Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Spoty Ostrowieckie-Poniedziałek 19:00


MARCIN607

Rekomendowane odpowiedzi

byłem w słomczynie zovbaczyć co jest bo sie weekendowałem w Wwie ale nic nie było

1.8tq muł?? no coTy? chcę takie kupić :confused4: :confused4:

ale z drugiej str jak u Ciebie 200 kunia lata to wszystko jest mułem :tongue4:

Marcinku chodzilem za a4 ale kupilem 406 . Probowalem wczoraj 1.8t Q z gazem jezu jaki mul :sick3: A ty cos kupiles

[br]Dopisany: 19 Lipiec 2010, 12:27_________________________________________________będziemy mieli Cupre w na Spotach??

sprzedał, sprzedał a taki ładny był ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3.9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

:thumbdown: lipa panowie...zeby leonclub musial podnosic liczebnosc :rolleyes: na spocie :chytry:

panowie i panie autko jest ladne.... http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C13472204

uderzenie lux :rolleyes:

się pracuje :(

a poza tych leonów jak mrówków u nas [br]Dopisany: 19 Lipiec 2010, 21:44_________________________________________________Łukasz ile mniej więcej byłoby za remont tegogolfa?[br]Dopisany: 19 Lipiec 2010, 22:59_________________________________________________http://otomoto.pl/audi-a4-1-9tdi-130km-quattro-C14212915.html ja coś takiego znalazłem i pare 2.5

http://otomoto.pl/audi-a4-1-8-turbo-quattro-navi-C14197222.html a to faworytka :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prezes a ty czego na spoty nie przyjeżdzasz eeeeeeeeee?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

albo w pracy albo na kielce lece żeby ich tam pilnować jak mi robotę robi-teraz będę :embarrassed: :embarrassed: :embarrassed:

Prezes a ty czego na spoty nie przyjeżdzasz eeeeeeeeee?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TAk panowie Sprzedałem moje oczko w głowie i kupiłem Leona 2008 1.9tdi.Na razie nie bedzie to rakieta ale jakoś przeżyję :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TAk panowie Sprzedałem moje oczko w głowie i kupiłem Leona 2008 1.9tdi.Na razie nie bedzie to rakieta ale jakoś przeżyję :wink4:

dawaj foty nie jakieś zwierzenia :) :)

2008 za nowy jak dla mnie :0 ja poniżej 10lat już nie patrze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

musi się samochód zrobic bo narazie ma goły przód

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest duże prawdopodobieńswto u nas co drugie auto kiedyś tak wyglądało(oczywiście zanim przejechało granicę)

teraz nie ma już tylko przodu a czego jeszcze jej brakowało kto to wie :) kierownica nie po terj stronie itp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale nabijacie sie z Bolka, a on zrobi jeszcze LeonaLuxMalina i będzie wam głupio... tylko bolek dlaczego 1.9 - skoro za chwile będziesz miał presję na moc i agresywny wygląd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Michale poszedłem trochę za twoja namową,ze samochodzik jest lux.Poza tym mnie też się podobał i ten zapach nowizny w środku jest nie do opisania.Z 1.9 program i 150km pęknie. :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TEn samochód raczej nie można powiedzie że jest po wypadkowy,tylko raczej po stłuczce.Ale wolę taki niż taki który ma 300tyś najechane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dajcie Bolkowi spokój bo okaże sie ze na spotach każy wózek jest wypadkowy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...