Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Kotlety smaży :polew: :polew: :polew: :polew:

Ma butlę gazową, więc wstawił kuchenkę i hamburgery robi :polew:

konkurencja dla MC i dowóz gratis
  • Odpowiedzi 3,9 tys.
  • Wyświetleń 178,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

to ja zamawiam dobrze wypieczone :gwizdanie: :gwizdanie:

Opublikowano

i duze frytki :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

to ja zamawiam dobrze wypieczone :gwizdanie: :gwizdanie:

150zł na konto i jestem 15:00

[br]Dopisany: 05 Styczeń 2011, 11:57_________________________________________________

i duze frytki :gwizdanie:

duże frytki 99zł(strefa dobrych cen :polew: :polew: :polew:) keczup 9zł wpłata na konto jestem 14:30

widzę że w dobrej chwili na rynek wszedłem :polew: :polew: :gwizdanie: :gwizdanie:

Opublikowano

to ja zamawiam dobrze wypieczone :gwizdanie: :gwizdanie:

150zł na konto i jestem 15:00

[br]Dopisany: 05 Styczeń 2011, 11:57_________________________________________________

i duze frytki :gwizdanie:

duże frytki 99zł(strefa dobrych cen :polew: :polew: :polew:) keczup 9zł wpłata na konto jestem 14:30

widzę że w dobrej chwili na rynek wszedłem :polew: :polew: :gwizdanie: :gwizdanie:

Rozumiem, że przy takich cenach hostessę dodajesz gratis? :polew:

Opublikowano
  • Autor

to ja zamawiam dobrze wypieczone :gwizdanie: :gwizdanie:

150zł na konto i jestem 15:00

[br]Dopisany: 05 Styczeń 2011, 11:57_________________________________________________

i duze frytki :gwizdanie:

duże frytki 99zł(strefa dobrych cen :polew: :polew: :polew:) keczup 9zł wpłata na konto jestem 14:30

widzę że w dobrej chwili na rynek wszedłem :polew: :polew: :gwizdanie: :gwizdanie:

Rozumiem, że przy takich cenach hostessę dodajesz gratis? :polew:

ta SIEBIE :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: ale bez zboczęństw

Opublikowano
ale bez zboczęństw
:polew: :polew: :polew: :polew:

dudi wybacz ze tak dlugo z tymi zdjeciami dzwonilem dzisiaj i tak mu jakos schodzi ale beda na pewno :good:

Opublikowano
ale bez zboczęństw
:polew: :polew: :polew: :polew:

dudi wybacz ze tak dlugo z tymi zdjeciami dzwonilem dzisiaj i tak mu jakos schodzi ale beda na pewno :good:

Ok czekam , a jak z poniedzialkiem . jest cos :rolleyes:

Opublikowano
  • Autor
ale bez zboczęństw
:polew: :polew: :polew: :polew:

dudi wybacz ze tak dlugo z tymi zdjeciami dzwonilem dzisiaj i tak mu jakos schodzi ale beda na pewno :good:

Ok czekam , a jak z poniedzialkiem . jest cos :rolleyes:

właśnie-zgarnie mnie ktoś w poniedziałek o 22 z roboty?? oddaję auto do mechanika i nie będę mobilny :confused4:
Opublikowano
Ok czekam , a jak z poniedzialkiem . jest cos

ja jak sie wyrobie to zahacze koncówke spota jak zwykle

Opublikowano

To ta kiera od Krawcu11

Kierownica grzana

IMG_3113.jpg

IMG_3108.jpg

Opublikowano

no wlasnie taka :)

[br]Dopisany: 09 Styczeń 2011, 13:57_________________________________________________kurde a moze do seata podejdzie :)

Opublikowano

E :( , to ta kiera jest calkiem inna niz ta co krawcu w klejiles we wczesniejszym linku . Tamta miala inny dol kierownicy , ta jest okragla . A to jest olbrzymia roznica :no::naughty:

Opublikowano

ale podobna jest :mysli: przynajmniej tak mi sie wydawalo

nowy rok byl i rano :>

Opublikowano
  • Autor

ale podobna jest :mysli: przynajmniej tak mi sie wydawalo

nowy rok byl i rano :>

ale musiała być impreza :polew: :polew: :polew: :polew: :polew::good: :good: :good: :good:
Opublikowano

wiesz marcinie ze dlamnie to niewielka roznica a juz w nowy rok to w ogole :rolleyes:

Opublikowano

dudi przyciśniesz koparka...i nie będzie okrągła :gwizdanie:

poniedziałek będę...a i michał miał być 10.01 w ostr...a jak by nie patrzeć to jutro :gwizdanie: :hi:

Opublikowano

ale podobna jest :mysli: przynajmniej tak mi sie wydawalo

nowy rok byl i rano :>

Podobna :mysli: faktycznie musialo byc ostro :polew: . Jedna jest czteroramienna a ta trojramienna , ta okragla a ta calkiem innego ksztaltu :naughty: .

Opublikowano
  • Autor

ale podobna jest :mysli: przynajmniej tak mi sie wydawalo

nowy rok byl i rano :>

Podobna :mysli: faktycznie musialo byc ostro :polew: . Jedna jest czteroramienna a ta trojramienna , ta okragla a ta calkiem innego ksztaltu :naughty: .

ale miała być okrała poduszka i jest okrągła

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.