Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Spoty Ostrowieckie-Poniedziałek 19:00


MARCIN607

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3.9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

wiem ale nie mam pomysłu na nowe :gwizdanie:

Wypucuj furę i się zrobi moze byc jutro np

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

od jutra w kielcach siedze :tongue4:

zaraz jadę gumy zmienić i może jakąś fotke walnę :confused4:

ale pożądną sesyjkę trzeba zrobić [br]Dopisany: 11 Sierpień 2010, 11:15_________________________________________________trzebaby jedną wielką klubową sesyjkę zrobić :kox: :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marcin pomyśl nad jakąś miejscówką to zrobi sie sesję najlepiej taka indystrialną np. na hucie albo co

W ostateczności zawsze mozemy u Łukasza w sadzie foty zrobic - one szczęście przynoszą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

myślę myślę-jakiś podjazd możę co by autko stalo przodem w dół albo nad wodą gdzieś albo w tle skałek-moja Kobitka wymyśliła na tle jakiegoś nowoczesnego budynku to może coś w Kielcach strzele na weenekdzie :)[br]Dopisany: 11 Sierpień 2010, 15:14_________________________________________________Przyznać się -- kto ma konto na rapidshare?????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marcinku dawaj foty najladniejszej a4 B6 1.8 tQ na forum bo zem bardzo ciekaw :kox: no i zobaczymy jak sie to twoje Q w zimie sprawuje :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam rozrząd 20tyś przejechany i jakiś wałek do wymiany i jeżdzę-zdjęcia będą tylko muszę się ogarnąć :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze by go tak wywalic znaczy dpf-a

Maciek przyjedż jutro jak możesz któryś z Mędrców Ci podpowie-co to jest pdf? :mysli:[br]Dopisany: 15 Sierpień 2010, 22:55_________________________________________________a tutaj coś dla Większej części naszych spotów :tongue4:

http://allegro.pl/item1191015123_felga_17_leon_ibiza_cupra_vr_oryginal_5x100_6l1.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurde mam czuknik od dpf-a zepsuty na razie z tym jezdze ale nie wiem jak dlugo da rade

Ja ci odpowiem jak długo bedziesz jeździł....

Dopóki filtr dpf nie za***ie sie na amen i sterownik silnika nie bedzie mógł go zregenerować... koszty panie koszty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no mnie już nie

Jedna sztuka - może komuś na zapas się przyda? :kox:

[br]Dopisany: 16 Sierpień 2010, 16:37_________________________________________________Pozdrowienia dla wszystkich z Chorwacji.Leon w trasie się sprawdził,nawet spi się w nim dosyć wygodnie :>
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A coś innego też się dobrze robi oprócz spania??????????? :tongue4: :tongue4:

ciekawe :gwizdanie: :mysli:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

coś jeszcze tak :naughty: np jeżdzi :polew:[br]Dopisany: 18 Sierpień 2010, 10:21_________________________________________________przydała by się taka myjnia w Ostrowcu http://www.kciuk.pl/Nagie-Rosjanki-umyja-twoj-samochod-a22387

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...