Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

mam nadzieje ze bedzie w zeszlym tygodniu mial byc ponoc w Baltowie i ja odpadlem a teraz moze bysmy sie spocili na miejscu :cool1:

  • Odpowiedzi 3,9 tys.
  • Wyświetleń 178,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

tydzień temu był na miejscu spocik bo do bałtowa nie wypaliło ,ten też powinien być w dg , a co kolego masz za problem z głośnikami bo ja montowałem kable w b5

Opublikowano

no mysle dolozyc jakis wzmak + skrzynke do bagaznika dla lekkiego basu a chcialbym zobaczyc jak te kable puscic bo ze zdjec to raczej malo widac.a i tylne glosniki mi nie graja a wiem ze da sie to jakos zrobic.

Opublikowano

a wyciągałeś radio i patrzyłeś czy masz wyjście z radia na tylne głośniki ??? bo już był taki przypadek u naszego kolegi z forum ,a kable do wzmacniacza puszcza się bardzo prosto trzeba zdjąć próg z prawej strony i siedzenie z tyłu , ja puszczałem oba kable zasilające od aku ale można tylko + a masę z lampy .

Opublikowano

hmmmmm glosniki sa z tylu orginalne wiec chyba musi byc tez z radia wyjscie

chociaz jak go wyciagalem to sie nie przygladalem zbytnio

Opublikowano
  • Autor

hmmmmm glosniki sa z tylu orginalne wiec chyba musi byc tez z radia wyjscie

chociaz jak go wyciagalem to sie nie przygladalem zbytnio

Krimos ja z Cajunem Ci szystko zrobimy- ja wezmę paczkę zapałek a reszta już pójdzie gładko. Pany zaden bałtów ja przyjeżdzam w poniedziałek i chcę zjeść pizzę :tongue4:
Opublikowano

to że masz głośniki to nie znaczy że masz wyjście z radia ,wyjmij radio i sprawdź,

Marcin Ciebie na spocie zobaczyć to święto wielkie będzie bo dawno Cie nie było

Opublikowano
  • Autor

winny :bag: :bag:

Opublikowano

Musisz się poprawić :)

Opublikowano
  • Autor
:rolleyes:
Opublikowano

Czyżby się ktoś do zakupu auta szykował i nic nie chwalił się ????Dudi zostałeś zauważony :>

Opublikowano

Czyżby się ktoś do zakupu auta szykował i nic nie chwalił się ????Dudi zostałeś zauważony :>

:naughty: nie chce zapeszac ,ale musze pojechac go ogladnac bo mi to Quattro spac nie daje :kox:

Opublikowano
  • Autor

dawaj tu szybciutko co ogladałęś

Opublikowano

Marcin - takich dwóch MacGyverów jak my to z wykałaczki i torebki foliowej helikopter zrobią :polew:

Opublikowano
  • Autor

Marcin - takich dwóch MacGyverów jak my to z wykałaczki i torebki foliowej helikopter zrobią :polew:

śmiej się- ale ja muszę tylne drzwi rozebrać :polew: :polew:
Opublikowano

Gadać szybko co żeście cwaniaczki zmodzili ????

Dudi owocnych łowów a jak coś to się na rundkę piszę nabytkiem :good:

Opublikowano

Byc moze pojade w sobote ogladnac b5 2.5 TDI Q , ale nic pewnego :wink4:

Opublikowano
  • Autor

Gadać szybko co żeście cwaniaczki zmodzili ????

jeszcze nic :tongue4:[br]Dopisany: 24 Luty 2011, 20:17_________________________________________________

Byc moze pojade w sobote ogladnac b5 2.5 TDI Q , ale nic pewnego :wink4:

kup że w końcu eske
Opublikowano

hehe tylko z audi bmw nie zróbcie :polew:

Opublikowano
  • Autor

hehe tylko z audi bmw nie zróbcie :polew:

b5 kupe schwarz paket :polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.