Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Może być i castorama od strony południowej (tj. między galerią i casto)

  • Odpowiedzi 3,9 tys.
  • Wyświetleń 178,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Może być i castorama od strony południowej (tj. między galerią i casto)

popieram

Opublikowano
  • Autor

będziemy Club Tesco 2 :polew: :polew:

miejscóweczka może być jak dla mnie :kox:

Opublikowano

Leci ktoś od strony skarżyska(starachowice)? Bo nie znam ostrowca a na 80% zawitam u Was na spocie;)

Opublikowano

silver_leon ok jak możesz to odbierz ty żeby nie było komplikacji. Ja podjadę w poniedziałek na spociwo i odbiorę osobiście z Twoich rąk :) Z góry serdeczne dzięki.

Zaworki odebrane. Czekają na Ciebie.

Ustalone:

Spociwo o 19 pod Castoramą , obok zbirników na wodę p.pożarową .

Dojazd prosty .

Prezes - zostaw może jakiś kontakt do siebie jak by ktoś nie mógł nas znależc , lub jak sie spózni a my w miedzy czasie zmienimy miejscówke na jakieś jadło.

Opublikowano

Witam klubowiczów , ja dziś nie obecny będę bo mnie choroba dopadła z czego jestem bardzo nie zadowolony :( ,widzę że dziś frekfencja będzie duża także życzę miłego spota pozdrawiam.

Opublikowano

Witam klubowiczów , ja dziś nie obecny będę bo mnie choroba dopadła z czego jestem bardzo nie zadowolony :( ,widzę że dziś frekfencja będzie duża także życzę miłego spota pozdrawiam.

a jak tam naprawy po ostatnim spotkaniu z "przeszkodą" ? :>

Opublikowano

na dniu felga wyglada całkiem inaczej jest poharatana jak zmienie na zimowe kola to pojdzie do malowania i bedzie git :)

Opublikowano

będziemy Club Tesco 2 :polew: :polew:

chyba raczej klub casto :>[br]Dopisany: 19 Październik 2009, 17:52_________________________________________________jakby co to szpachle mamy za pol ceny :polew:[br]Dopisany: 19 Październik 2009, 17:53_________________________________________________10b67b760cdf59b3med.jpg

50ad4c83b97b4c4dmed.jpg

fc4f1152c9ce9e9emed.jpg

d015d201fb5bac9bmed.jpg

Opublikowano

Spocik udany;)

Opublikowano

Jeszcze jedna fotka:

dsc00857ss.jpg

Dzięki wielkie za spotkanie! Zwłaszcza dla mm.max'a i jego VAG'a :notworthy:

Opublikowano

Fajnie, fajnie chłopaki że działacie. Ja niestety auto nie ogarnięte i musiałem wpaść bąkiem :decayed:

Dzięki Jacek za zaworki :wink4:

Opublikowano

Ech ten twoj bordowy sajgon :) Moja prawie wykonczyla tego pasiaka podczas holu :decayed:

Opublikowano
  • Autor

To od początku zacznę:

1. Krawcu masz pałe za dezercje :thumbdown: :thumbdown: z baru Super Fast jadłodajnia :polew: :polew: :polew: wszystko w 45min. Dobrze że mieliśmy gdzie usiąść takie tłumy tam :decayed:

2. Knajpa się nie nadaje (chyba że będę zamawiał o 14 jak z pracy wracam na 20 :laghing2: :laghing2: ) -na następnym spocie zaliczymy chińczyka

jest nas coraz więcej :good: :good: :good: niektórzy wpadli tylko po fanty :bicz3: :bicz3:

Ps: już wymyśliłem jak się urwać z pracy w następny poniedziałek. :evil: :evil:

Opublikowano

niektórzy wpadli tylko po fanty :bicz3

niestety czas gonił bo auto bez silnika na miejscu kuje w oczy :decayed:

Za tydzień wpadnę swoją :wink4:

Opublikowano
  • Autor

ale ja tu widzę że zdjęcia ze spotu były już forum zanim się spot nie skończył :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

ale ja tu widzę że zdjęcia ze spotu były już forum zanim się spot nie skończył :polew: :polew: :polew:

Nie ma czemu się dziwić skoro wieki na hot doga czekałem ....

Opublikowano
  • Autor

jak ten biedny chłopak matkę na Statoil wysłał po niego :polew: :polew: :polew:

ale ja tu widzę że zdjęcia ze spotu były już forum zanim się spot nie skończył :polew: :polew: :polew:

Nie ma czemu się dziwić skoro wieki na hot doga czekałem ....

Opublikowano

Krysia napisz w opisie ADR :kox::polew:

Opublikowano

Krysia napisz w opisie ADR :kox::polew:

spadaj leszczu

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.