Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3,9 tys.
  • Wyświetleń 178,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

A ile dajesz? pisz na PW :wink4:

ciekawski jestem :kox:
Opublikowano

Jak tam mam wolny wieczor jemy pizze czy nie [br]Dopisany: 05 Grudzień 2011, 13:01_________________________________________________Jest jakis kurier w ostrowcu zeby wyslac paczke (zderzak)

Opublikowano

zajade po robocie do was jak jeszcze ktos bedzie

Opublikowano

Jest jakis kurier w ostrowcu zeby wyslac paczke (zderzak)

Nie mam pojęcia dudi czy jest.

Ja powinienem być dziś

Opublikowano
  • Autor

Jak tam mam wolny wieczor jemy pizze czy nie [br]Dopisany: 05 Grudzień 2011, 13:01_________________________________________________Jest jakis kurier w ostrowcu zeby wyslac paczke (zderzak)

a próbowałeś dzwonić nr do dhl i zapytać czy nmożna wysłać?
Opublikowano

Sebek to jaka cena za te felgi bo sa super jak nie masz klijenta to chyba ja je wezne :cool1:

Opublikowano

Bolek jak się będziesz czaił to fele pójdą w inne ręce :tongue4:

Opublikowano
  • Autor

właśnie jaka ta cena :mysli:

Opublikowano

właśnie jaka ta cena :mysli:

Ty byś chciał wszystko wiedzieć :tongue4: :tongue4:

Opublikowano
  • Autor

właśnie jaka ta cena :mysli:

Ty byś chciał wszystko wiedzieć :tongue4: :tongue4:

jestem chłonny wiedzy :decayed:
Opublikowano

Wiedza kosztuje nic za darmo :polew: :polew:

Opublikowano

Prezes Ty se cewki kup na zapas :tongue4:

Opublikowano
  • Autor

Prezes Ty se cewki kup na zapas :tongue4:

cicho bo se przypomni że mam jego cewki- Łukasz nie czytaj tego :decayed: :decayed:

ale powaznie muszę kupić znowu komplet nowych bo czuję że te dwie też pupę warte- męczy się auto okrutnie

Opublikowano

Chłopaki mam dostęp do nowych części zamiennych jak i oryginalnych, myślę, że w konkurencyjnych cenach.

Jak coś to walić na PW, a w nagłych przypadkach na tel 721 668 494

Opublikowano

Rezał ktoś lampki w drzwiach podłączyłem wg. schematu nie świeci się trzeba vagiem coś zmieniać? :wink4:

Opublikowano

Chłopaki mam dostęp do nowych części zamiennych jak i oryginalnych, myślę, że w konkurencyjnych cenach.

Jak coś to walić na PW, a w nagłych przypadkach na tel 721 668 494

Dobrze wiedzieć a kolega czemu na spoty nie przyjedzie pogadać o :audi: i nie tylko ???

Prezes licznik bije jeszcze trochę i :quattro: przekładamy do mnie :kox: :kox:

a jutro to auto na testy latania bokiem możesz podstawić :>

Opublikowano

Chłopaki mam dostęp do nowych części zamiennych jak i oryginalnych, myślę, że w konkurencyjnych cenach.

Jak coś to walić na PW, a w nagłych przypadkach na tel 721 668 494

Dobrze wiedzieć a kolega czemu na spoty nie przyjedzie pogadać o :audi: i nie tylko ???

Prezes licznik bije jeszcze trochę i :quattro: przekładamy do mnie :kox: :kox:

a jutro to auto na testy latania bokiem możesz podstawić :>

Jakoś mi ten poniedziałek nie leży, i zawsze coś mi wypadnie.

Ale spokojna Twoja poczochrana na pewno zawitam. :kox:

Opublikowano

:good:

Nie zapominać o halówce dziś a i każdy z parą ma być :polew: :polew:

Opublikowano
  • Autor

mam drugą zmianą ale pewnie i tak bym spał :polew: :polew:

kto ma od nas granatowego klekota TST b5 na fajnej glebie i kole 17-18 z A8?[br]Dopisany: 08 Grudzień 2011, 14:05_________________________________________________

Witam

Zapraszamy do zamawiania kalendarzy klubowych na rok 2012 :good: Wszystkie informacje są tutaj http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=232338.0

Pozdrawiam

jakby ktoś jeszcze chciał kalendarz to w poniedziałek z kaską proszę się stawić- dwa będą szły do mnie więc można domówić jeszcze koszt przesyłki o pare zł miejszy :wink4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.