Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Spoty Ostrowieckie-Poniedziałek 19:00


MARCIN607

Rekomendowane odpowiedzi

Chłopaki, jak długo można jeździć z pękniętą gumą osłonową na przegubie? :D

Btw. gdzie teraz są emotikonki? Nie mogę się odnaleźć po tych zmianach na forum :]

Dopuki ci sie przegub nie rozleci . Czego na spoty nie przyjezdzasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3.9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Dudi, Ty dzisiaj po 18 jechałeś od Opatowa na Radom, bo chyba Cie widziałem miedzy rondami w Ostrowcu?

Ciemne B5, które daje jak Batory z ramkami i wlepą klubową na tylnej klapie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dudi, Ty dzisiaj po 18 jechałeś od Opatowa na Radom, bo chyba Cie widziałem miedzy rondami w Ostrowcu?

Ciemne B5, które daje jak Batory z ramkami i wlepą klubową na tylnej klapie.

No to ja pamietam cie srebrny avant B6 ,he he troche kopci ale tak musi byc . Jak mial 130KM to nie kopcil ale teraz ma troszke paliwa dodlane z jak mu z malych obrotow przy laduje to kopci ale puzniej powinienno byc ok . Zreszta niewiem bo nie widze co sie za mna dzieje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobaczę jak się wyrobie to będę ,hamują ale jeszcze nie testowałem ich z dużych prędkości do zera bo szkoda mi tarcz :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dudi robi zasłonę dymną żeby nikt go nie wyprzedził :-)

Ja tak mam jak jezdze jakis cas jak emeryt do 2tys/obr a puzniej jak musze sie gdzies szybko wcisnac i jak przyloze po zaworach to przez pare sekund mi troche nadmiernie kopci ale po chwili jak tak popaluje to juz jest w miare przyzwoicie . Zreszta to nie 90KM a 215KM niestety bez dymu nie ma ognia /. Dzisiaj bede dzisiaj na 100% mialem jechac do roboty ale jutro tez jest dzien a zreszta roboto nie zajac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobaczę jak się wyrobie to będę ,hamują ale jeszcze nie testowałem ich z dużych prędkości do zera bo szkoda mi tarcz :-)
:thumbup1: masz lepsze heble to zacząłęś wolniej jeżdzić- nie ma tego dreszczyka jak z 200km/h na serii trzeba hamować :tongue4:

Przyjez nie pier...L :whistling: Cajun też proszę do raportu :wink:

---------- Post dopisany at 10:56 ---------- Poprzedni post napisany at 10:55 ----------

specjalnie dla was umyję auto :banan:

---------- Post dopisany at 11:00 ---------- Poprzedni post napisany at 10:56 ----------

Łukasz nie wziąłbyś kompa dzisiaj? :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JA byłem,nie będę się wypowiadał jak było

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kto będzie w poniedziałek?

Lukasz kiedy miałbyś chwilę źebym podjechał z napinaczem? :whistling::whistling::whistling:

---------- Post dopisany at 22:45 ---------- Poprzedni post napisany at 22:44 ----------

Dudi jak tam nowa praca??

---------- Post dopisany at 22:45 ---------- Poprzedni post napisany at 22:45 ----------

Dudi jak tam nowa praca??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...