Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Michał aleś wczoraj tego malucha łykał na Ułżeckiej

Jak widziałeś śpieszyłem sie, sesja trwała dłużej niż myślałem :tongue4: nie będe sie za nim 25 czy tam 30 wlókł przecież :evil: i tak sie ,,troche" do mojej pięknej spóźniłem :naughty:

PS. Już ,,molestuje" 3 gości z a4 na poniedziałek także nasze miejsce niedługo będzie zbyt małe :kox:

  • Odpowiedzi 3,9 tys.
  • Wyświetleń 178,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

ma ktos ochote zmienic amorki ? mam mocno obnizone ,a szukam serii ?

Opublikowano
Panowie zdjęcia będą jutro-niech napięcie rośnie.

pewnie nacisnales DELETE zamiast COPY przyznaj sie, moze jakos ci wybaczymy :polew: :polew:[br]Dopisany: 23 Wrzesień 2009, 11:40_________________________________________________a wlasnie bylem wczoraj po drodze do garazu na gutwinie tak kolo 21:30 widno jak w dzien na tym parkingu to moze nastepnym razem sie tam zbierzemy?

Opublikowano
  • Autor

Cześć Koledzy-zdjęcia będą niebawem nie mam jak ich wkleić.

przyznaję uczciwie że może mnie nie być w ponmiedziałek :wallbash: praca

Opublikowano

dasz rade a jak nie to pojedziemy po ciebie :)

[br]Dopisany: 25 Wrzesień 2009, 16:25_________________________________________________cos cicho strasznie :) mam nadzieje ze nie bede jutro samotnie jezdzil po miescie do zobaczenia o 19 na pulankach za meblowym

Opublikowano
  • Autor

będę wiec ndam radę dam radę chyba :decayed:

i w końcu są zdjęcia trochęto trwało ale cały tydzień nie miałem jak ich wklieć

f215a2ad9ca7eed7med.jpgf215a2ad9ca7eed7med.jpg5350bef1d910d775med.jpg

tutaj jakieśTYpy kręciły się koło samochodów-trzeba będzie uważać

c595a530805f955dmed.jpg

ba9c18c89c9060e8med.jpg33726bd73b0d8809med.jpgd8af64863ad6c07emed.jpg

c1d27fc4b4d4ae04med.jpg

to jest najlepsze zdjęcie b11fc44e7816cbb0med.jpg

c0d917a4244da3abmed.jpg

to tyle jak pierwszą sesje.

Jeszcze raz mówie trzeba uważać na tych kolesi kilku już widziałem 2 tygodnie temu :polew: :polew:

SEE YOU o 19

już nie wiem co jest z tymi hamulcami na trasie spalił elegancko 5L ale a jak na miasto wjadę to ciężki zaraz się taki robi że serce boli-może bym na B5 zmienił :cool1:

Opublikowano
tutaj jakieśTYpy kręciły się koło samochodów-trzeba będzie uważać

jakbym ich skads znał hehe[br]Dopisany: 28 Wrzesień 2009, 09:54_________________________________________________dzieki za zdjecia :notworthy:

Opublikowano

fotki sliczne koledzy. Mam nadzieje kiedys sie przylacze do spotkania.

pozdrowienia

M

Opublikowano
już nie wiem co jest z tymi hamulcami na trasie spalił elegancko 5L ale a jak na miasto wjadę to ciężki zaraz się taki robi że serce boli-może bym na B5 zmienił

kolega ma ciezka noge i dlatego w miescie tyle pali :witch:[br]Dopisany: 28 Wrzesień 2009, 12:06_________________________________________________

TsKGlwS.jpg

TsKIhKS.jpg

TsKJIy0.jpg

TsKKPo0.jpg

reszta zdjec sie nie nadaje :)

bylo ok nastepnym razem na kebaba :drool:

pozdro dla a4 maniaka z TST ;) zapraszamy czesciej

Opublikowano

Pany gdzie wy się wkońcu spotykacie? Bo o ile mnie oczy nie mylą to parking pod Tesco tak?

Opublikowano

Spotykamy się pod meblowym na pulankach a potem się przemieszczamy, dzisiaj zaliczyliśmy gutwin. zajedz za tydzień na 19

Opublikowano
  • Autor

cuś małe te zdjęcia :polew: :polew: Panie Fotografie, ale klasa :oklaski: :oklaski:

Tak jak mówi Krawcu pierw pod meblowym jesteśmy a póżniej jazda na inną miejscówkę - frekwencja znowu dopisała, byle tak dalej-ciekawe kiedy nam miejsca na parkingu zabraknie :polew::polew:

Froger za tydzień dawaj do nas bez gadania.

Dudiego w końcu na głodnego po naszych dziurach ganialiśmy-kebab dobra myśl-pomysłodawca stawia :gwizdanie:

Ps. Chłopaki znowu te TYpy kręciły się przy naszych autach :tongue4:

Opublikowano

Wystarczy kliknąć i się powiększają he he :-)

kebab dobra myśl-pomysłodawca stawia

nie mow tak bo nie przyjedzie :polew:

Opublikowano
  • Autor

taki klubowy żarcik :laghing2: :laghing2:

Wystarczy kliknąć i się powiększają he he :-)

kebab dobra myśl-pomysłodawca stawia

nie mow tak bo nie przyjedzie :polew:

[br]Dopisany: 29 Wrzesień 2009, 16:19_________________________________________________ale ja leniwy jestem :polew: :polew:

Wystarczy kliknąć i się powiększają he he :-)

Opublikowano

POwiem wam ze bylo za***iście , i postaram sie byc co tydzien tylko teraz pasowalo by podjechac na jakies zarcie :kox:

Opublikowano
  • Autor

Krawcu ja nie trafiłem 6tki-ale trzymałem kciuki za Ciebie :evil: :evil:

Opublikowano

a ja oczywiscie trafilem i zbieram zapisy na rs4 :>

Opublikowano
  • Autor

ja poproszę dwa razy na wynos :laghing2: :laghing2:

Opublikowano

rozumiem ze kolor ci jest obojętny :)

jakieś slabe zainteresowanie to może dorzucę jeszcze talon na benzynke hehehe

Opublikowano

Dla mnie czarna :kox: macie tam gdzies dobrego kebaba na frytkach ,odnosnie poniedzialku :cool1:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.