Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
Ma kto Lukasz cewke zaplonowa luzem? :thumbdown:

Zapraszam codziennie od 8 do 18 :tongue4:

Przemo nowe wytrzymują po pół roku. Bedzie uzywka najlepiej z s4 b6 ale na przeczekanie potrzebuję :thumbdown:.

Ty myśl nad najlepszą ceną za tarcze. Zaciski już idą. Muszę je odnowić i będę tarcze potrzebował. Ale,to pod choinkę sobie położę:-).

---------- Post dopisany 21-10-2013 at 18:05 ---------- Poprzedni post napisany 20-10-2013 at 11:12 ----------

Kupilem cewke 35zł

DSC_2893.jpg

---------- Post dopisany 29-10-2013 at 19:47 ---------- Poprzedni post napisany 21-10-2013 at 18:05 ----------

Kto ma czas jutro??? :kox:

  • Odpowiedzi 3,9 tys.
  • Wyświetleń 178,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

jak się wyrobię to mogę podjechać ale nie gwarantuję na 100% jak coś to Prezes pisz sms

Opublikowano
  • Autor

I kolejna cewka zaginięcie która to??

DSC_2905.jpg

Jakby ktoś miał chęć na spot dzwonić ja idę spać :decayed:

Łukasz Cycu traktor do stodoły a Ty dawaj dawaj.

Opublikowano

Prezes co ty tak wolno jeździsz tryb emerycki zapodałeś czy co ???:decayed::decayed::decayed:

A propo gaziarza mogę polecić ci go bo koleś ogarnięty ,reduktor wymieniony jeszcze wtryski pójdą nówki sztuki większe a może w przyszłości jakiś programik wpadnie na ponad 200 kucy :naughty::naughty::naughty:.Teraz robię testy ze spalaniem ale coś czuję ze pierwszy zbiornik nie wyjdzie dobrze bo za ciężką nogę mam :decayed::decayed::decayed:

Musimy się kiedyś spróbować na jakąś ćwiartkę

Opublikowano
  • Autor

Jade wolno bo zawsze cie wypatruje a jak juz z daleka widze dwoch przy pracy to wtedy 50 i klakson :banan:

---------- Post dopisany at 22:38 ---------- Poprzedni post napisany at 22:37 ----------

Przemek dopiero wczoraj radio wyjalem :thumbdown::thumbdown:

---------- Post dopisany 10-11-2013 at 10:23 ---------- Poprzedni post napisany 09-11-2013 at 22:38 ----------

Musimy się kiedyś spróbować na jakąś ćwiartkę

Synek wciągnę cię nosem :kox::kox::kox::kox:

jak tylko się ruszać nauczę :polew:

Opublikowano
:decayed::decayed::decayed::decayed::decayed::decayed::decayed:
Opublikowano
  • Autor

spot jurto o 19 da .....

kogo nie będzie wpierdollllll:kox:

Opublikowano
spot jurto o 19 da .....

kogo nie będzie wpierdollllll:kox:

Chce to zobaczyć jak sam sobie łomot robisz :polew::polew::polew::polew:

Opublikowano
  • Autor
spot jurto o 19 da .....

kogo nie będzie wpierdollllll:kox:

Chce to zobaczyć jak sam sobie łomot robisz :polew::polew::polew::polew:

Sobie udziele ustnej reprymendy :decayed:

Opublikowano

Ja czekam pod da..

---------- Post dopisany at 19:08 ---------- Poprzedni post napisany at 19:04 ----------

Komu mam wpird... spuścić

Opublikowano

każdemu :D:naughty::naughty::naughty::naughty:

---------- Post dopisany at 19:28 ---------- Poprzedni post napisany at 19:25 ----------

bolek jesteś pod da grasso??

:facepalm:

Opublikowano
  • Autor

Kuźwa trza było napisać że będziesz :thumbdown:

Moja kulpa :doh:

Opublikowano

Witam Panowie dzisiaj w nocy w kielcach na oś. na stoku skradziono mi srebrne audi avant a4 b6 nr.rej TK6714J, samochód miał naklejki na drzwiach pasażera i kierowcy z logo audi, pękniętą szybę po stronie kierowcy i wgniecione drzwi od strony kierowcy, w środku niebieski fotelik dziecięcy, jak coś dajcie znać na PW.

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Spocimy w czwartek? ?? Jak tak to walić smska kto będzie.

I wzialby ktos vagine

---------- Post dopisany 17-12-2013 at 17:13 ---------- Poprzedni post napisany 16-12-2013 at 21:46 ----------

:whistling:

Opublikowano

Jak coś to będę pisał czy będę :wink:

Opublikowano
  • Autor

??

Opublikowano

Wypadł mi nie spodziewany wyjazd i zapomniałem napisać że nie dam rady przyjechać :facepalm:

Opublikowano
  • Autor

ja leżałem w domu Przemek pił :thumbdown::grin:

jak dam w piz*ę to przerywa-wtryski padają albo cś z cewkami znowu nieteges u mnie :doh::doh::doh:

Opublikowano

Jak nie założysz nowych cewek i wtrysków to się tak będzie działo ,szkoda nerwów i pieniędzy na paliwo bo już dawno mówiłem wymień na nowe .

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.