Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Spoty Ostrowieckie-Poniedziałek 19:00


MARCIN607

Rekomendowane odpowiedzi

to audi stoi na polej koło Chreptowicza-koleś kupił auto już z wlepką

a ja Panie oglądam tylko i kasę zbieram-ale jeszcze mało na wszystko :wallbash: :wallbash: :wallbash:[br]Dopisany: 26 Czerwiec 2010, 20:59_________________________________________________Panowie Max już po zabiegu jest :kox: :kox:

kto następny :gwizdanie: :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3.9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Koledzy kto lata po Ostrowcu czarna A4 B5 w sedanie TOS XXXX z klubowa nalkejka na klapie przybylo nam klubowiczy :good:

Bo nie kojaze auta ze spotow :gwizdanie: dzisiaj stalem za nim na swiatlach kolo obwodnicy jak co to pozdrawiam :hi: Z reszta was tez , Marcinku jak tam upolowales juz cos ciekawego :naughty:

Dziś z kolei widziałem czarnego avanta, B5 albo B6, z napisem na tylnej szybie "A4 Klub Polska". Też ktoś nowy?

Dudi - nie jechałeś dziś przypadkiem w stronę Radomia? Bo mi mignęła czarna B5, podobna do Twojej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie bylem tylko w Starachowicach :>

co tam słychać Dudi?? kiedy jakiś poiedziałek wolny??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie bylem tylko w Starachowicach :>

co tam słychać Dudi?? kiedy jakiś poiedziałek wolny??

W zimie :polew: , niemasz moze starych klockow hamulcowych na tyl do b5 . Bo odleciala mi dzisiaj okladzina z jednego a jutro musze jechac za warszawe do roboty i chyba zamorduje tarcze :wallbash: zanim kupie i wymienie po drodze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie mam-miałem do VW golfa ale oddałem ;([br]Dopisany: 27 Czerwiec 2010, 20:47_________________________________________________widział ktoś B5 w avancie z grillem od B7?? jeżdzi takie szalone autko po OSTRO. :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widział ktoś z Was moze B6 avant czarna z felgami w kolorze czerwonym, numer rej TOS. Wczoraj widzialem ja w okolicach Stykowa a tydzien temu w okolicach Kunowa. Czy to nie kogos z Was? Bo naprawde super miala wyglad i chetnie bym obejzal jakies zdjecia tej B6.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z naszego składu nikt takowego auta nie posiada ,jakiś wolny strzelec nie zrzeszony się nim porusza widocznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widział ktoś z Was moze B6 avant czarna z felgami w kolorze czerwonym, numer rej TOS. Wczoraj widzialem ja w okolicach Stykowa a tydzien temu w okolicach Kunowa. Czy to nie kogos z Was? Bo naprawde super miala wyglad i chetnie bym obejzal jakies zdjecia tej B6.

Widziałem ją w ubiegłym tygodniu, za te czerwone felgi pewnie niejeden z forum dałby się pokroić :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie to byłem ja tylko tak dla jasności to nie był czarny avant tylko borbowa astra classic-nie czerwona felga tylko 3xkołpak 13" :polew: :polew: :polew:

Widział ktoś z Was moze B6 avant czarna z felgami w kolorze czerwonym, numer rej TOS. Wczoraj widzialem ja w okolicach Stykowa a tydzien temu w okolicach Kunowa. Czy to nie kogos z Was? Bo naprawde super miala wyglad i chetnie bym obejzal jakies zdjecia tej B6.

Widziałem ją w ubiegłym tygodniu, za te czerwone felgi pewnie niejeden z forum dałby się pokroić :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie to byłem ja tylko tak dla jasności to nie był czarny avant tylko borbowa astra classic-nie czerwona felga tylko 3xkołpak 13" :polew: :polew: :polew:

No wiedziałem, że coś było znajomego w tym samochodzie! :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nareszcie klima działa :> a tak dla innych klubowiczów którzy chcą nabić klime to znalazłem kolesia który nabija po bardzo bardzo kaonkuręcyjnych cenach ,tel do niego 514-825-769 adres szewna ul.kielecka 141

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nowidziałem wczoraj źe klima chodzi-poumykane wszystkie szyby i kurtka :polew: :polew:

[q uote author=Łukasz 23 link=topic=93542.msg1692604#msg1692604 date=1278074453]

Nareszcie klima działa :> a tak dla innych klubowiczów którzy chcą nabić klime to znalazłem kolesia który nabija po bardzo bardzo kaonkuręcyjnych cenach ,tel do niego 514-825-769 adres szewna ul.kielecka 141

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurtka musi byś :tongue4: :tongue4:[br]Dopisany: 04 Lipiec 2010, 23:14_________________________________________________a już dziś mówię że nie będę na spocie z powodu wyjazdu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...