[ALL] Spoty Ostrowieckie-Poniedziałek 19:00

• Odpowiedzi 3.9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Jestem zawiedziony że nie udało mi się dotrzeć na gokarty :wallbash: :wallbash: ale następnym razem się piszę na wyjazd już obowiązkowo bo mi brak tych emocji z jazdy małym samochodzikiem :>

no powiem wam że gokarty mają magiczną moc uzdrawiania... :evil:

jadąc byłem chory...wróciwszy jak nowy :gwizdanie:

spot dzis???

jak coś obecny :gwizdanie:

A ja na odwrot wyjechalem zdrowy wrocilem chory :polew: ale nie zaluje i tez postaram sie dzisiaj dojechac :good:

Jaka cisza jak makiem zasiał :gwizdanie:

dawać jakieś sprawdzone sposoby na ciężką grypę bo mnie wykończyć chce ta choroba już

bardziej skuteczne będzie 0.7 :tongue4:

to go wykończy a nie postawi na nogi. 0.5 plus kiszne (witaminy) i będziesz Zdrów Chłopie :good: :good: :good: :good: :good: :good:

Jaka cisza jak makiem zasiał :gwizdanie:

Czosnek, cebulka, tego typu używki. Zapodaj sobie wieczorem ząbek czosnku, popraw gripexem czy rutinoscorbinem (x2). I pij dużo wody, bo katar bardzo odwadnia. Nie stroń też od soku pomarańczowego.

A w razie potrzeby zapodaj sobie sposób, który polecił mi znajomy Kanadyjczyk. Bierzesz miarkę ginu, miarkę gorącej wody, do tego trochę miodu i soku z pomarańczy albo cytryny. Po kilku dawkach zapominasz o chorobie :>

Jaka cisza jak makiem zasiał :gwizdanie:

biorę garść medykamentów a tak mnie rozłożyło że nie pamiętam czy kiedyś tak chory byłem, masakra jakaś z tym chorowaniem :wallbash: :wallbash:

Jaka cisza jak makiem zasiał :gwizdanie:

ja tam moją metodę polecam :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: jak coś mogę podjechać i Ci polewać odpowiednie dawki :wink4: