Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Spoty Ostrowieckie-Poniedziałek 19:00


MARCIN607

Rekomendowane odpowiedzi

mnie też nie będzie-2ga zmiana[br]Dopisany: 05 Lipiec 2010, 14:37_________________________________________________Panowie ma ktoś jakiś pomysł co zrobic z gruzem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3.9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

mnie też nie będzie-2ga zmiana[br]Dopisany: 05 Lipiec 2010, 14:37_________________________________________________Panowie ma ktoś jakiś pomysł co zrobic z gruzem?

Możesz odpłatnie wywieźć na wysypisko, albo poszukać w anonsach ogłoszenia "Gruz przyjmę." Poza tym przejedź się na ul. Kilińskiego - jadąc w stronę Denkowa po lewej stronie jest taki spory zagruzowany teren i tabliczka chyba właśnie o przyjmowaniu gruzu.[br]Dopisany: 06 Lipiec 2010, 17:31_________________________________________________Przy okazji:

Lista uczestników czwartkowego Rage-Race ;)

http://www.rage-race.pl/?page=galeria_uczestnikow&edycja=2010

Już od mniej więcej 12.00 -13.00 na Rynku! :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trzeba reprezantacyjną koszulke klubu założyć i będę tam się mierzył w którym mi do twarzy!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak tam impera?? zjechała się reszta zawodników??

ta załota z Vw co z nimi szedłem mocno zimprezowana-jakby ich przez alko przebadać żaden by dalej nie pojechał chyba :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak tam impera?? zjechała się reszta zawodników??

ta załota z Vw co z nimi szedłem mocno zimprezowana-jakby ich przez alko przebadać żaden by dalej nie pojechał chyba :)

Reszta zawodników oczywiście, że zjechała, w szczytowym momencie na placu było ponad dwadzieścia samochodów - i oczywiście tłum ludzi. Jednym z moich faworytów był Chevrolet Camaro Hennessey HPE650 :naughty:

dsc01018kopia.jpg

Natomiast niech żałuje ten, kto nie oglądał dzisiejszego meczu Urugwaj - Niemcy w doborowym towarzystwie :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bolek sprzedalby furę za pierwszym razem?!tylko gratulować a Dudi za czym znowu chdziłeś?? daj Żonie klekota a dla Siebie S4 bierz :gwizdanie: :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marcinku chodzilem za a4 ale kupilem 406 . Probowalem wczoraj 1.8t Q z gazem jezu jaki mul :sick3: A ty cos kupiles

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...