Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

mnie też nie będzie-2ga zmiana[br]Dopisany: 05 Lipiec 2010, 14:37_________________________________________________Panowie ma ktoś jakiś pomysł co zrobic z gruzem?

  • Odpowiedzi 3,9 tys.
  • Wyświetleń 178,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

tak Maćku

Opublikowano

mnie też nie będzie-2ga zmiana[br]Dopisany: 05 Lipiec 2010, 14:37_________________________________________________Panowie ma ktoś jakiś pomysł co zrobic z gruzem?

Możesz odpłatnie wywieźć na wysypisko, albo poszukać w anonsach ogłoszenia "Gruz przyjmę." Poza tym przejedź się na ul. Kilińskiego - jadąc w stronę Denkowa po lewej stronie jest taki spory zagruzowany teren i tabliczka chyba właśnie o przyjmowaniu gruzu.[br]Dopisany: 06 Lipiec 2010, 17:31_________________________________________________Przy okazji:

Lista uczestników czwartkowego Rage-Race ;)

http://www.rage-race.pl/?page=galeria_uczestnikow&edycja=2010

Już od mniej więcej 12.00 -13.00 na Rynku! :good:

Opublikowano
  • Autor

trzeba reprezantacyjną koszulke klubu założyć i będę tam się mierzył w którym mi do twarzy!!!!

Opublikowano

moj gruz po remoncie panowie ze społdzielni zabrali bez marudzenia

Opublikowano
  • Autor

jak tam impera?? zjechała się reszta zawodników??

ta załota z Vw co z nimi szedłem mocno zimprezowana-jakby ich przez alko przebadać żaden by dalej nie pojechał chyba :)

Opublikowano

jak tam impera?? zjechała się reszta zawodników??

ta załota z Vw co z nimi szedłem mocno zimprezowana-jakby ich przez alko przebadać żaden by dalej nie pojechał chyba :)

Reszta zawodników oczywiście, że zjechała, w szczytowym momencie na placu było ponad dwadzieścia samochodów - i oczywiście tłum ludzi. Jednym z moich faworytów był Chevrolet Camaro Hennessey HPE650 :naughty:

dsc01018kopia.jpg

Natomiast niech żałuje ten, kto nie oglądał dzisiejszego meczu Urugwaj - Niemcy w doborowym towarzystwie :kox:

Opublikowano

Co taka cisza się zrobiła ?????? nikt już tu nie zagląda???

Opublikowano

wakacje :>

Opublikowano
  • Autor

ja nie mam auta więc nie mam prawa głosu :(

Opublikowano

Łukasz widziany pod PZU wczoraj :) pozdrowienia dla wszystkich

Tomaszu jak tam przygotowania do slubu :)

Opublikowano

Tak zgadza się byłem tam :)

Opublikowano

Bolek sprzedales woza widzialem jak na probe jechaliscie :wink4:

Opublikowano
  • Autor

Bolek sprzedalby furę za pierwszym razem?!tylko gratulować a Dudi za czym znowu chdziłeś?? daj Żonie klekota a dla Siebie S4 bierz :gwizdanie: :gwizdanie:

Opublikowano

sprzedał, sprzedał a taki ładny był ....

Opublikowano

To jak tam, poniedziałek o 19.00?

Opublikowano

Marcinku chodzilem za a4 ale kupilem 406 . Probowalem wczoraj 1.8t Q z gazem jezu jaki mul :sick3: A ty cos kupiles

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.