Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY PILSKIE - najbliższy:28.07.2013 r. - start 18:00

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

fure chcieli wyciągnąć, bo już brama była otwarta :wallbash:

Opublikowano

osz kutwa.. :confused4: nie myślałem że takie rzeczy w pile mogą sie dziać.. :shocked: dobrze, że już wakacje i mnie nie ma

Opublikowano

A moja stoi już 3 lata pod blokiem i nikt nie chce brać. Żal.

A tak na serio. Tomas, współczuję.

Pozdro!

monti

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

pozdrowienia dla wczoraj upolowanej:

czarna B5 z szachownicami na drzwiach i naklejką klubową na tylnej klapie

w Lubaszu stała

Opublikowano

Panowie jest opcja! :decayed: dziś dowiedziałem się, że w Pile funkcjonuję coś takiego jak Automobilklub pilski i organizują oni na lotnisku treningi sprawnościowe :naughty: z tego co rozmawiałem to na 100% robią trening 27.08, ale zastanawiają się czy nie zrobić spota teraz w niedziele lub poniedziałek 14/15.08 :cool1: ja wpadnę na pewno na oba, ale pomyślałem, że można by zebrać jakąś godną reprezentacje od nas i zawitać :hi: ktoś chętny? :gwizdanie:

Opublikowano

A jest ktoś chętny co by za jakąś flaszkę wyczyścił przepustnice w moim ADR??

Opublikowano

Tomson, naprawiłeś auto? Będę dzisiaj koło Twojej chaty to będę wypatrywał :D Spot automobilklubu? Czemu nie, można podjechać, zobaczyć. Daj znać Tomson czy będziesz to się spotkamy. A reszta? Reflektuje na spotkanie?

pzdr monti

Opublikowano

Tomson, naprawiłeś auto? Będę dzisiaj koło Twojej chaty to będę wypatrywał :D Spot automobilklubu? Czemu nie, można podjechać, zobaczyć. Daj znać Tomson czy będziesz to się spotkamy. A reszta? Reflektuje na spotkanie?

pzdr monti

jak będziesz to looknij :naughty: stoi przed domem :decayed:

Opublikowano

Byłem, widziałem. Naklejeczka naprawdę gustowna :wink4: Jak zwykle nie miałem Twojego nr telefonu, żeby dryndnąć. Ale w PW gdzieś powinienem mieć.

pzdr!

monti

ps

od czasu do czasu zaglądam do działu skradzione - diesle mają wzięcie, miałeś fart

Opublikowano

jedzie ktoś jutro na zlot cultstyle.pl do szczecinka? :cool1: monti, trening jest w poniedziałek o 11 na lotnisku :naughty: ja będę :good: weź kask i 30zł :decayed:

Opublikowano

Zdjęcia z dzisiejszego zjazdu (15.08.2011)

8zGar.jpg

J5Eho.jpg

KMO4c.jpg

Ie5IW.jpg

QBN9m.jpg

1VFb3.jpg

lpnhM.jpg

XlfRt.jpg

7lsvG.jpg

HXyj5.jpg

ezIk0.jpg

qKXgm.jpg

7LwF3.jpg

jf6S9.jpg

6vheu.jpg

1gsG7.jpg

sNZKA.jpg

rz8db.jpg

rYOOj.jpg

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

wstępnie planuję imprezkę za tydzień w Pile ...

jeśli będę sam to chętnie zawitam na spota jakiegoś

http://www.pila.halfmarathon.pl

Opublikowano

Hejka,

Mam małą prośbę do Was Pilanie :)

Czy ktoś z Was mógłby się pofatygować na ul. Bydgoską sprawdzić mi jedno autko :?:

Byłbym wdzięczny :hi:

Opublikowano

Cześć!

Podaj komis i auto. Postaram się zerknąć choćby powierzchownie.

Pzdr, monti

Opublikowano

http://autocsu.pl/oferta/samochody-uzywane/peugeot-407-20-hdi-318/

adres:

Centrum Samochodów Używanych

Dejavu

ul. Bydgoska (wjazd od ulicy Giełdowej)

Głównie potrzebny jest nr VIN ( w komisie przez tel. nie chcą podać ). Numer znajdziesz na dole na przedniej szybie od strony kierowcy. Będę bardzo wdzięczny za pomoc. Oczywiście przy okazji możesz zerknąć na autko, czy warte w ogóle zainteresowania :)

Opublikowano

OK, postaram się tam dzisiaj podjechać i przynajmniej VIN ściągnąć.

Pzdr

monti

Opublikowano

Będę niezmiernie wdzięczny :notworthy:

Opublikowano

Witam

chłopaki spociki jakieś jeszcze robicie czy juz wszyscy sobie odpuścili ??

Opublikowano

Ja jestem za, ale widać, że jestem w tym osamotniony, więc co będę się wychylał :cool1:

pzdr Lechu,

monti

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Żegnając lato tym samym witając zbliżającą się zimę proponuje pościerać trochę betonową nawierzchnię pilskiego lotniska. Zaczynamy w niedzielę 18 września godzina 11.00 tam gdzie zawsze czyli koło małego nasypu. Pamiętajcie liczba miejsc ograniczona

Proszę o wpisywanie się na listę obecności : Reszta jak zwykle

Obowiązkowy kask na głowę swoją i pilota,

Aktualne badanie techniczne + OC samochodu startującego,

Wpisowe 30 PLN

Obowiązkowy dobry humor

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.