Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Spoty Ostrowieckie-Poniedziałek 19:00


MARCIN607

Rekomendowane odpowiedzi

u to marnie jak się tak ma sprawa, a wtryski zmienione czy w dalszym ciągu te co były ?? ja studiuje forum lpg zacięcie żeby zgłębić temat co i jak [br]Dopisany: 29 Grudzień 2010, 18:51_________________________________________________chyba tak i modelu B6

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3.9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

są magiki i jestem zadowolony-lepiej jeżdzi-jak się skończą kupi się nową listwę za 300pln i znowu jazda-ale planuję je zareklamować za 10miesięcy :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to teraz trzeba regularnie wymieniać filterki i będzie śmigać auto aż miło ,jestem ciekaw jak je zamontowali bo to jest bardo ważne i wpływa na ich żywotność ,przy najbliszczej okazji zerknę jak oczywiście pozwolisz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby mieć diesla to trzeba mieć gruby portfel patrząc na ceny paliw ,no lub zostaje Twoja profesja wykonywania zawodowo czyli dobra koparka na stanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marcinku kup rzesz se B5 1.9 TDI i nie bedziesz mial problemow :cool1:

AMEN

jak ja tęsknie do mojej B5czki zielonej bezawaryjnej- wsiadasz lejesz i jedziesz :confused4: :confused4: to był samochód. [br]Dopisany: 29 Grudzień 2010, 20:14_________________________________________________Łukasz powiem Ci że AFN jeżdziłem nie wiem czy nie taniej niż tym ale znowu yam ośka była i chyba lżejsza buda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam za B5 nie tęsknie zbytnio może przez mały motor ale jak się przesiadłem do tego to nie ma porównania co do frajdy z jazdy a i komfort jest na innym poziomie a o bespieczenstwie nawet nie wspomnę , i te wymiany wahaczy co jakiś czas to ja nie jestem pewien czy B5 takie bezawaryjne było

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki wszystkiego naj naj naj w 2011

roku :good: :good: :good: :good: :good: i trzymać fason dzisiaj-przynajmniej do 24:05 :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :banan3: :banan3: :banan3:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to jak...spot poniedziałek ??? :gwizdanie:

oficjalnie rozpoczniemy spoty 2011 :cool1:

No pasowalo by chyba :kox: Jak tylko bede to bede :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

będę na 100% tylko nie koniecznie autem-może uda się oddać furę do mechanika w sprawie ogrzewania :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich w 2011 roku :) jak bedzie jutro spocik to bede na pewno tylko z pislizgiem kolo 20:15 :)

byłem u znajomego wczoraj w garazu bo kupil sobie audi i chcial sie pochwalic i znalazlem na polce zrupieciami cos takiego

http://allegro.pl/audi-a3-a4-s3-s4-rs4-s-line-dsg-kierownica-scieta-i1380473631.html

no moze nie do konca tak wyglada ale ma łopatki do multitronika i te wszystkie guziczki multifunkcyjne i moze ktos chce kupic bo sie kurzy i marnuje cena 300 zł i pewnie da sie cos utargowac :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A do mnie bedzie pasowac bo mi sie bardzo podoba :kox: Przywiez w poniedzialek na spota to ja ogladne :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...