Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Spoty Ostrowieckie-Poniedziałek 19:00


MARCIN607

Rekomendowane odpowiedzi

Jak leci chlopaki i dziewczyny :)))))))

Wychylam za was szklaneczke w tej chwili trzymajcie sie CIEPŁO chyba u was to szczegolnie przydatne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3.9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Jak leci chlopaki i dziewczyny :)))))))

Wychylam za was szklaneczke w tej chwili trzymajcie sie CIEPŁO chyba u was to szczegolnie przydatne

Pozdrawiamy Michalku milego wypoczynku :sexinbed::polew:

Bedzie ktos jeszcze z naszych na tej haluweczce dzisiaj :wink4: oprucz Lukasza bo on bedzie na pewne [br]Dopisany: 04 Luty 2010, 07:17_________________________________________________No panowie bylo fajnie ale tylko przez pierwsze 3 minuty :naughty: puzniej nogi mi odmowily posluszenstwa i pierolno...em jak dlugi pod bramka przeciwnia zabijajac bramkarza , :polew: cale kolana mam po zdzierane dramat :kox: nawet do konca meczu niewiem jak mi sie udalo na bramce wystac :polew: ze nie padlem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak leci chlopaki i dziewczyny :)))))))

Wychylam za was szklaneczke w tej chwili trzymajcie sie CIEPŁO chyba u was to szczegolnie przydatne

hej taka piekna zima stulecia :) wracaj bo cie ominie :polew:

dudi chyba juz sie nie mozesz doczekac az drogi obeschna (212km) :kox: przewieziesz mnie kawalek ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dudi lot był piękny :polew: nie ma co :good: a jak na kogoś co dawno z piłką nie latał to i tak masz niezła kondyche

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dudi lot był piękny :polew: nie ma co :good: a jak na kogoś co dawno z piłką nie latał to i tak masz niezła kondyche

No no - :good: słyszałem o wczorajszych wyczynach - gratulacje.

Ja tez trenuje - do 1,30 w garażu siedziałem tak jak mi to Novacek wykrakałeś !

Panie i Panowie - przesyłam gorące pozdrowienia od mm.maxa.

Załącznik i treśc wiadomości oceńcie sami :

Strasznie ciezko sie wypoczywa na tej plazy oj strasznie

michawakacje.jpg

Cięzko to chyba wstać po takich widokach ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak leci chlopaki i dziewczyny :)))))))

Wychylam za was szklaneczke w tej chwili trzymajcie sie CIEPŁO chyba u was to szczegolnie przydatne

Kolega chyba dużo tych szklaneczek wypił...skoro u nas takie ciepło sie zrobiło :rolleyes:

A co do czwartku...to w następny zabieramy silvera pod przymusem, trzeba go troche rozruszać, a nie tylko w tym garażu będzie siedział :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie i Panowie - przesyłam gorące pozdrowienia od mm.maxa.

Załącznik i treśc wiadomości oceńcie sami :

Strasznie ciezko sie wypoczywa na tej plazy oj strasznie

hehe prawie jak nad Bałtykiem... dzieki za pozdrowienia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ktos by sie pisal na kluczyki-karnety do tej myjni na kuzni ?? standardowo jest chyba 10% wiecej od wplaconych pieniedzy (czyli niewiele). moze uda sie cos jeszcze w promocji wytargowac, jakby było wiecej osob.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robimy cos dzisiaj bo nie wiem czy tluc sie do tego Ostrowca ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja też dziś nie dam rady być :no:[br]Dopisany: 08 Luty 2010, 18:05_________________________________________________Co taka się cisza zrobiła na forum ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja też dziś nie dam rady być :no:[br]Dopisany: 08 Luty 2010, 18:05_________________________________________________Co taka się cisza zrobiła na forum ???

Nie ma Maxa to i cicho , planuje ktos przyjazd w poniedzialek ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet nic mi nie mów o śniegu... Byłem dziś w Warszawie. Jazda w obie strony to horror jakiś, warstwa ubitego śniegu na drodze, ślisko niczym na lodowisku, na dodatek sama stol(n)ica jest fatalnie odśnieżona. Chciałem gdzieś zaparkować w bocznej uliczce, wpier*** się w jakieś lodowe koleiny i zawisłem. Mało nie spaliłem sprzęgła próbując się stamtąd wydostać, na szczęście jakieś dwa lokalne czerwononose renifery mnie wypchnęły. Ale i tak po wyjechaniu stamtąd znalazłem jakiś kawałek niezidentyfikowanego plastiku. Przy najbliższej okazji muszę zajrzeć pod spód i sprawdzić rozmiar zniszczeń :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj będziemy przeklinać Maxa że się smaży na słońcu :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...