Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Spoty Ostrowieckie-Poniedziałek 19:00


MARCIN607

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki Jacek- trochę spokojniejszy będę chodził :good: ale jeszcze ten błąd :mysli:

Bolek 18 bardzo ładna i ta czarna 17 też da radę, ta trzecia jakaś taka zwykła :no:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3.9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ja ze strzelania odpadam :confused4: nie dojazde z Gdyńskiego świata a na sobote mam zaplanowane zakupy dzieckowych rzeczy wiec nie da rady sie wymigać :wallbash:[br]Dopisany: 22 Październik 2010, 11:34_________________________________________________Najlepszego na nowej drodze życia PREZESIE !!! Do zobaczenia w poniedziałek - melduje sie obowiązkowo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkiego naj...,no i drużyny piłkarskiej :>

Niestety ja nie dopiszę w sobotę bo z dzieciakami do Lublina na zawody jade :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystkiego naj na nowej drodze zycia Marcinie zycze wam szczescia sto lat sto lat ....

mam zaplanowane zakupy dzieckowych rzeczy wiec nie da rady sie wymigać

nie zapomnij o bezpiecznych wałeczkach :> Michale

oto moje wozidlo na nastepny sezon albo dwa (zdjecia z telefonu takze lipne troche)

20101023%28001%29.jpg

20101023%28004%29.jpg

troche poobijany i porysowany ale w dowodzie jest kobita wpisana i pewnie jezdzila po zakupy i obijala po parkingach pod aldikiem

za to ma kilka zalet jest kombi, ma maly przebieg (to nie do konca jest pewne :> ) i kosztował mało, a i ma opony caloroczne hehehe jak dla mnie bomba

jest tylko jeden problem miałem audi ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

myslalem ze jak sie przespie to mi minie ale niestety dalej mnie dusza boli ;( mialem audi ...

dobrze ze chociaz fajny gostek kupil takze poszla w dobre rece :)[br]Dopisany: 24 Październik 2010, 15:51_________________________________________________ciekawe czy dolaczy do lubelskiej grupy a4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Chłopaki- przeżyłem :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: [br]Dopisany: 24 Październik 2010, 21:13_________________________________________________Maciek ale SAETA? :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: (żebyś był zadowolony oczywiście :good: :good:)

przecież nam teraz żyć nie dadzą- dobrze że Jacek VW jeżdzi chwilowo :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://otomoto.pl/volkswagen-passat-czarny-po-oplatach-2008-C15677653.html Chłopaki mógłby ktoś zerknąć na auto-prośba od klubowego Kolegi :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prezesie proszę cię :polew: :polew: :polew: :polew: kto rozsądny interesuje sie takim samochodem, pokaż mi dobrego passata z 2008r. za 9 tys. e to stawiam ci dzis skrzynkę piwa (cena zakupu bo jeszcze opłaty i handlarz musi zarobić) !!! Na 100% cos tam musi byc na rzeczy z tym samochodem poza tym buja sie on w ogłoszeniach juz tyle tygodni ze jakby była okazja to juz by go nie było

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://otomoto.pl/volkswagen-passat-czarny-po-oplatach-2008-C15677653.html[/url] Chłopaki mógłby ktoś zerknąć na auto-prośba od klubowego Kolegi

Koledze tego samochodu nie polecam tak jak każdego innego Passata - wrogowi TAK - POLECAM!

Zacznijmy od usterkowości silników i osprzetu silnika , elektronice szwankującej a w tym egzemplażu wyposażenia - Popatrz na kierownice, pokaz mi czujnik deszczu , kod silnika itp. Dlaczego w ogłoszeniu nie ma zdjęcia fotela kierowcy , liczników wyłacznika swiateł i wyłaczników el. szyb ? ( domyslam się że wyłaczniki są lekko zużyte ....)

Zapytaj sprzedajacego czy zgadza się na sprawdznie lakieru miernikiem - igiełki i egzemplaże idelane nawet z salonu czasami nie wyjadą bo już mają lakierowane kolejny raz elementy.

Do tego poprawna polszczyzna i teksty jak z targowicy lub z pod Tesco :

UBESPIECZONE!!!!!!. ( FAKTURA VAT- MARŻY NIE PŁACISZ WZBOGACENIA!!!!!! , OSZCZEDZASZ 800ZŁ!!!!!!. KUPUJĄC "U MNIE" NIE PONOSISZ ŻADNYCH DODATKOWYCH KOSZTÓW!!!!!!)

ABS, ESP, ASR-systemy te zapobiegaja utracie przyczepnosci kół i samoczynnie wyprowadzają auto z poslizgu. -8-Poduszek powietrrznych-

System blokady drzwi- anty napad Gdybyście mieli jakieś wątpliwości jakie macie systemy i do czego one służą ....

I najwazniejsze to co napisał Michał - sprawdz ile takie auto kosztuje na Mobile.de , dolicz koszt :

-Wyjazdu -300-600zł

-przywiezienia około 1000-1400zł ,

-opłaty celno-skarbowe(1000zł akcyza , 100zł tłumaczenia,100zł badanie techniczne,160 zł Urząd Miasta,500zł recykling , 267 zł karta pojazdu i rejestracja ) do tego zarobek osoby sprzedjacej - odpowiedz przychodz sama - :thumbdown: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://otomoto.pl/volkswagen-passat-czarny-po-oplatach-2008-C15677653.html Chłopaki mógłby ktoś zerknąć na auto-prośba od klubowego Kolegi :)

A gdyby Cię nie przekonywały fachowe porady kolegów powyżej, to ja powiem tylko tyle: Człowiek, który używa w piśmie więcej niż trzech wykrzykników ma stuprocentowe problemy z osobowością :polew:

Edit:

Dziś o 19?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...