Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Panowie, wybiera się ktoś w sobotę na protest paliwowy? :wink4:

a gdzie o której?

W sobotę o 14.00 pod MOMPem.

  • Odpowiedzi 3,9 tys.
  • Wyświetleń 178,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

Panowie, wybiera się ktoś w sobotę na protest paliwowy? :wink4:

a gdzie o której?

W sobotę o 14.00 pod MOMPem.

może będę w ostrowcu to podjadę :wink4:
Opublikowano

Sporo tych kont to pewnie martwe dusze;)

Nie ma tam daty ostatniego logowania ?

Sporo też jest z Ostrowca jak ja, ale niemieszkających tam ;)

Opublikowano
  • Autor

q..wa ale ten Ostwoiec to ciemna d*pa- całe miasto za jedną książką objeżdziłem- muzycznego brak :wallbash::wallbash: :wallbash: jeb..na wieś :thumbdown: :thumbdown:

Opublikowano

q..wa ale ten Ostwoiec to ciemna pupa- całe miasto za jedną książką objeżdziłem- muzycznego brak :wallbash::wallbash: :wallbash: jeb..na wieś :thumbdown: :thumbdown:

Ja już to dawno stwierdziłem że jak coś trzeba kupić to albo nie ma lub nikt nie słyszał o takim przedmiocie ,Marcin ostr to czarna dziura a wsi mi nie obrażaj :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

Marcin ostr to czarna dziura a wsi mi nie obrażaj :gwizdanie:

w sumie racja sorry :good: :good:
Opublikowano

Szukam chetnego do pomocy, musze napisac CV , juz widze las rąk :polew:

Opublikowano
  • Autor

Szukam chetnego do pomocy, musze napisac CV , juz widze las rąk :polew:

w poniedziałek pomyślimy :good: wezme moje stare na jakiś wzór :wink4:
Opublikowano
:good:
Opublikowano

Szukam chetnego do pomocy, musze napisac CV , juz widze las rąk :polew:

W poniedziałek mam krio, ale koło 20.00 pewnie wpadnę, to się napisze :good:

Opublikowano

Szukam chetnego do pomocy, musze napisac CV , juz widze las rąk :polew:

W poniedziałek mam krio, ale koło 20.00 pewnie wpadnę, to się napisze :good:

Kurde ale to pasowalo by splodzic na kompie azeby e-mailem wyslac i oto chodzi ze zabardzo nie kumam sie na kompach i tych programach :no::embarrassed::confused4:

Opublikowano

Szukam chetnego do pomocy, musze napisac CV , juz widze las rąk :polew:

W poniedziałek mam krio, ale koło 20.00 pewnie wpadnę, to się napisze :good:

Kurde ale to pasowalo by splodzic na kompie azeby e-mailem wyslac i oto chodzi ze zabardzo nie kumam sie na kompach i tych programach :no::embarrassed::confused4:

Spokojnie. Napisze się na kartce, a potem Ci to przerzucę na wersję elektroniczną.

Opublikowano

Szukam chetnego do pomocy, musze napisac CV , juz widze las rąk :polew:

W poniedziałek mam krio, ale koło 20.00 pewnie wpadnę, to się napisze :good:

Kurde ale to pasowalo by splodzic na kompie azeby e-mailem wyslac i oto chodzi ze zabardzo nie kumam sie na kompach i tych programach :no::embarrassed::confused4:

Spokojnie. Napisze się na kartce, a potem Ci to przerzucę na wersję elektroniczną.

:good:

Opublikowano
  • Autor

Nie znalazłem cb :*)

Opublikowano

Prezesie, miałeś jakiegoś linka wrzucić, coś o koniach chyba :>

Opublikowano

Prezes śpi już i nie ma kompa :)

Opublikowano

Prezes śpi już i nie ma kompa :)

No tak, musi poczekać, aż będzie w pracy :polew:

Opublikowano
  • Autor

Prezes śpi już i nie ma kompa :)

No tak, musi poczekać, aż będzie w pracy :polew:

w pracy też nie dam rady :no: - wpiszcie w googla- każdy koń ma człowieka który spieprzy mu - na demotywatorach :polew::kox: [br]Dopisany: 31 Styczeń 2012, 06:01_________________________________________________

:polew:

Stawiasz się? :angry::polew:

Grzesiu dawaj fotkę będzie fotomoto :polew: :polew:

12346.jpg

Opublikowano
  • Autor
za każdym razem płaczę [br]Dopisany: 31 Styczeń 2012, 11:17_________________________________________________robimy jakieś większe ślizganie? czas miejsce do uzgodnienia :decayed::naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.