Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Spoty Ostrowieckie-Poniedziałek 19:00


MARCIN607

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3.9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

o to że 13 grudnia robią wypad do bałtowa na spota ,maja być jakieś wybory i imprezka go godzin wieczornych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po długiej męce z rejestracją ( nieprawidłowe podanie godziny z zegara :confused4: )

JESTEM :>

Witamy :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak byś mógł to zapytaj o koszta wymiany rozrządu czyli części + robocizna

[br]Dopisany: 04 Grudzień 2009, 21:23_________________________________________________silnik 1.8 T bex ,a i czy da się wymienić bez rozbierania pasa przedniego[br]Dopisany: 04 Grudzień 2009, 21:25_________________________________________________dzięki krawcu za załatwienie mojej sprawy :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Panowie wiem, że nie to miejsce ale zapytam na ogólnym. Wiecie gdzie w Ostrowcu albo w okolicach można zregenerować turbinę? W Warszawie to droga zabawa a niedługo będę przez tydzień w Ostrowcu i pomyślałem że korzystając z okazji odświeżę turbawkę w mojej audiczce.

Pochodzę z Ostrowca i chętnie poznam oddział świętokrzyski :) mam nadzieję, że w poniedziałek 28 robicie spota :)

[br]Dopisany: 07 Grudzień 2009, 15:11_________________________________________________

jak byś mógł to zapytaj o koszta wymiany rozrządu czyli części + robocizna

[br]Dopisany: 04 Grudzień 2009, 21:23_________________________________________________silnik 1.8 T bex ,a i czy da się wymienić bez rozbierania pasa przedniego[br]Dopisany: 04 Grudzień 2009, 21:25_________________________________________________dzięki krawcu za załatwienie mojej sprawy :notworthy:

Ja wymieniałem rozrząd na początku Bałtowskiej nie pamietam jak się szef nazywa. Zrobili mi za 250 PLN jakieś 2 m-ce temu. jestem zadowolony. Za części krzyknęli mi mega drogo bo 1500 za sprzęgło i 2300 za dwumas. Podziękowałem za takie ceny i kupiłem w hurtowni w Warszawie oryginał LUK sprzęgło 700 i dwumas 1500 :)) +-20PLN

Ale robocizna okazała się dwa razy tańsza niż w warszawie więc skorzystałem i nie żałuję.

PS. Części kupowałem w Hurtowni na ulicy Wrocławskiej w Warszawie. Szefem handlowców jest tam chłopak z klubu z oddziału mazowieckiego TOM77 jak coś potrzebujecie to dzwońcie do niego 604247010 mają naprawdę przystępne ceny.

Rzadko przyjeżdżam do Ostro ale na świeta mogę wam coś podrzucić jak będzie potrzeba :))

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TOM77 to połowę klubu w graty zaopatruje a na Bałtowskiej mechanior jest spalony-kasę ciągnie a wykonanie uslugi jest do .... , na ilość koleś leci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TOM77 to połowę klubu w graty zaopatruje a na Bałtowskiej mechanior jest spalony-kasę ciągnie a wykonanie uslugi jest do .... , na ilość koleś leci.

a nie wiedziałem że ma złą opinię :( mi wymienił dobrze. Ale pewnie miałem farta jak idzie na ilość

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prezes???????? Spotujemy sie dziś czy nie - jaka decyzja ?? Proponuje nadal Da grasso o 19

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzieki za namiar na KINGSOFT CHIPTUNING :kox:

W Warszawie regeneracja turbo to 1200+500 robocizna

A w KINGSOFT CHIPTUNING 750 regeneracja lub 1150 nowa oryginalna Garreta (tak powiedział) + 250 robocizna

jeżeli oryginał jest w takie cenie to kupuje nową :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...