Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Spoty Ostrowieckie-Poniedziałek 19:00


MARCIN607

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3.9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

http://otomoto.pl/volkswagen-passat-czarny-po-oplatach-2008-C15677653.html Chłopaki mógłby ktoś zerknąć na auto-prośba od klubowego Kolegi :)

to jest ten koleś co się kiedyś zbijaliśmy z niego....panie michale :wink4:

tu jest wiecęj jego wypaśnych autek... http://moto.allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=5071905

19:00 :tongue4: melduje sie :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany ale przecież to nie dla mnie Fura :confused4: jeden z kolegów pytał więc ja tu temat wrzuciłem jako że techniczny ze mnie żadaen a Wy znacie się na temacie- ja mam swoje 4 O :decayed:

Pany ja się pojawię na Spocie najwcześniej 11.11.2010 jeżeli coś będzie a jak nie to się zobaczy jaki będzie grafiik :sick3:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na ostatnim spocie wywiązał się temat (za sprawą najmniejszego klubowicza) autek zmieniających kolor pod wpływem temperatury :>

Temat okazał sie dość interesujący...a więc zaczołem drążyć temat i oto co udało mi się "wydrążyć" :wink4:

Fachowa nazwa takiego lakieru to: lakier termochromowy

"Farby termochromowe

Pod wpływem określonej temperatury zmieniają barwę. Barwa powraca do wyjściowej po przywróceniu pierwotnej temperatury. W zależności od żądanego efektu barwnego i temperatury zmiany dostępne są farby z efektem odwracalnym jak i nieodwracalnym."

link do filmów...

http://www.alsacorp.com/products/eclipse/eclipse_vid.htm

opad szczeneczki :decayed::tongue4:

i teraz najciekawsze...

Oczywiście w USA malują ależ i owszem :mysli: ale da się kupić też jako produkt do samodzielnego " nanoszenia"

1 Pint - 269$ czyli nie tak źle :naughty:

Idąc za ciosem niedługo zapodam temat w lakierni i zobacze co na to oni :)

może jakieś auto na testy??? :evil: :evil: :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zapraszamy smialo mozesz zajechac w poniedzialek :hi:[br]Dopisany: 28 Październik 2010, 22:06_________________________________________________

Idąc za ciosem niedługo zapodam temat w lakierni i zobacze co na to oni

może jakieś auto na testy???

moze byc moje troche poobijane jest :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja nie jade ;([br]Dopisany: 30 Październik 2010, 16:34_________________________________________________a we wtorek sie chetnie pospotuje

macie jakis sprawdzony srodek na dym papierosowy a wlasciwie syfek po nim w samochodzie :confused4: plisss[br]Dopisany: 30 Październik 2010, 16:37_________________________________________________mens-room-mural.jpg

hihihi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie Panowie od niedawna jestem posiadaczem avant z 98r niestety sprowadziłem lekko uszkodzonego z przodu i poszukuje lampek do niego oraz podsufitki. Gdyby ktoś miał w Ostrowcu na zbyciu coś takiego to dajcie znać :notworthy:

Pomóżcie to szybciej wzmocnie ekipe z O_c :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...