[ALL] Spoty Ostrowieckie-Poniedziałek 19:00

• Odpowiedzi 3.9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Panowie dziękli za Spot-była nas garstka ale daliśmy radę :>

i wnioski trzeba konkretne wyciągnąć, wniosek pierwszy ale najważniejszy:

1. Dudi zawsze jedzie ostatni i wszyscy patrzymy w lusterko czy za bardzo się nie zbliżył :polew: :polew: :polew: :polew:

2. zbieramy na miesięczny bilet PKP relacji Warszawa-Gdynia dla Maxa (jako miłośnik PKP niech się nacieszy i zagłębi w tajniki dobrze funkcjonmującej spółki)

3. na następny spot każdy bierze po 1L 98-mki bedziemy ujeżdzać żółtego LEONA :evil:

Witam serdecznie i zapraszam do zakupu Kalendarzy klubowych 2010r .Wszystkie informacje znajdziecie w tym wątku ====> http://www.a4-klub.pl/smf/kalendarze_scienne_2010_najladniejsze_zdjecia_a4_zapisy-t111315.0.html .Pozdrawiam :hi:

W temacie spotów: jako że przyda nam się odmiana od ciągłej pizzy i coli, proponuję nieco ruchu. Na razie na spokojnie, bez przesadyzmu :wink4: W poniedziałek zamiast w DaGrasso spotnijmy się w Hokus-Pokus: weźmiemy sobie tor lub dwa i pogramy w kręgielki :naughty:

jako że przyda nam się odmiana od ciągłej pizzy i coli, proponuję nieco ruchu.Na razie na spokojnie, bez przesadyzmu W poniedziałek zamiast w DaGrasso spotnijmy się w Hokus-Pokus: weźmiemy sobie tor lub dwa i pogramy w kręgielki

przy piwie i słonych zakąskach :polew: :polew: