Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

stać na cuprę stać na mandat- mojemu znajomemu powiedzieli żę jak mu Babcia dołożyła do auta niech mu do mandatu dołoży :polew: :polew:

  • Odpowiedzi 3,9 tys.
  • Wyświetleń 178,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

jak ja dzisiaj do domu pojadę?? :wallbash: :wallbash:

muszę sobie chyba łańcuchy zakupić :disgust: :disgust:

Opublikowano
To "Debasto" jest takie samo zaje....ste jak i

Cytat: krawcu11 02 Grudzień 2010, 10:30

wielosezonowe 13" zero problemów

Lepiej te 50 zł przeznacz na paliwo i dobrze nagrzej samochód w środku żeby woda z dywaników wyparowała lub kup coś dziecku a nie wywalaj na jakies bzdetne gadgety rodem z ZSRR lub z PRL-u

no nie a juz myslalem ze mam fajny prezent pod choinke dla Jacka a tu mu sie nie podoba :polew:

Opublikowano
  • Autor

pozazddrościł Maćku :gwizdanie:

To "Debasto" jest takie samo zaje....ste jak i

Cytat: krawcu11 02 Grudzień 2010, 10:30

wielosezonowe 13" zero problemów

Lepiej te 50 zł przeznacz na paliwo i dobrze nagrzej samochód w środku żeby woda z dywaników wyparowała lub kup coś dziecku a nie wywalaj na jakies bzdetne gadgety rodem z ZSRR lub z PRL-u

no nie a juz myslalem ze mam fajny prezent pod choinke dla Jacka a tu mu sie nie podoba :polew:

Opublikowano

jak ja dzisiaj do domu pojadę?? :wallbash: :wallbash:

muszę sobie chyba łańcuchy zakupić :disgust: :disgust:

Powiem ci prezes ze lancuchy to super temat , zalozylem zonie do 406 i wiezdza w taki snieg w jakim ja bym sie bal Q wjechac :cool1: jak bym takie mial :wink4:

Opublikowano
  • Autor

póżniej zakłada naszyję jako biżuteria :good: :good: masz głowę :kox:

jak ja dzisiaj do domu pojadę?? :wallbash: :wallbash:

muszę sobie chyba łańcuchy zakupić :disgust: :disgust:

Powiem ci prezes ze lancuchy to super temat , zalozylem zonie do 406 i wiezdza w taki snieg w jakim ja bym sie bal Q wjechac :cool1: jak bym takie mial :wink4:

Opublikowano

Dzieje sie cos jutro :wink4: w zeszlym tygodniu przegralem z zima ale teraz jestem na 100% jesli ktos bedzie :wink4:

Opublikowano

ja się wybieram oczywiście jak mnie nie zasypie

Opublikowano

Dzieje sie cos jutro :wink4: w zeszlym tygodniu przegralem z zima ale teraz jestem na 100% jesli ktos bedzie :wink4:

Będzie będzie - przybywaj Dudi.

Opublikowano

na mikołaja zamiast mikołaja :hi: :hi: :hi:

Opublikowano

Kuzwa niewiem czy dotre jutro na spota bo dzwonil kierownik ze jednak lecimy do roboty :wallbash: chyba zrobie jakis sabotaz i nie odpale koparki w wymysle awarie i przylece na spota :decayed: .

Bedziemy mieli jakies czeronapedowki :naughty: na testy :cool1:

Opublikowano

To kto się przebiera za Mikołaja dziś :kox: :kox:

Opublikowano

Ja dzis jestem koło 19.30

Opublikowano

nie bede was zarażał anginą, jak sie wykuruje to wpadne

Opublikowano

No i dudi jednak nie dotarłeś :thumbdown:

Opublikowano

coś odnośnie ASG.... :gwizdanie:

tak się bawią w świętokrzyskim... :cool1:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.