Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

WESOŁYCH ŚWIĄT W RODZINNE I ATMOSFERZE PANOWIE :good: :good: :good: :good: :good:

  • Odpowiedzi 3,9 tys.
  • Wyświetleń 178,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Dzieki na wzajem :good: Wesolych dla calej naszej ekipy i ich rodzin :kox:

Opublikowano

Zdrowych ,wesołych,szczęśliwych świąt no i oczywiście żeby karp dobrze smakował :> :> [br]Dopisany: 24 Grudzień 2010, 15:24_________________________________________________http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=176635.0

Opublikowano

Zdrówka i wszystkiego naj wszystkim,oraz zadowolenia ze swoich autek obecnych i przyszłych.

Opublikowano

Jak zdrówko po świętach ????

Opublikowano

Jest dzisiaj spotowisko ? Bo jestem przelotnie w ostrowieckim świecie.... No i gdzie spot ? Bo jak mysle o tym pedale w Da Grasso to aż mi ochota na spotowanie przechodzi !! Zawiesiłem sie jak porządny Windows

Opublikowano

Spoty niby na środę miały być przeniesione ale jak jesteś to myślę że da się coś zorganizować :> ,co do miejsca trzeba uzgodnić bo zmiany lokalu nie było jednak ,chociaż ostatni spot był u łukasz i w składzie dwu osobowym bo reszta się wymigała :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

szwagier zawiódł i pić mnie chciał :bicz3: :bicz3: :bicz3: :bicz3: :strzal:

Jak zdrówko po świętach ????

Opublikowano

ja dziś przechodzę stan regeneracji :D dobrze, że już po świętach....w końcu można się zatrzymać :wallbash:

Opublikowano

ja dziś przechodzę stan regeneracji :D dobrze, że już po świętach....w końcu można się zatrzymać :wallbash:

Wygląda na to, że wszyscy się dziś regenerowali :polew: Parking pod DG świecił dziś pustkami :bicz:

Opublikowano

ja zajechałem wczoraj na chwilke wracajac do domu ale i tak nie było wolnych stolikow, wszyscy sie wczoraj spotowali w dagrasso :>

Opublikowano

Będzie jakiś spot jeszcze w starym roku????

Opublikowano
  • Autor

Będzie jakiś spot jeszcze w starym roku????

najlepiej dzisiaj po 22 :gwizdanie:
Opublikowano

Widzę że znów druga zmiana prezesie ,chyba nikt już tu nie zagląda i spoty coś zamierają ostatnio

Opublikowano
  • Autor

2ga zmiana jest nawet ok gdyby mnie właśnie SPOTY nie omijałuy- ale 03.01.2011 będę :naughty: :naughty:

jak tam pamięć chodzi??

ja się dzisiaj przez te orzechy o mało nie udusiłem :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Pamięć bardzo dobrze śmiga aż miło :> orzechy to się powoli wcina a nie łapczywie :polew: :polew:

Opublikowano
  • Autor

jak pół godziny obierania a póżniej garściami do gęby-inaczej nie mają smaku :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

Opublikowano

jak pół godziny obierania a póżniej garściami do gęby-inaczej nie mają smaku :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

no to już wiem czemu się chciałeś udusić :polew: :polew:

byłeś z autem u pana w radlinie ????

Opublikowano
  • Autor

jak pół godziny obierania a póżniej garściami do gęby-inaczej nie mają smaku :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

no to już wiem czemu się chciałeś udusić :polew: :polew:

byłeś z autem u pana w radlinie ????

byłem ale nie błysneli- mówi że to pompa wody ale miałem wymienioną- no nic muszę do jakieś mechaniora podjechać żeby zobaczył-układ raczej odpowietrzony jest ale jakby ciśnienia w układzie nie było-znaczy on mi pokazał że do zbiorniczka płyn powoli wraca albo w ogóle nie wraca a powinien pryskać aż z układu i kibel jest :wallbash: :wallbash:[br]Dopisany: 29 Grudzień 2010, 18:34_________________________________________________już tu chyba sami posiadacze A4 tu wchodzą :confused4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.