Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Spoty Ostrowieckie-Poniedziałek 19:00


MARCIN607

Rekomendowane odpowiedzi

I co we dwóch do sauny pójdziemy.... mało ze mamy takie samę samochody, razem do sauny chodzimy to i ploty będa jak ta lala

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3.9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

zaczniemy od zwyklego spota dzis po 19? jednoczesnie mozna by obgadac jakas saune albo co

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wymieniaj szyby na kilinskiego bo ja tam wymieniałem i kolesie mi oba błotniki porysowali a i ceny tez nie za niskie maja ,koles w starachowcach dobry w te klocki jest i ma w miare dobre ceny , na spota w bałtowie nie dotarłem bo po 11 skonczyły mi sie zajecia

Dzięki wielkie za uprzedzenie, też mi się to nie za bardzo widziało. W Starachowicach nie znam zakładu, ale pojadę do Jaan Autoglass w Kielcach. Powiedzieli mi cenę nieco wyższą nawet niż na Kilińskiego, ale przynajmniej będę wiedział, że jest robota dobrze zrobiona.[br]Dopisany: 14 Grudzień 2009, 16:56_________________________________________________

zaczniemy od zwyklego spota dzis po 19? jednoczesnie mozna by obgadac jakas saune albo co

Na saunę się piszę, jak już ustalicie termin, natomiast dziś odpadam - kuruję katar ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i mnie strzeli.

A w zasadzie strzeliło.

I nie mnie, tylko szybie. Szybę. Przednią.

Czy ktoś miał doświadczenia jakoweś z wymianą przedniej szyby w Ostrowcu? Po prawdzie bardziej będę pewien fachowości, jak pojadę do Jaana w Kielcach, ale nie wiem jeszcze, ile mi tam zaśpiewają... ;(

no jak tam szyba?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no jak tam szyba?

Jestem na jutro umówiony w kieleckim Jaanie. Obiecują się uwinąć w dwie godziny. Cenowo wychodzi jakieś 50 pln więcej niż na Kilińskiego.

Jak będziesz u nich spytaj sie ile by ceniła sie szybka A4 B7 2007 pod czujnik deszczu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no jak tam szyba?

Na razie nieźle. Wyjęli tamtą, założyli nową, przekleili hologram (pytałem ich, jak to robią. Podobno jakimś specjalnym nożem, ale kto ich tam wie...). Oczywiście dożywotnia gwarancja montażu. Zobaczymy, jak się będzie sprawować.

Btw. w Kielcach już sypie. Jutro pewnie i u nas będzie biało :wink4:

Jak będziesz u nich spytaj sie ile by ceniła sie szybka A4 B7 2007 pod czujnik deszczu

Mówiłem Ci przez tel, ale może ktoś inny jest też ciekaw: 720 pln.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę szybka już nówka sztuka jest :)a hologram to podgrzewają i się odkleja

Jeszcze muszę wymienić pióro w jednej wycieraczce, bo mi smuży. Co do hologramu - facet uparcie twierdził, że nie podgrzewają, ale kto by tam wierzył mechanikom... :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śnieg spadl - może jakieś góry i narty tylko nie mówcie mi o Bałtowie bo ja wole jeździć niż stać w kolejce a później śmigać 30sek w dół

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śnieg spadl - może jakieś góry i narty tylko nie mówcie mi o Bałtowie bo ja wole jeździć niż stać w kolejce a później śmigać 30sek w dół

bardzo chętnie, ale chyba tylko Bałtów zaliczę przed Nowym Rokiem a ta Wierchomla to dopiero w styczniu, jak więcej czasu będzie wolnego.[br]Dopisany: 17 Grudzień 2009, 09:48_________________________________________________tak sobie mysle ze trzeba by jakas wigilie w poniedziałek zrobić co wy na to?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wigilia może być. Ale w jakiej formie? :)

no jak to w rodzinie zyczenia i takie tam :)

Snieg już spadł , czyli jutro o 19 ??

A bedziemy się całowali .... :kox: :kox: :kox:

Tak o 19 polatamy twoim Q po tym sniegu :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...