Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Spoty Ostrowieckie-Poniedziałek 19:00


MARCIN607

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3.9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

ja tam moją metodę polecam :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: jak coś mogę podjechać i Ci polewać odpowiednie dawki :wink4:

Ty na spota przyjedź, a nie będziesz do alkoholizmu namawiał :tongue4:

ja kompana szukam a nie :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tam moją metodę polecam :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: jak coś mogę podjechać i Ci polewać odpowiednie dawki :wink4:

Ty na spota przyjedź, a nie będziesz do alkoholizmu namawiał :tongue4:

ja kompana szukam a nie :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

jak wyzdrowieje to jakieś %% można spożyć :>

coś dla panów http://facet.onet.pl/foto/dziewczyny-nhl,4116354,0,foto-male.html :naughty: :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak tam spot ???

ja się stawiam... :tongue4:

Prezes- śnieg jest, 4 łapy, a ty??? miałeś się pokazać na spocie :gwizdanie:

p.s wystarczy u nas takie panie "wypuścić" na ulice do odśnieżania i nagle nikt nie ma pretensji że nie odśnieżone a i czyn społeczny wszedł by w modę. :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bedę po 22 :confused4:[br]Dopisany: 24 Styczeń 2011, 10:15_________________________________________________79e78e2ff498a95amed.jpg fura już czeka na odpalenie i na trasę[br]Dopisany: 24 Styczeń 2011, 10:32_________________________________________________proponuję dzisiaj spot o 20 zacząć w ten sposób może zdąże- Jacek dzisiaj jakiś kurs byśmy zrobili-jeszcze tego Q nie opanowałem :polew::tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dziś odpadam bo nie chce nikogo zarazić :confused4:[br]Dopisany: 24 Styczeń 2011, 19:08_________________________________________________Zobaczcie jak dudi myje auto

:polew: :polew: :polew:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dziś odpadam bo nie chce nikogo zarazić :confused4:[br]Dopisany: 24 Styczeń 2011, 19:08_________________________________________________Zobaczcie jak dudi myje auto

hehe no no ...dudi sobie umył...tylko łychę za nisko opuścił :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten temat obrabiaja teraz ostrowieccy policjanci obok malego tesco

http://motoryzacja.interia.pl/wiadomosci-dnia/news/s-3-czyli-przypomnijmy-sobie-przepisy,584508

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten temat obrabiaja teraz ostrowieccy policjanci obok malego tesco

http://motoryzacja.interia.pl/wiadomosci-dnia/news/s-3-czyli-przypomnijmy-sobie-przepisy,584508

I to z głupim uśmiechem na twarzy wlepiają mandaty za nie wiedzę kierowców i sobie poprawiają wyniki w pracy ,jak dla mnie to powinien być postawiony znak zakaz zawracania a nie tam strzałka oznaczała zakaz paranoja jakaś !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uffff a ja tam zawsze tak zawracałem ;] :gwizdanie:

z innej beczki..... do naszego kolegi Damiana.... http://allegro.pl/sexy-wiekszy-biust-szybkie-efekty-2-1-gratis-i1427576922.html

a w skladzie jest coś takiego jak :

Liść Damiana: niewielki krzew bogaty w fitochemikalia, np. alfa-sośniny, beta-karoten, beta-sośniny, beta-sisterol. Liść Damiana jest stosowany przede wszystkim jako lekarstwo na kobiece problemy hormonalne.

Panie Damianie gdzie takowy "liść" tudzież "niewielki krzew" panie mogą znaleźć???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uffff a ja tam zawsze tak zawracałem ;] :gwizdanie:

z innej beczki..... do naszego kolegi Damiana.... http://allegro.pl/sexy-wiekszy-biust-szybkie-efekty-2-1-gratis-i1427576922.html

a w skladzie jest coś takiego jak :

Liść Damiana: niewielki krzew bogaty w fitochemikalia, np. alfa-sośniny, beta-karoten, beta-sośniny, beta-sisterol. Liść Damiana jest stosowany przede wszystkim jako lekarstwo na kobiece problemy hormonalne.

Panie Damianie gdzie takowy "liść" tudzież "niewielki krzew" panie mogą znaleźć???

:polew: :polew: :polew: :polew: heheheh dobree :D

Powiem tak : kieruj zainteresowane Panie do mnie...wskażę drogę do liścia. choć najważniejszy jest tu ekstrakt z niego :wink4:

warto było za młodu dbać o roślinność..teraz same dochody :D No ale wziąłem do siebie słowa Krzysia "normalną pracą się człowiek nie dorobi domu(...) " :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to panowie dziś mieliśmy mini spot w bałtowie :tongue4:

jakże udany... :cool1:

jako ciekawostke można napisać.... Krzysiu był z nami (wiadomo co sie dzieje jak jest Krzychu)

a działo się działo :evil:

Dokładnie :> Trzeba zacząć urozmaicać spotowanie, a nie tylko ciągle pizza i cola :tongue4:[br]Dopisany: 25 Styczeń 2011, 22:50_________________________________________________A dziś powtóreczka w Bałtowie była :wink4:[br]Dopisany: 27 Styczeń 2011, 22:28_________________________________________________Panowie: wyklepie się? :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to panowie dziś mieliśmy mini spot w bałtowie :tongue4:

jakże udany... :cool1:

Proponuje aby na najbliższy spot wybrać się za miasto na skiing :> Super rekreacja! Wśród klubowiczów mamy instruktora :naughty: Dzięki chłopaki za wskazówki na stoku

Mnie się podoba ta koncepcja :> Tylko nie wiem, czy damy radę wyjechać samochodami na stok :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...