Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Spoty Ostrowieckie-Poniedziałek 19:00


MARCIN607

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3.9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ja będę ale najwcześniej o 19:30-20 :wallbash: [br]Dopisany: 27 Wrzesień 2010, 07:37_________________________________________________Maciek na pierwszej giełdzie wszyscy Handlarze oswajali się z myślą że można KRAWCA auto kupić-teraz na następnej bedą losować kto może podejść jako pierwszy a na 3 giełdzie będzie losowanie który bierze :good:

jeszcze jestem w klubie :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja melduje sie na spot ok. 19.30

BTW.

Ja moje pudło sprzedawałem od godz. 12.00 do godz. 18.30 bez ruszania sie z domu na krok ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BTW.

Ja moje pudło sprzedawałem od godz. 12.00 do godz. 18.30 bez ruszania sie z domu na krok ;)

Ci z Leon klubu wszystko łykną :polew: :polew: :good:[br]Dopisany: 27 Wrzesień 2010, 10:58_________________________________________________Michał tylko żebyśsię teraz do A3-klub.pl nie zapisał :polew::tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BTW.

Ja moje pudło sprzedawałem od godz. 12.00 do godz. 18.30 bez ruszania sie z domu na krok ;)

Bo dobre fotki miałeś na zielonej trawce :> :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://moto.gratka.pl/tresc/audi-a4-avant-2-0-diesel-12087132.html#29912f6b13752208,1

juz mi normalnie niedobrze od tego waniliowego plaka :heat: ale czego sie nie robi ...[br]Dopisany: 27 Wrzesień 2010, 21:24_________________________________________________Michale a ty sie na Allegro ogłaszałeś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://moto.gratka.pl/tresc/audi-a4-avant-2-0-diesel-12087132.html#29912f6b13752208,1

juz mi normalnie niedobrze od tego waniliowego plaka :heat: ale czego sie nie robi ..

No fajne zdjęcia, ale na kilku ostatnich tablica rejestracyjna wygląda jak po zderzeniu, nie przymierzając, z lisem :tongue4: Tzn. jak pokrzywiona i brudna :wink4: Retusz nie wyszedł? :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszędzie się wepcha :polew: :polew: :polew:

Grzesiu.... masz coś z tym wspólnego ?? ?? ?? http://moto.onet.pl/1626869,1,porsche-cajun-nadchodzi,artykul.html?node=2

[br]Dopisany: 30 Wrzesień 2010, 13:01_________________________________________________co Ty Michał BMW jeżdzisz?? :tongue4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co Ty Michał BMW jeżdzisz

Że co że jak z że niby "skund" takie masz podejrzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co Ty Michał BMW jeżdzisz

Że co że jak z że niby "skund" takie masz podejrzenia

popier mi się-nie ważne :polew::wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...