Skocz do zawartości
IGNOROWANY

President Johny II


Walus851

Rekomendowane odpowiedzi

Witam drogich kolegów jak w temacie zakupilem sobie wczoraj radyjko President Johny II i tu moje pytanie po starym zestawie cb czyli uniden 520xl została mi z niego antena hustler poradzcie czy ja zostawić czy może lepiej zakupić coś innego jakaś stacjonarna w starym zestawie spisywłla się nawet dobrze proszę o porady czy ja zostawić czy będzie to w miarę dobrze zbierać jak nie to jaka antenę kupić pozdrawiam Walus851

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Antenkę którą posiadasz w tej chwili zmieniłbym na Sirio ml-145 (145cm) lub Sirio AS-100 (100cm) obie na podstawie magnetycznej. Z tych obu anten powinieneś być w 100% zadowolony z odbioru i nadawania :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Antenkę którą posiadasz w tej chwili zmieniłbym na Sirio ml-145 (145cm)

Popieram kolegę, miałem taką samą antenkę, byłem zadowolony. W połączeniu z Twoim radyjkiem będzie dobry zestawik - tak sądzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

musze poszukac jakis ladny uchwyt na klape

To chcesz mieć antenkę na uchwycie nie na magnesie?

Widzę że masz Avanta, to raczej ciężko będzie na klapie ją zamontować, chyba że poniżej szyby....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak antena ma być na avancie to lepiej uchwyt na reling np. taki http://www.allegro.pl/item724848408_uchwyt_antenowy_na_reling_av_33_inradio.html lub w "dziurkę" po antenie FM wtedy będzie elegancko hulała :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pod warunkiem, że reling ma mase. Mówisz, że dach Ci porysuje, a nie szkoda Ci zdzierać lakieru, żebyś miał mase montując antenkę na klapie bagażnika. Magnes to chyba najlepsze rozwiązanie. Antenka Sirio polecam, u mnie śmiga nieżle z tym samym radyjkiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy ja mam antenkę na relingu, uchwyt na filcu montowany bez ingerencji w reling także po zdjęciu nie ma śladu. SWR na poziomie 1.2, zasięg wystarcza jak na moje potrzeby.

A wygląda to tak:

http://images43.fotosik.pl/191/c2222641dc5d0645med.jpg

http://images50.fotosik.pl/191/8be7cefdfbab9861med.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmmmmm teraz to koledzy daliście mi do myślenia w poprzednim aucie miałem stacjonarna anteln na klapie na uchwycie tzw dzbanku wszystko fajnie do czasu sprzedaży zostały dziury a znajomy w golfie 4 ma taki uchwyt na klapie jak dałem linka i tam gdzie sruby się wkręcaja w karoserie dal blaszke trzyma się extra i zbiera tez super i tak własnie myślałem by tak zamontowac co o tym myślicie Pozdrawiam Dziękuje za pomoc Walus851

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Walus851 a masz jeszcze tego unidena - do sprzedania - i czy jest sprawny w 100% bo byłbym zainteresowany...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam 2 radyjka CB:

1. uniden 520xl i sirio 145 i powiem, że działa znakomicie - jest na magnesie umieszczone na środku dachu (centralnie) w oplu vectrze hatcback

2. president johny II + president florida - radyjko jakby troche lepsze ale stopuje je antenka jest duzo słabsza niz sirio. Presidenta woże w audi avant na dachu yuż przy samej klapie.

Uwazaj przy zakupie sirio zeby była produkcji ITALY bo duzo podróbek sie pojawiło.

Jak coś to ja prawdopodobnie mam na sprzedanie unidena 520xl + sirio 145 w 100% sprawne i chyba gwarancja jeszcze na jakieś kilka miechów jest. Oczywiście autor tematu ma pierszeństwo sprzedaży jak coś

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...