Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wypadek był naprawde gruby aż dziw ze z tego wyszli cało

  • Odpowiedzi 3,9 tys.
  • Wyświetleń 178,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Rozpruty samochod na dwie czesci i jakos przezyli naprawde fart :shocked:

Opublikowano

Jestem zawiedziony że nie udało mi się dotrzeć na gokarty :wallbash: :wallbash: ale następnym razem się piszę na wyjazd już obowiązkowo bo mi brak tych emocji z jazdy małym samochodzikiem :>

Opublikowano

no powiem wam że gokarty mają magiczną moc uzdrawiania... :evil:

jadąc byłem chory...wróciwszy jak nowy :gwizdanie:

spot dzis???

jak coś obecny :gwizdanie:

Opublikowano

no powiem wam że gokarty mają magiczną moc uzdrawiania... :evil:

jadąc byłem chory...wróciwszy jak nowy :gwizdanie:

spot dzis???

jak coś obecny :gwizdanie:

A ja na odwrot wyjechalem zdrowy wrocilem chory :polew: ale nie zaluje i tez postaram sie dzisiaj dojechac :good:

Opublikowano

Ja też się melduję dziś :)

Opublikowano

Ja obecny

Opublikowano

V Edycja Polarków Klubowych

>> ZAPISY <<

Serdecznie Zapraszam

Opublikowano

Grzesiu coś dla ucha....to jeszcze teraz coś dla oka :gwizdanie:

czyli wyścigi motocyklowe MotoGP od kuchni... :cool1:

Opublikowano

Grzesiu coś dla ucha....to jeszcze teraz coś dla oka :gwizdanie:

czyli wyścigi motocyklowe MotoGP od kuchni... :cool1:

Fajne :> Zwłaszcza blondi z parasolką Yamahy :gwizdanie:

Opublikowano

Jaka cisza jak makiem zasiał :gwizdanie:

dawać jakieś sprawdzone sposoby na ciężką grypę bo mnie wykończyć chce ta choroba już

Opublikowano
  • Autor

0.5 :good:

Opublikowano

bardziej skuteczne będzie 0.7 :tongue4:

Opublikowano
  • Autor

bardziej skuteczne będzie 0.7 :tongue4:

to go wykończy a nie postawi na nogi. 0.5 plus kiszne (witaminy) i będziesz Zdrów Chłopie :good: :good: :good: :good: :good: :good:
Opublikowano

na razie to mam syropik na %%%% :naughty:

Opublikowano

Jaka cisza jak makiem zasiał :gwizdanie:

dawać jakieś sprawdzone sposoby na ciężką grypę bo mnie wykończyć chce ta choroba już

Czosnek, cebulka, tego typu używki. Zapodaj sobie wieczorem ząbek czosnku, popraw gripexem czy rutinoscorbinem (x2). I pij dużo wody, bo katar bardzo odwadnia. Nie stroń też od soku pomarańczowego.

A w razie potrzeby zapodaj sobie sposób, który polecił mi znajomy Kanadyjczyk. Bierzesz miarkę ginu, miarkę gorącej wody, do tego trochę miodu i soku z pomarańczy albo cytryny. Po kilku dawkach zapominasz o chorobie :>

Opublikowano

Jaka cisza jak makiem zasiał :gwizdanie:

dawać jakieś sprawdzone sposoby na ciężką grypę bo mnie wykończyć chce ta choroba już

Czosnek, cebulka, tego typu używki. Zapodaj sobie wieczorem ząbek czosnku, popraw gripexem czy rutinoscorbinem (x2). I pij dużo wody, bo katar bardzo odwadnia. Nie stroń też od soku pomarańczowego.

A w razie potrzeby zapodaj sobie sposób, który polecił mi znajomy Kanadyjczyk. Bierzesz miarkę ginu, miarkę gorącej wody, do tego trochę miodu i soku z pomarańczy albo cytryny. Po kilku dawkach zapominasz o chorobie :>

biorę garść medykamentów a tak mnie rozłożyło że nie pamiętam czy kiedyś tak chory byłem, masakra jakaś z tym chorowaniem :wallbash: :wallbash:

Opublikowano
  • Autor

Jaka cisza jak makiem zasiał :gwizdanie:

dawać jakieś sprawdzone sposoby na ciężką grypę bo mnie wykończyć chce ta choroba już

Czosnek, cebulka, tego typu używki. Zapodaj sobie wieczorem ząbek czosnku, popraw gripexem czy rutinoscorbinem (x2). I pij dużo wody, bo katar bardzo odwadnia. Nie stroń też od soku pomarańczowego.

A w razie potrzeby zapodaj sobie sposób, który polecił mi znajomy Kanadyjczyk. Bierzesz miarkę ginu, miarkę gorącej wody, do tego trochę miodu i soku z pomarańczy albo cytryny. Po kilku dawkach zapominasz o chorobie :>

biorę garść medykamentów a tak mnie rozłożyło że nie pamiętam czy kiedyś tak chory byłem, masakra jakaś z tym chorowaniem :wallbash: :wallbash:

ja tam moją metodę polecam :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: jak coś mogę podjechać i Ci polewać odpowiednie dawki :wink4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.