Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
tak, idzie do żyda:)

Człowiek podobno cieszy sie dwa razy z samochodu:decayed::polew:

  • Odpowiedzi 3,9 tys.
  • Wyświetleń 178,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Kuternik wez na spota klocz do kasety , to bym sobie pozyczyl . Mam takie stete kole a kaseta jest dobra wiec moze uda sie dopasowac .To ja ide w takim razie furke troche oplukac jak ma byc jakas sesja we poniedzialek

Opublikowano
  • Autor

pucować się Panowie pucować :decayed:

---------- Post dopisany at 19:54 ---------- Poprzedni post napisany at 19:53 ----------

Kuternik kupujesz kombi i kozę? :grin::grin:

---------- Post dopisany at 20:26 ---------- Poprzedni post napisany at 19:54 ----------

może się jutro na jakiejś fajnej miejscówce umówimy i walnie pare fotek zamiast znowu colę pić :decayed::decayed::decayed: ?

Opublikowano

fajna miejscówka? to może parking na wiórach?

Kombi może nie ale vana tak, i co za tym idzie kozę:(

wezmę klucz dudi, ale czy będzie pasować to nie wiem bo są kasety i wolnobiegi.

Opublikowano
tak, idzie do żyda:)

Człowiek podobno cieszy sie dwa razy z samochodu:decayed::polew:

A kebab piecze dwa razy

Opublikowano

Byly jakies foty , bo do mnie zjechali sie goscie i znowu nic nie wypalilo

Opublikowano

mnie też nie było :(

:thumbdown: był ktoś ??

Opublikowano
  • Autor

Byliśmy byli. Fotki będą jak do kompa siade.

Było nas czterech ale fotki mamy 3 sztuk niestety.

Bolek graty modow:banan

Za tydzień proszę mi się większą liczba trafić.

Ps Krzyś był widziany na mieście chwilę przed spotem- nie ładnie.

Pisane z telefonu

Opublikowano
Opublikowano
  • Autor

Te 6 jakby z boku stały zawstydzone

Opublikowano

witam panowie szukam pilnie wydechu do a4 quattro dokladnie to kpl jakby ktos mial to piszcie

Opublikowano

Na spocie byłem,na zdjęciu mnie nie ma.Wiem,że mam diesla.Czuję się dyskryminowany.

Opublikowano
  • Autor

Bolek w poniedziałek zrobimy nowe foty plus fotoszop. I będzie Pan zadowolony. Zrobiłeś program?

Kto będzie w poniedziałek? Ja będę na 99.99%

Opublikowano

Zrobiłem,zrobiłem

9ed10e96fa877a5cm.jpg

Ja powinienem być

Opublikowano
  • Autor

W kozie znowu zostaje więc będę parę minut po 19

Opublikowano

:hi:Panowie będziecie mieć nowego spotowicza część być może mnie zna :wink:

Dziś jeszcze nie dam rady ale w niedalekiej przyszłości :decayed:

Opublikowano
  • Autor
:hi:Panowie będziecie mieć nowego spotowicza część być może mnie zna :wink:

Dziś jeszcze nie dam rady ale w niedalekiej przyszłości :decayed:

zapraszamy :hi:

Opublikowano
:hi:Panowie będziecie mieć nowego spotowicza część być może mnie zna :wink:

Dziś jeszcze nie dam rady ale w niedalekiej przyszłości :decayed:

Ja Cię nie znam nic a nic :decayed:

Opublikowano

Uwaga na kobiety za kierownicą. Ała...

Opublikowano

będzie ktoś dziś czy nic się nie będzie działo ???

---------- Post dopisany at 15:59 ---------- Poprzedni post napisany at 14:51 ----------

Też bym chciał taką promocje !!!!Paliwo za 3 zł! Bez podatków i legalnie - Finanse - WP.PL

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.