Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Spoty Ostrowieckie-Poniedziałek 19:00


MARCIN607

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3.9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

na basenie też nie poszalejemy bez formy :no: ja bym od siłowni zaczął na początek [br]Dopisany: 08 Grudzień 2009, 22:29_________________________________________________i co jeszcze kto umie pływać a kto topić sie :> :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

że to weżyk łączący servo z nieszczsną pompą vaku

ta i skonczymy w dzakuzi hlehle [br]Dopisany: 08 Grudzień 2009, 21:58_________________________________________________Marcin co tam ci w kingsofcie powiedzieli mechaniory ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koleś jest spoko. mówił konkretnie.

miejmy nadzieję że ma racje-już mi Jacekpompe vaku zmienił i jest gorzej niż było wieć mam WIELKĄ nadzieję że to jest to. Ewidentnie syczy przewód-już się kończy-wymienię i zobaczę co dalej :wallbash: :wallbash:

chcę moje stare dobre zielone B5-prócz wachaczy było niezawodne :polew:

jestem ciekawy czy maja racje ? a jak w ogole odczucia po wizycie u nich?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie kupuj a4 podobno maja c**j...e zawieszenie :polew: :polew:

A tak naprawde to ja mam juz 1.5 roku zalozone wachacze MS i naprawde ich nie oszczedzam na dziurach bo ja lubie zapier....c :kox: i daja rade .Kupuj B5 ....RS4 :wink4: A co tam slychac u moich ziomali czekam na snieg to robota stanie i bym na spota zawital bo tutaj w Skierniewicach lipa ze spotami moze do Lodzi polece :gwizdanie: mam tylko 65 km :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no Krawcu ....

transwestyte jakiegoś podsyłasz i goscia co się w solarce zaciął :naughty:

Ja chyba wole konie ...

mechaniczne oczywiście ! :>

haha to tak co by nie przesadzić z tym treningiem :> tak jak ze wszystkim

[br]Dopisany: 11 Grudzień 2009, 14:20_________________________________________________noi z solarium :polew:[br]Dopisany: 11 Grudzień 2009, 14:22_________________________________________________http://demotywatory.pl/page/2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten koles to taki strzaskany opalenizna bo przed zawodami , zeby tak wygladac trzeba zjesc 2 wagony ryzu i wagon sterydow .A laska ma ciekawe piersi :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i mnie strzeli.

A w zasadzie strzeliło.

I nie mnie, tylko szybie. Szybę. Przednią.

Czy ktoś miał doświadczenia jakoweś z wymianą przedniej szyby w Ostrowcu? Po prawdzie bardziej będę pewien fachowości, jak pojadę do Jaana w Kielcach, ale nie wiem jeszcze, ile mi tam zaśpiewają... ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krawcu chetnie bym podskoczyl na silownie ale nie dam rady . Szkoda ze nikogo nie bylo z was na spocie VAG bylo z 27 autek ,bylismy w Baltowie ale jakos z wami bylo by mi razniej :confused4: Kolega z KingSoftu zrobil mi logi dynamiczne wpozo koles :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i mnie strzeli.

A w zasadzie strzeliło.

I nie mnie, tylko szybie. Szybę. Przednią.

Czy ktoś miał doświadczenia jakoweś z wymianą przedniej szyby w Ostrowcu? Po prawdzie bardziej będę pewien fachowości, jak pojadę do Jaana w Kielcach, ale nie wiem jeszcze, ile mi tam zaśpiewają... ;(

ja wymieniałem kiedys szybe na kilinskiego nie pamietam nazwy firmy ale jest obok sklepu z plytkami i innymi badziewiami do łazienki to jest chyba jeszcze prZed autocentrum i hurtownia siginal w podworku troszke trzeba wjechac i jest taki niepozorny garaz szybko i sprawnie a ceny to sie spytasz.

Krawcu chetnie bym podskoczyl na silownie ale nie dam rady . Szkoda ze nikogo nie bylo z was na spocie VAG bylo z 27 autek ,bylismy w Baltowie ale jakos z wami bylo by mi razniej :confused4: Kolega z KingSoftu zrobil mi logi dynamiczne wpozo koles :good:

a stok juz czynny nie widziałeś moze ? ja to w niedziele to zawsze jestem martwy towarzysko :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wymieniaj szyby na kilinskiego bo ja tam wymieniałem i kolesie mi oba błotniki porysowali a i ceny tez nie za niskie maja ,koles w starachowcach dobry w te klocki jest i ma w miare dobre ceny , na spota w bałtowie nie dotarłem bo po 11 skonczyły mi sie zajecia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robimy coś dzisiaj? Z siłką czy basenem to raczej opadam w tym tygodniu a wiec jakieś inne alternatywy ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...