Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

jak możesz to sprawdź ile nowy ten plastik kosztuje bo czasem handlarze chcą więcej niż serwis

  • Odpowiedzi 3,9 tys.
  • Wyświetleń 178,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

25 zł serwis, jeśli mowimy o tym samym.

Zakrywający podłogę zaraz za nadkolem.

Wieczorkiem wrzuce z rys. z serwisu.

Opublikowano

wydaje mi się że to ten element właśnie bo w nim jest jeszcze okrągła zatyczka

Opublikowano

No Panowie wczorajszy spot udany jak nigdy czyli brak kogokolwiek :D:D:D

Opublikowano
  • Autor

:facepalm:

tylko za tydzień poproszę o lepszą frekwencję żeby na darmo nie wstawał

Pikuś i jak tam łowy ?? udały się?

---------- Post added at 18:38 ---------- Previous post was at 18:37 ----------

Pikuś potrzebuję siolniczek tylnej wycieraczki- ten 2.5 to nie był czasem vant?

Opublikowano

Łowy jak łowy, wydech i kiera kupiona.

Zastanawiam się nad jarzmami 312, może jeszcze tylną lampę wezmę.

To był Avant, wiec mogę zapytać bo chyba wycieraczka jeszcze była.

---------- Post added at 20:11 ---------- Previous post was at 20:10 ----------

Łukasz, za plastiki powiedział mi po 20 zł wieć nie brałem.

Opublikowano
  • Autor

zapytaj jak możesz mi się silniczek spalił dzisiaj na trasie :facepalm::wallbash:

Opublikowano
zapytaj jak możesz mi się silniczek spalił dzisiaj na trasie :facepalm::wallbash:

Było się nie bawić :D:D:D

Pikuś co zakładasz do siebie 312???

No jak nowe 25 to się nie opłacało

Opublikowano

Ja do siebie jeśli coś to 320 od razu.

Teraz szukam 288 na tył

Opublikowano
  • Autor
zapytaj jak możesz mi się silniczek spalił dzisiaj na trasie :facepalm::wallbash:

Było się nie bawić :D:D:D

samozapłon :naughty::whistling:

też chcę 320

zapadła decyzja nie będę się pieroli.... z 15 w zime- trzeba znaleść 17 w dobrej cenie :naughty:

Opublikowano

do zimy daleko to coś znajdziesz

Opublikowano

Gdzie jeździcie do mechanika ze swoimi audiczkami ?? Narazie jest wszystko OK, ale wole wiedziec hehe

Opublikowano

Sami naprawiamy hi hi

Opublikowano
  • Autor
Sami naprawiamy hi hi

a wachacze też sami naprawiamy? bo nam się chyba wyjeba...ły :wallbash::wallbash:

Opublikowano

Oleje,filtry na Długiej w G4 dobre ceny i wymiana za darmo,a coś mechanicznego to Marcin 604692164 tez na Długiej,aczkolwiek dużych usterek jeszcze nie miałem.

Opublikowano
Sami naprawiamy hi hi

a wachacze też sami naprawiamy? bo nam się chyba wyjeba...ły :wallbash::wallbash:

Marcin, chetnie bym Ci pomógł ale pracuje ostatnio od 8 do 18 i sobotę też mam zajętą.

Dolne Ci poleciały, czy górne??

Opublikowano
  • Autor

teraz już auto jest umówione na wymianę- chyba banan :doh: ale w przyszłości :dancing:

---------- Post added at 13:47 ---------- Previous post was at 13:43 ----------

Oleje,filtry na Długiej w G4 dobre ceny i wymiana za darmo
też tam jeżdzę - polecone przez Łukasza :thumbup1: ale im motul zdrożał trochę ostanio :wallbash:
Opublikowano

Prezes wahacze to się samemu robi bo to jest proste .

Pikuś dzięki za info jak się zdecyduje to dam znać

Opublikowano

Pikuś dzięki za info jak się zdecyduje to dam znać

A ja siedzę i myślę za jakie info i tak z 2 minuty, a Tobie o termostat chodzi.

Ceny Ci dokładnie nie mogę powiedzieć, bo tą co ci podałem to z ASO Zimnego, a nie zawsze się pokrywa z tym za ile my mamy.

Ale w tych granicach, może być nawet ciut taniej, ale nie obiecuje.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.