Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Spoty Ostrowieckie-Poniedziałek 19:00


MARCIN607

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3.9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

a moze zrobi,y pare spocikow na siłowni :) 8zł kosztuje trening i będzie przyjemne z pożytecznym a nie takie objadanie zie przed snem :bicz3: :bicz3: :polew:[br]Dopisany: 07 Grudzień 2009, 18:49_________________________________________________no to zesmy se pospotowali :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spot był jaki był czyli go nie było....

No w sumie pomysł krawca jest całkiem dobry ja sie wpisuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a moze zrobi,y pare spocikow na siłowni :) 8zł kosztuje trening i będzie przyjemne z pożytecznym a nie takie objadanie zie przed snem :bicz3: :bicz3: :polew:[br]Dopisany: 07 Grudzień 2009, 18:49_________________________________________________no to zesmy se pospotowali :tongue4:

ja tez jestem na tak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bym się na jakąśhalę wbił i w halóweczkę zagrał[br]Dopisany: 08 Grudzień 2009, 16:54_________________________________________________Krawcu mnożna salę w Staszicu wynająć-orjętujesz się może w temacie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na nogach to pół biedy- zdejmij koszulkę 3 dni po siłowni-łzy same cismą do oczu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na nogach to pół biedy- zdejmij koszulkę 3 dni po siłowni-łzy same cismą do oczu

Po trzech dniach chodzenia w koszulce z siłowni to się nie dziwię, że miałeś łzy w oczach :> Ludzie Cię nie unikali? :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziad

:bicz: :bicz: :bicz: :bicz: :bicz: :bicz:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

na nogach to pół biedy- zdejmij koszulkę 3 dni po siłowni-łzy same cismą do oczu

Po trzech dniach chodzenia w koszulce z siłowni to się nie dziwię, że miałeś łzy w oczach :> Ludzie Cię nie unikali? :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bym się na jakąśhalę wbił i w halóweczkę zagrał[br]Dopisany: 08 Grudzień 2009, 16:54_________________________________________________Krawcu mnożna salę w Staszicu wynająć-orjętujesz się może w temacie?

hala kosztuje 38 zł cos mi sie tak o uszy obiło tylko nie wiem czy w okresie zimowym nie bedzie kiepsko z wolnymi terminami, zapytam jutro. tylko ze do gry potrzbujemy tak okolo 10 osob zeby sie nie zabiegac na smierc

i te zakwasy dnia następnego i następnego-bezcenne :> :>

To byłby pan pikuś... Kiedyś przez niemal tydzień nie moglem nóg w kolanach zginać - to były dopiero zakwasy :>

zakwasy to dobry objaw czujesz ze zyjesz :>

[br]Dopisany: 08 Grudzień 2009, 20:31_________________________________________________

w koszulce 3 dni po siłowni niezła jazda :polew: :polew:

nigdy nie stałem tak blisko naszego prezesa to nie wiem ale jak lubi to czemu nie :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba że umierasz :decayed:

w razie czego jutro podjadę do 4 i Bronka i tam zapytam. na 7mce też można zapytać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie możemy zacząć od czegoś mniej wymagającego... np.jakiś basen podczas gdy krawcu bedzie swoje uczennice trenował ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...