Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AJM] Dziwne zachowanie po odpaleniu


gzrybol

Rekomendowane odpowiedzi

Witam dziś pojechałem sobie do markeru jakieś 3 km, po ponownym odpaleniu auto pracowałao jak jakiś stary samochód ciężarowy na zimnym silniku znaczy tak jak by regulator pracował i zwiększał mu dawke paliwa, sam sobie gazu dawał a pedału gazu nie ruszałem, dodam że nie była to równa praca tylko tak jakby nie palił na wszystkie gary, żadne kontrolki sie nie zapaliły, po zgaszeniu i odpaleniu wszystko ok.

Co to mogło być?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie nie tankowałem dziwne, kiedyś miałem przypadek że na postoju na zimnym silniku auto weszło na obroty tak ok 1100 na 2 może 3 sekundy ale później się uspokoiło, nie wiem czy mam się przejmować jutro podepnę pod kompa i zobaczę czy żadnych błędów nie ma. [br]Dopisany: 30 Sierpień 2009, 16:21_________________________________________________Witam

Dziś znowu jakies jaja odwalo mi auto jechałem na 3 biegu bez gazu tak sobie pyrkałem dałem lekko gazu bo delikatna góreczka była, wcisnąłem sprzęgło bo krzyżówka była a on znowu na obroty wszdłtak na 1500-1600 póżniej spadłna 1100 i przez 2 sekundy tak było potem norma, czy to może być potencimetr gazu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najlepiej podpiąć mi to wygląda na walnięty czujnik płynu chłodniczego a jeśli poległ to na 100% bedzie zapisany błąd przerabiałem ten temat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najlepiej podpiąć mi to wygląda na walnięty czujnik płynu chłodniczego a jeśli poległ to na 100% bedzie zapisany błąd przerabiałem ten temat

dziwne, bo miałem padnięty czujnik G62/G2 i żadnego błędu nie było.

a przy uruchamianiu auta silnik wskakiwał od razu na 1700obr/min po chwili wracał na obroty nominalne, po wymianie czujnika problem znikł :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy a powiedzcie czy padniety wtrys moze dac taki objaw po odpaleniu np.z rana po dluzszym postoju? znaczy sie nie rowno silnik pracuje.

Tak wogole jets opcja sprawdzenia wtryskow wlasnym sposobem ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...