Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Oj Prezesie masz poczucie humoru nie ma co :tongue4: :tongue4:

  • Odpowiedzi 3,9 tys.
  • Wyświetleń 178,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:hi: mam prośbę do kolegów: zobaczył by któryś z Was jak to wygląda w realu czy warto :mysli:

chciał bym zasięgnąć opinii jeszcze kogoś - oprócz sprzedającego :naughty:

1478939468

http://allegro.pl/borbet-17-5x112-vw-promocia-godne-uwag-i1478939468.html

Z góry dzięki :hi:

Opublikowano

MOje kółka już czekają na wiosnę 458ffb84829f5bc7m.jpg

Opublikowano

MOje kółka już czekają na wiosnę 458ffb84829f5bc7m.jpg

całkiem całkiem kółeczka :naughty: :naughty:

Opublikowano
  • Autor

MOje kółka już czekają na wiosnę 458ffb84829f5bc7m.jpg

Bolek zakładaj nie bądz mięczak- Dudi już pewnie na 18tce jeżdzi
Opublikowano

koledzy mam dojście do używek zimówek 15 i 16

a i moje 16 lato dobre ok. 6mm mięsiwa...nazwę musiałbym sobie przypomnieć producenta

Opublikowano

Bolek przytargał byś jedna na spota... :gwizdanie: ciekaw jestem tego szkiełkownia :hi:

Opublikowano

MOje kółka już czekają na wiosnę 458ffb84829f5bc7m.jpg

Bolek zakładaj nie bądz mięczak- Dudi już pewnie na 18tce jeżdzi

Na razie opon nie mam i jezdze na zimowach

Opublikowano

Panowie, czy ktoś może posiada miernik SWR - reflektometr do strojenia cb-radia?

Opublikowano

Panowie, czy ktoś może posiada miernik SWR - reflektometr do strojenia cb-radia?

:no:

Dudi ten śnieg to chyba Ty zamówiłeś żeby Q wypróbować :>

Opublikowano

Bolek przytargał byś jedna na spota... :gwizdanie: ciekaw jestem tego szkiełkownia :hi:

ok

Opublikowano

Panowie, czy ktoś może posiada miernik SWR - reflektometr do strojenia cb-radia?

:no:

Dudi ten śnieg to chyba Ty zamówiłeś żeby Q wypróbować :>

Oczywiscie :polew:

Opublikowano

No to śnieg się nabył :good:

Opublikowano

bo to tylko było żeby Dudi się chwile nacieszył do następnej zimy :gwizdanie:

żeby nie mówił, kupiłem Q a śniegu brak :cool1: to miał swoje 5 minut :cool1:

jak panowie spot dzisiejszy.... :gwizdanie: ??? :>

Opublikowano

Ja powinienem zawitać dziś

Opublikowano

ja też :)

Opublikowano

Nawet sie nie zdarzylem nacieszyc bo musialem jechac z corka do lekarza , pare razy postawilem sobie go bokiem ale sie mi strasznie darla wiec odpuscilem a jak wyszedlem od lekarza to po sniegu ani sladu :wallbash:. Tez powinienem zawitac :wink4:

Opublikowano

Też się pewnie pojawię, bo obiadu dziś nie jadłem :polew:

A SWR-miarkę kupiłem w końcu własną, skoro nikt się nie oferował z pomocą, więc jak się nauczę obsługi, to możemy ustawiać wasze radyjka :>

Opublikowano

Grześku dzięki za dyplom :notworthy:

Wracając do domu widziałem w Szewnie zajście gdzie jakiś człowiek sobie wietrzenie domu zrobił przez wywalenie szyby a do tego wezwał panów niebieskich czyli mała awantura była.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.