Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Spoty Ostrowieckie-Poniedziałek 19:00


MARCIN607

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3.9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

MARCIN607 tak to ja pisałem do ciebie smsa , tylko dawno mnie nie było na forum .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piczki tylko za tydzień mi się stawić obowiązkowo- Dudi jak tam sprawa? znalazłeś coś czy dalej pasożytujesz na Żonie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj jade juz do takiej malej robotki , zobaczymy jak wyjdzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj jade juz do takiej malej robotki , zobaczymy jak wyjdzie

trzymam kciuki :thumbup1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stwierdzam ze jestem za dobry do tej roboty , a robota jest troche lrzejsza od spania . Narazie bede robic ale musze sie rozgladac . Za krutko sie pracuje i za malo sie zarobi

---------- Post dopisany at 14:01 ---------- Poprzedni post napisany at 14:01 ----------

W tej pracy na BMW w cabrio nie zarobie

---------- Post dopisany at 14:01 ---------- Poprzedni post napisany at 14:01 ----------

W tej pracy na BMW w cabrio nie zarobie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja będę na 99,1 jak nie pojadę do nadciśnienia:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:thumbup1:

---------- Post dopisany 22-05-2012 at 06:15 ---------- Poprzedni post napisany 21-05-2012 at 10:37 ----------

ale była spocina - aż się serce cieszy :decayed: frekwencja aż miło

Kamil miło było poznać pamiętaj w następny poniedziałek widzimy się 18-19 :decayed::banan:

Hyziek wpadaj częściej daleko nie masz :thumbup1:

---------- Post dopisany at 06:18 ---------- Poprzedni post napisany at 06:15 ----------

Kuternik graty wielkie

---------- Post dopisany at 06:18 ---------- Poprzedni post napisany at 06:18 ----------

Kuternik graty wielkie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze ale zaluje ze nie udalo mi sie przyleciec , ale niestety komunia mi sie przeciagnela do poniedzialku za dozo gosci zostalo i nie wypadalo mi jechac . Ale za tydzien dam rade

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze ale zaluje ze nie udalo mi sie przyleciec , ale niestety komunia mi sie przeciagnela do poniedzialku za dozo gosci zostalo i nie wypadalo mi jechac . Ale za tydzien dam rade
no Dudi wczoraj była pięnka kolekcja b5 - była serie jak i pięknie zmodzone sztuki- Twojej brakowało :thumbup1:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki , mi też jest miło Was poznać spoko ekipa , oby tak dalej :D:naughty: A niestety nie będzie mnie w poniedziałek teraz bo mam 2 zmianę i lipa od 18 do 7 rano mam ale 4 czerwca będę :) i zabiorę Majkę , Marcin zrobiłeś wczoraj zdjęcie jakieś ??: Chytry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki , mi też jest miło Was poznać spoko ekipa , oby tak dalej :D:naughty: A niestety nie będzie mnie w poniedziałek teraz bo mam 2 zmianę i lipa od 18 do 7 rano mam ale 4 czerwca będę :) i zabiorę Majkę , Marcin zrobiłeś wczoraj zdjęcie jakieś ??: Chytry:

jedno ale słabe :bag:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...