Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

koledzy potrzebuje silniczek wycieraczki tył sprawny jak najszybciej

  • Odpowiedzi 3,9 tys.
  • Wyświetleń 178,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

dudi jak tam vag spot sie rozwinął ?

Opublikowano

Bez rewelki :wink4:

Opublikowano

Dziś ktoś się wybiera?

Opublikowano
  • Autor

Jacek kiedy miałbyś czas żebym do Ciebie z moim dziadem podjechał?! :)

ja znowu w pracy siedzę :wallbash: :wallbash:

Dziś ktoś się wybiera?

Opublikowano

Jacek kiedy miałbyś czas żebym do Ciebie z moim dziadem podjechał?! :)

Ech, też miałem z egr'em się wybrać...

Opublikowano

Ja chyba dzis odpadam... jakby co bede was szukał..

Opublikowano

dudi jak tam vag spot sie rozwinął ?

Nic ciekawego sie nie wydarzylo dobrze ze byl froger to jeszcze troszke pomoklem :kox: Nie ma jak nasze spoty :good: dzisiaj mnie tez nie ma :hi:

Opublikowano

Nic ciekawego sie nie wydarzylo dobrze ze byl froger to jeszcze troszke pomoklem :kox: Nie ma jak nasze spoty :good: dzisiaj mnie tez nie ma :hi:

Widzę, że nikogo chyba nie będzie :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

dzisiaj może być słabo ale może Krawcu podjedzie

Opublikowano

dzisiaj może być słabo ale może Krawcu podjedzie

Nie nawet on dzisiaj nie podjedzie bo byl wszoraj na vag spocie co prawda prze 2.35 min ale byl :kox:

Opublikowano
  • Autor

liczy się obecność :polew: :polew:

Nie nawet on dzisiaj nie podjedzie bo byl wszoraj na vag spocie co prawda prze 2.35 min ale byl

[br]Dopisany: 09 Listopad 2009, 18:47_________________________________________________Dudi jedziesz na Ck w niedzielę?
Opublikowano

liczy się obecność :polew: :polew:

Nie nawet on dzisiaj nie podjedzie bo byl wszoraj na vag spocie co prawda prze 2.35 min ale byl

[br]Dopisany: 09 Listopad 2009, 18:47_________________________________________________Dudi jedziesz na Ck w niedzielę?

Wczoraj troche zmoklem :kox: ,ale gdy nie bedzie padac to raczej sie wybiore ,froger tez sie wybiera wiec mozemy poleciec razem :good:

Opublikowano
liczy się obecność

prosze sie nie smiac liczy sie wola integracji

mam taka propozycje zeby zawiesic spoty na czas niesprzyjającej aury i poczekac albo na snieg albo na słońce czy moze jakas okazje wyjatkowa np: opłatek wigilijny :)

Opublikowano
  • Autor

Krawcu nie ma się co pogodzie dawać :no:

Opublikowano

no to musimy zmienic parking na ten kolo chinczyka co by nie stac na deszczu tylko od razu walic do knajpy na sajgonki :>

Opublikowano

Chłopaki jakbyście robili jakiegoś spota na weekendzie to ja mogę wpaść, bo co jakieś dwa tygodnie bywam w Ostrowcu przykladowo w ten bede.

Posiadam VAG-a, wiec jakby ktoś coś potrzebował to gadać.

Opublikowano
  • Autor

w niedzielę w Kielcach jest spot duży a w poniedziałek u nas

Chłopaki jakbyście robili jakiegoś spota na weekendzie to ja mogę wpaść, bo co jakieś dwa tygodnie bywam w Ostrowcu przykladowo w ten bede.

Posiadam VAG-a, wiec jakby ktoś coś potrzebował to gadać.

Opublikowano

w niedzielę w Kielcach jest spot duży a w poniedziałek u nas

Chłopaki jakbyście robili jakiegoś spota na weekendzie to ja mogę wpaść, bo co jakieś dwa tygodnie bywam w Ostrowcu przykladowo w ten bede.

Posiadam VAG-a, wiec jakby ktoś coś potrzebował to gadać.

Kielce to nie Ostrowiec, a poniedziałek to nie weekend :decayed:

Ale może kiedyś się tak złoży, że zawitam. :>

Opublikowano

Jutro tam gdzie zwykle? :wink4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.