Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jak cos to dajcie znac , :kox: ja co dziennie jestem w ostrowcu od 16

Jak tylko bedziesz mial prezes troche czasu to daj znac i przyjezdzam :good:

  • Odpowiedzi 3,9 tys.
  • Wyświetleń 178,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

robimy jakieś większe ślizganie? czas miejsce do uzgodnienia :decayed::naughty:

chyba na asfalcie ślizganie bo śniegu nie ma na drogach a parkingi też nie zaśnieżone są :gwizdanie:

Opublikowano

Panowie,

Właśnie ruszam z nowym projektem. Zapraszam do odwiedzania strony i ewentualnej reklamy wśród swoich wszelakich kontaktów :decayed:

www.autofotograf.pl

Opublikowano
  • Autor

robimy jakieś większe ślizganie? czas miejsce do uzgodnienia :decayed::naughty:

chyba na asfalcie ślizganie bo śniegu nie ma na drogach a parkingi też nie zaśnieżone są :gwizdanie:

zaczyna sypać powoli marudo :tongue4:
Opublikowano

zaczyna sypać powoli marudo :tongue4:

Chyba mrozić a nie sypać :polew: :polew:

Opublikowano

Prawdziwe Quattro to lata bokami i kręci bączki w każdych warunkach!!!!

A podróbki Q to potrzebują śniegu i lodu ?

Zamroziło już was czy nie ? Bo jak juz nikogo nie bedzie to przyjade po wasze fury !!

Opublikowano
  • Autor

Prawdziwe quattro to lata bokami i kręci bączki w każdych warunkach!!!!

A podróbki Q to potrzebują śniegu i lodu ?

też tak mówiłem jak miałem ośkę :polew::tongue4:
Opublikowano

Prawdziwe quattro to lata bokami i kręci bączki w każdych warunkach!!!!

A podróbki Q to potrzebują śniegu i lodu ?

Zamroziło już was czy nie ? Bo jak juz nikogo nie bedzie to przyjade po wasze fury !!

Już Ci tylko handel autami w głowie i to naszymi ,nie ładnie tak łatwo nie damy się mimo -23stopni mrozu .

Opublikowano

Panowie pytanie z innej beczki . Kto ma namiary na tapicera samochodowego . Podobno na Świętokrzyskiej ( blisko Świrny mieszka ) .

Opublikowano

Panowie pytanie z innej beczki . Kto ma namiary na tapicera samochodowego . Podobno na Świętokrzyskiej ( blisko Świrny mieszka ) .

Ja tapicerke obszywalem w Wadowicach , a w Ostrowcu niewiem gdzie jest .

Maxx kiedy do nasz zawitasz :wink4:[br]Dopisany: 07 Luty 2012, 06:59_________________________________________________Cos coraz slabiej z frekfencja :thumbdown: co zwami panowie , Lukasz wiedziealem ze po slubie ciezej Ci sie bedzie wybrac na spota , ale ze calkiem przestaniesz przyjezdzac to mnie zaskoczyles .

Sybi widzialem Cie w Poniedzilek w Ostrowcu , co z wami dlaczego nie przyjezdzacie .

Prezes wyslales do tych czlonkow PW :wink4:

Opublikowano

Zawitam do Was gdzies pod koniec lutego tak mi sie wydaje będę dawał znaki dymne kiedy to będzie ale jeżeli już to spot możliwy jedynie w sobote

Opublikowano
  • Autor

nie :no: :no:

Opublikowano

Zawitam do Was gdzies pod koniec lutego tak mi sie wydaje będę dawał znaki dymne kiedy to będzie ale jeżeli już to spot możliwy jedynie w sobote

ok :good:

Opublikowano

To jest mina prezesa jak rano jedzie do pracy :tongue4: :tongue4: :tongue4:

Opublikowano

Panowie pytanie z innej beczki . Kto ma namiary na tapicera samochodowego . Podobno na Świętokrzyskiej ( blisko Świrny mieszka ) .

Ja tapicerke obszywalem w Wadowicach , a w Ostrowcu niewiem gdzie jest .

Maxx kiedy do nasz zawitasz :wink4:[br]Dopisany: 07 Luty 2012, 06:59_________________________________________________Cos coraz slabiej z frekfencja :thumbdown: co zwami panowie , Lukasz wiedziealem ze po slubie ciezej Ci sie bedzie wybrac na spota , ale ze calkiem przestaniesz przyjezdzac to mnie zaskoczyles .

Sybi widzialem Cie w Poniedzilek w Ostrowcu , co z wami dlaczego nie przyjezdzacie .

Prezes wyslales do tych czlonkow PW :wink4:

Dudi zawitam zawitam...ale jakoś ostatnio tak nie pasują mi te poniedziałki

zapraszamy w czwartki na hale :gwizdanie:

Opublikowano

Będzie ktoś dziś ????

Opublikowano
  • Autor

ja się nie wyrobiłem.

Łukasz jak zdemontujesz klocki będę miał sprzawę :decayed::kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.