Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

poniedziałek będę...a i michał miał być 10.01 w ostr...a jak by nie patrzeć to jutro :gwizdanie: :hi:

Też będę, ale później, jakoś pewnie po 20.00

  • Odpowiedzi 3,9 tys.
  • Wyświetleń 178,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Ja potwierdzam ze bede między 19 a 19.30

Opublikowano

Ja też potwierdzam obecność

Opublikowano

To widze ze dzisiejszy spot bedzie bogaty , tylo chetnych :naughty:[br]Dopisany: 10 Styczeń 2011, 12:25_________________________________________________Nie ma ktos pozyczyc klucza imbusa 17 , musze dolac oleju do skrzyni albo w niedlugim czasie kupic druga skrzynie :naughty: . Ale narazie wybieram tansza opcje i chce uzupelnic sobie olej :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

pewnie do 22 nikt nie dotrwa??

jak coś dajcie znać że jeszcze jesteście podjadę

Opublikowano

pewnie do 22 nikt nie dotrwa??

jak coś dajcie znać że jeszcze jesteście podjadę

auto już odebrane od mechaniora???

Opublikowano
  • Autor

pewnie do 22 nikt nie dotrwa??

jak coś dajcie znać że jeszcze jesteście podjadę

auto już odebrane od mechaniora???

będę BORBOWĄ STRZAŁĄ
Opublikowano

Zabierze ktoś VAGa? Wciąż mnie inspekcja irytuje :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

ta idzcie sobie na spot a ja muszę w pracy siedzieć- KOLEDZY :wallbash: :wallbash: :kwasny: :kwasny: :angry::thumbdown:

Opublikowano

a tam czepiata sie :>

macie moze pomysl dlaczego 1.9 tdi w golfie nie chce zapalic. wszystko bylo ok a jak wpadl do rowu na lodzie to nie pali, blachy sa prawie w ogole nie poobijane, predkosc praktycznie zerowa. jakies sugestie gdzie zajrzec? moze sie cos rozloczylo ?

Opublikowano

a tam czepiata sie :>

macie moze pomysl dlaczego 1.9 tdi w golfie nie chce zapalic. wszystko bylo ok a jak wpadl do rowu na lodzie to nie pali, blachy sa prawie w ogole nie poobijane, predkosc praktycznie zerowa. jakies sugestie gdzie zajrzec? moze sie cos rozloczylo ?

Ja obstawiam, że coś się rozłączyło... :gwizdanie: :>

Opublikowano

Na spocie wynikła kwestia węgierskich pieniędzy i płacenia kwotami z kilkoma zerami. Zerknijcie na to:

amount.jpg

Pewnie można za to kupić bochenek chleba...

Opublikowano

To ja proszę takom sumkę w zł chętnie przygarnę jak coś

Opublikowano

Przypominam o wyjazdzie na gokarty , termin o ile pamientam to piatek . Ja jade ma 100% mysle ze bedzie paru chetnych :kox:

Opublikowano

właśnie.... jutro środa tak więc już czas się flagować co i jak... ja też się pisze :gwizdanie: :evil:

1. Dudi

2. Nowacek

3.

Opublikowano

właśnie.... jutro środa tak więc już czas się flagować co i jak... ja też się pisze :gwizdanie: :evil:

1. Dudi

2. Nowacek

3. cajun

Opublikowano
  • Autor

kolejny żyrandol mam na to konto :polew: :polew: :good:

właśnie.... jutro środa tak więc już czas się flagować co i jak... ja też się pisze :gwizdanie: :evil:

1. Dudi

2. Nowacek

3. cajun

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.