Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Spoty Ostrowieckie-Poniedziałek 19:00


MARCIN607

Rekomendowane odpowiedzi

no to mam kabelek, który to ogarnie raczej.

Tylko jeszcze kogoś kto wie gdzie co w benzynce, bo ja tylko diesel :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3.9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

ok,to jak by co to będę się uśmiechał :) jak przyjdzie co do czego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomasz a nad A5 się nie zastanawiałeś ???

Fajne auto wygląda i w prowadzeniu też powinno być ciekawie.

A jak nie A5 to może A6 też fajny dizajn ma i fura konkret .

Bo Leona miałeś przecież to może ta gama aut przypadnie Ci do gustu ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prezes sory że Cię nie widziałem :wink: ale tempo było emeryckie od górna i się zamyśliłem :decayed::decayed:

Jak 120 lecę to widzę każdego znajomego :grin::grin::grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja teraz jestem incognito-zwykłe szare auto, też,bym siebie nie poznał :polew: dobrze że ja w,kazde b6 zagladam :decayed:

---------- Post dopisany at 19:52 ---------- Poprzedni post napisany at 19:50 ----------

MARCIN607, Widziany dzisiaj w Kielcach koło 16 za realem, mijaliśmy się ja jechałem szarą b6 pozdrówki:drinks:

Powiem Ci że przesladuje mnie szary albo coś podobnego w avancie na tsk. Nastepnym razem Cię wytrabię tylko ze skody aobo niebieskiego a2.

---------- Post dopisany at 19:55 ---------- Poprzedni post napisany at 19:52 ----------

Ja będę w columbusa celował. jak będzie coś fsjnego w dobrej kasie dam Ci znaka.

---------- Post dopisany at 19:57 ---------- Poprzedni post napisany at 19:55 ----------

Tomasz a nad A5 się nie zastanawiałeś ???

Fajne auto wygląda i w prowadzeniu też powinno być ciekawie.

A jak nie A5 to może A6 też fajny dizajn ma i fura konkret .

Bo Leona miałeś przecież to może ta gama aut przypadnie Ci do gustu ???

Ja się nad a5 i a6 zastawiam co mnie jakaś minie tylko mam póki co tylko na jedną cwiartkę a ja uznaję tylko 0.7 i 1L:-).

Bolek w koncu Volvo ma fajne czarne koło i się prezenci a Ty sprzedajesz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pogoniłeś czarnego ????

Zamawiasz ramki klubowe bo muszę się zebrać i zamówić ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak. W sobotę pojechał do Wrocławia :cry: jak odjezdzał widzialem go 2gi i oststni raz w ruchu. Ależ był ładny. Teraz skarbonka założona i zbieram na następne OOOO. Za 2-3lata wracam do marki.

Ramek nie zamawiam bo i po co teraz :cry: chyba że bym octaviusza wystroił. Jak coś daj cynka to Ci puszczę przelewa na 2szt.

Da ktoś pojeździć audi?? :bag:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ech Marcin Kuni Ci brakuje a nie Audi:wink:

Kuni i zawieszeniu za***iście mientkie, nie ma jak zakrętów brać bo mam wrażenie że zaraz d*pa pójdzie swoją własną ścieżką :bag:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ech Marcin Kuni Ci brakuje a nie Audi:wink:

Kuni i zawieszeniu za***iście mientkie, nie ma jak zakrętów brać bo mam wrażenie że zaraz d*pa pójdzie swoją własną ścieżką :bag:.

Ty ze mną musisz jechać do kielcowni to zobaczysz jak się po winklach jeździ :decayed::decayed::decayed: a i na wlocie obwodnicą też złapiemy ponad 2...km/h:naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie strasz chłopa... Albo każ mu najpierw pampersa założyć i torba do łapy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaraz za wasniowem zacznie mu kasłać strzelać gazem i się skonczy wycieczka :kox:

---------- Post dopisany at 09:58 ---------- Poprzedni post napisany at 09:55 ----------

Teraz jak lecę moim poduszkowcem i ktoś mnie minie-myślę sobie tylko-Synek miesiąc temu nawet bym nie,dukował :decayed: . Mam wyjebane na wszystko-leci zetka i lece stuffkę..

Kris w życiu bym pampersa nie założył-żeby dobrze zapamiętał jak się nie jeździ :dancing::polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie strasz chłopa... Albo każ mu najpierw pampersa założyć i torba do łapy...

:polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew:

Znieczulenie mu dasz i jakoś da radę :decayed::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wtedy nie będzie frajdy :decayed:

---------- Post dopisany at 21:07 ---------- Poprzedni post napisany at 21:04 ----------

Zaraz za wasniowem zacznie mu kasłać strzelać gazem i się skonczy wycieczka :kox:

---------- Post dopisany at 09:58 ---------- Poprzedni post napisany at 09:55 ----------

Teraz jak lecę moim poduszkowcem i ktoś mnie minie-myślę sobie tylko-Synek miesiąc temu nawet bym nie,dukował :decayed: . Mam wyjebane na wszystko-leci zetka i lece stuffkę..

Kris w życiu bym pampersa nie założył-żeby dobrze zapamiętał jak się nie jeździ :dancing::polew:

Nie przesadzaj z Łukaszem źle się nie jeździ :)

Z tym, że i ja zetka i lecem stuuffkę :wink: ostatnio dużo niebieskich się kręci...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lukasz zniwu Cię dzisiaj celnalem, tyle że Hondzina jechaleś :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lukasz zniwu Cię dzisiaj celnalem, tyle że Hondzina jechaleś :decayed:

Musze ta skodzine jakoś zaznczyć bo ni prenika nie rozpoznaje Cie ale widziałem że lapka poszła w górę i dopiero wtedy aaaa prezes jechał

Muszę trzecie auto kupić żeby mieć na wyjazdy bez śledzenia :grin::decayed::decayed::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lukasz zniwu Cię dzisiaj celnalem, tyle że Hondzina jechaleś :decayed:

Musze ta skodzine jakoś zaznczyć bo ni prenika nie rozpoznaje Cie ale widziałem że lapka poszła w górę i dopiero wtedy aaaa prezes jechał

Muszę trzecie auto kupić żeby mieć na wyjazdy bez śledzenia :grin::decayed::decayed::decayed:

Jak chcesz zamienimy się dla zmyłki :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...