 3 świece w krućcu ponoć z głowicy co wychodzą ?? )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem dziś zapytać oświece, sa po 28zł sztuka i jakieś dłuższe 5mm za 52 mm sztuka ze zniżkami ;) ale to były do mojego 1.9tdi maja tylko te dwie i to chyba nie boshowskie

Kuwa jak nie sraczka to zatwardzenie, przez dwa dni waliło deszczem przy 0*C wczoraj w nocy mróz -3 *C a dzis w nocy 3cm sniegu spadło.i jak tu teraz otworzyć auto jak na nim ze 4mm lodu przykryte śniegiem?? spróbuje ciepła woda rozmrozić lód, bo inaczej nie widze jak go otworzyć bez szarpania za drzwi... ta zima mnie już dobija z mim Audi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polałem ciepła kranówa puściło od ręki potem 3h na spocie odmarzała cała ;) Ciekawe ile teraz będzie spokój ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dzięki troudyl za info :)

Może byśmy zorganizowali przedświąteczny spot. Nie wiem do końca czy pomysł się spodoba bo przed świętami to wiadomo, każdy zabiegany ale w pysk nikt nie da a zapytać można :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja 21 w okolicy 20 dopiero z ląduje na rewir ;)

Pytanko. ktoś z was kiedyś widział tą kostkę do seryjnego subwoofera w b6/b7? bo potrzebuje do tej kostki kupić piny bo w ASO kostaka 23 miejsca na piny 14 zł a jeden pin do tej kostki 15zł!!! jaja po prostu jaja. Dostałem suba i chce go uruchomić, i jeszcze jedno te kostki do głośników ( zwykłe 2 pinowe) gdzie można dostać? Orientujecie się ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jedna nie więcej ;)

---------- Post dopisany 21-12-2012 at 23:24 ---------- Poprzedni post napisany 20-12-2012 at 21:52 ----------

To co z tym spotem? kiedy go robimy? ja już jestem na rewirze, jakby co ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkim życzę zdrowych, wesołych, pogodnych i bogatych Świąt Bożego Narodzenia :) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakieś dzwonki słychać z dala

to mikołaj za***rdala,

za***rdala aż się kurzy

bo zapierdol ma dość duży

mimo wielkiej dziś roboty

z równowagą ma kłopoty,

spodnie całe wymiętolił

chyba z sanek się spierdolił

alkoholu czuć aromat

najebany jak automat

wysiadł z sanek głośno beknął

i wielkiego orła jebnął.

Przyjemnego szumu w głowie

Wygodnego miejsca w rowie,

no i może jeszcze potem

spokojnego snu pod płotem.

Żeby pies z kulawą nogą

Cię nie oblał idąc drogą.

Wszystkiego najlepszego z okazji świąt Bożego Narodzenia:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej

koledzy kto w pile posiada kabel VAG do podłączenia auta pod kompa.

Potrzebuję go pożyczyć na 10 minut bo muszę wykasować błąd poduszek bo po kilku wirażach na tym śniegu mi się zapaliła.

Jak ktoś ma niech wyśle mi numer tel na PW to się odezwę.

czekam na PW

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...