Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] Skaczące koła


Jaro75

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Pojawił się taki problem w mojej niuni.Zaczęły podskakiwać koła w momencie "buksowania".Cały przód skacze.Dodam że tydzień temu robiłem przegląd i niby amortyzatory z przodu mają po 70% sprawności.No ale czy można temu wierzyć? W sumie jak pamiętam to odkąd "ją" mam czyli trzy lata cały czas taki sam wynik wychodzi.Troszkę dziwne jak na nasze drogi. Macie pomysły?

Jarek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Pojawił się taki problem w mojej niuni.Zaczęły podskakiwać koła w momencie "buksowania".Cały przód skacze.Dodam że tydzień temu robiłem przegląd i niby amortyzatory z przodu mają po 70% sprawności.No ale czy można temu wierzyć? W sumie jak pamiętam to odkąd "ją" mam czyli trzy lata cały czas taki sam wynik wychodzi.Troszkę dziwne jak na nasze drogi. Macie pomysły?

Jarek

sprawdź, czy felgi są proste :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok.Możliwe że będę musiał wyjąć amortyzatory i tak sprawdzić.Felgi?hmn... nie neguję ale od czego by się pokrzywiły alumy? Ale wszystko jest możliwe.Wyraznie widać na asfalcie przerywane ślady więc dziwne to jest a tak jak napisałem to przód ma wyskoczyć z siebie.A czy takie objawy mogą iść od sprzęgła?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podjedź na inną stację diagnostyczną. Miałem u siebie podobne objawy a na przeglądy jeździłem ciągle na jedną stację aż w końcu pojechałem do gościa który się zarzekał że na jego ścieżce wszystko wyjdzie. Pojechałem i przód 34%, 30% tył 30% 29% wymieniłem wszystkie i we wtorek wybieram się ponownie na sprawdzenie ile maja nowe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli były by to felgi lub opony to myślę że wyczułby to w czasie jazdy :mysli: obstawiam że amorki lub sprężynki już nie sprężynują jak trzeba ale to chyba bardziej na amorki wygląda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:) No to zbieram na amorki :wallbash: Skoro u kolegi "szatana" było tak samo więc u mnie też to muszą być amortyzatory.Szkoda tylko że tak dziwnie ma się to do wyniku ze stacji diagnostycznej.No ale tak widocznie bywa.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...