Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Spoty Ostrowieckie-Poniedziałek 19:00


MARCIN607

Rekomendowane odpowiedzi

całe auto od 1000 do 1500 więc pewnie z 500 krzykną. [br]Dopisany: 11 Marzec 2011, 15:08_________________________________________________Cajun to Ty nie masz immunitetu na Ostrowcu :mysli: ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3.9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

http://www.carsolar.com.pl/?link=galeria

już poszło zapytanie o cene 2 przednich szybek :cool1:

i mogą sobie potupać...pokrzyczeć...naskoczyć i podskoczyć :gwizdanie:

Daj znać co do wyniku, bom ciekaw :naughty:

Natomiast ta historia na drugie dno, nazywające się "sprzeczność polskich przepisów", ale to wam opowiem na spocie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grzesiu a Ty masz jakiś papier na te szyby chyba ?

Homologacja na folię.

i do tego też się przyczepili?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grzesiu a powiedziales im ze znasz Krzysia, i ze jak chca problemow to za raz je znajda :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i do tego też się przyczepili?

Nie, ale czym innym jest papier, że ta folia nadaje się do naklejania na szyby, a czym innym przepis, że naklejać nie wolno na przednie. Ale sprawa jest grubsza, bo nasi policmajstrzy interpretują prawo nieco inaczej niż KWP w Kielcach :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grzesiu a powiedziales im ze znasz Krzysia, i ze jak chca problemow to za raz je znajda :polew:

dokładnie to jest sprawa dla Krzyśka idealna :>[br]Dopisany: 11 Marzec 2011, 18:34_________________________________________________

Nie, ale czym innym jest papier, że ta folia nadaje się do naklejania na szyby, a czym innym przepis, że naklejać nie wolno na przednie. Ale sprawa jest grubsza, bo nasi policmajstrzy interpretują prawo nieco inaczej niż KWP w Kielcach :thumbdown:

Jak zawsze oni wiedzą przecież lepiej :thumbdown: :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuje pozyczyc akwarium na 3 dni min 50 lit nie posiada kturys tam wolnego i pustego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

myslalem ze jak sie przespie to mi minie ale niestety dalej mnie dusza boli ;( mialem audi ...

dobrze ze chociaz fajny gostek kupil takze poszla w dobre rece :)[br]Dopisany: 24 Październik 2010, 15:51_________________________________________________ciekawe czy dolaczy do lubelskiej grupy a4

hej Macieju :) - no prosze jaki świat mały. Odpowiadając na twoje pytanie to nie dołączyłem do lubelskiej grupy bo jak zwykle terminy ich spotkań pokrywają się z innymi ważnymi sprawami, ale w wakacje na pewno zajrzę .

Samochodzik jak na razie OK :) - choć jak każda piękna ceni wysokie wkłady finansowe :tongue4: więc trochę elementów wymienione.

jak będziesz kiedyś w Lublinie na giełdzie itp to zapraszam na kawkę. Mieszkam niedaleko.

PS - czy na zdjęciu z waszego spotu ten drugi z prawej to ten sam ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

myslalem ze jak sie przespie to mi minie ale niestety dalej mnie dusza boli ;( mialem audi ...

dobrze ze chociaz fajny gostek kupil takze poszla w dobre rece :)[br]Dopisany: 24 Październik 2010, 15:51_________________________________________________ciekawe czy dolaczy do lubelskiej grupy a4

hej Macieju :) - no prosze jaki świat mały. Odpowiadając na twoje pytanie to nie dołączyłem do lubelskiej grupy bo jak zwykle terminy ich spotkań pokrywają się z innymi ważnymi sprawami, ale w wakacje na pewno zajrzę .

Samochodzik jak na razie OK :) - choć jak każda piękna ceni wysokie wkłady finansowe :tongue4: więc trochę elementów wymienione.

jak będziesz kiedyś w Lublinie na giełdzie itp to zapraszam na kawkę. Mieszkam niedaleko.

PS - czy na zdjęciu z waszego spotu ten drugi z prawej to ten sam ?

tak- masz auto z histrorią klubową- jako jedno z dwóch zapoczątkowało spoty Ostrowieckie i jest to pierwsze B7 które oglądałem :wink4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grzesiu a powiedziales im ze znasz Krzysia, i ze jak chca problemow to za raz je znajda :polew:

dokładnie to jest sprawa dla Krzyśka idealna :>[br]Dopisany: 11 Marzec 2011, 18:34_________________________________________________

Nie, ale czym innym jest papier, że ta folia nadaje się do naklejania na szyby, a czym innym przepis, że naklejać nie wolno na przednie. Ale sprawa jest grubsza, bo nasi policmajstrzy interpretują prawo nieco inaczej niż KWP w Kielcach :thumbdown:

Jak zawsze oni wiedzą przecież lepiej :thumbdown: :thumbdown:

no no ustosunkuję się do tematu na spocie :mysli: "Dajcie mi człowieka, a ja już znajdę na niego paragraf", a ja powiem tak dajcie mi policjanta, a ja już znajdę na niego haka :wink4:

mimo że temat mnie nie dotyczy, otwiera mi się scyzoryk w kieszeni jak słyszę takie rzeczy :confused4: jaki ma to wpływ na bezpieczeństwo - bezsensu. A zgłoś na POLICJĘ, że np. ukradli Ci kołpaki, zarysowali maskę itp. to pseudo policjant będzie Ci się jąkał, że nie może ustalić sprawcy. Ja tam ze studiów wyniosłem, że nie ma niewinnego, są tylko źle przesłuchiwani :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuje pozyczyc akwarium na 3 dni min 50 lit nie posiada kturys tam wolnego i pustego

to już w bańkach nie masz miejsca :gwizdanie: podzielił byś się z kolegami a nie tak nawet w akwarium... :cool1: :cool1: :cool1: hehe

:polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

myslalem ze jak sie przespie to mi minie ale niestety dalej mnie dusza boli ;( mialem audi ...

dobrze ze chociaz fajny gostek kupil takze poszla w dobre rece :)[br]Dopisany: 24 Październik 2010, 15:51_________________________________________________ciekawe czy dolaczy do lubelskiej grupy a4

hej Macieju :) - no prosze jaki świat mały. Odpowiadając na twoje pytanie to nie dołączyłem do lubelskiej grupy bo jak zwykle terminy ich spotkań pokrywają się z innymi ważnymi sprawami, ale w wakacje na pewno zajrzę .

Samochodzik jak na razie OK :) - choć jak każda piękna ceni wysokie wkłady finansowe :tongue4: więc trochę elementów wymienione.

jak będziesz kiedyś w Lublinie na giełdzie itp to zapraszam na kawkę. Mieszkam niedaleko.

PS - czy na zdjęciu z waszego spotu ten drugi z prawej to ten sam ?

czesc Mariusz nie wierze ze sie zdobyles na przeczytanie tak dokładnie tego wątku :):polew: :polew:

dzięki że się nią opiekujesz i niech ci dobrze służy :) jak będę w Lublinie to się jakoś odezwę może wpadniemy z kolega tez a4 maniakiem mieszka w Lublinie

tak to ta ze zdjęcia

pozdrowienia dla rodzinki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest co dzisiaj , bo w kalendarzu mamy imieniny Leona wlasciciele Leonow dzisiaj stawiaja :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest co dzisiaj , bo w kalendarzu mamy imieniny Leona wlasciciele Leonow dzisiaj stawiaja :polew:

o to bedę :gwizdanie: :gwizdanie:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesc Mariusz nie wierze ze sie zdobyles na przeczytanie tak dokładnie tego wątku :):polew: :polew:

dzięki że się nią opiekujesz i niech ci dobrze służy :) jak będę w Lublinie to się jakoś odezwę może wpadniemy z kolega tez a4 maniakiem mieszka w Lublinie

tak to ta ze zdjęcia

pozdrowienia dla rodzinki

A gdzie tam czytałem. Szukałem rozwiązania problemu migających ksenonów :polew: i znalazłem na tym formum, że jakiś gostek ma ten sam problem. Jak już miałem pisać PW do niego zaciekawiło mnie to, że jest z Ostrowca i ma na imię Maciek :kox:

No i wyszło, że chyba piszemy o tym samym problemie - bo to ten sam samochód :polew:

Okazało się, że żarniki już padały - wymienione i jest OK. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...