Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

i tak kazdy kupi to co lubi :wink4: ja np: nie lubie czerwonych :polew:

  • Odpowiedzi 3,9 tys.
  • Wyświetleń 177,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

świetna reklama-ale złochali BMW :polew: :polew: [br]Dopisany: 23 Luty 2010, 22:59_________________________________________________jechałem dzisiaj z kielc- od znaku Szewna jest jedna wielka dziura :rant: :rant: :rant: :rant: :ranting1: :ranting1: można slalom ćwiczyć

Opublikowano

to jest slalom gigant ale nie dają za niego medali :polew:

Opublikowano
  • Autor

to jest slalom gigant ale nie dają za niego medali :polew:

ale punkty jeżeli pokonasz całą trasę za szybko :polew: :polew:
Opublikowano

nowy aku i od razu nie to samo zapalanie ,dzięki Jacek za pomoc :notworthy:[br]Dopisany: 25 Luty 2010, 20:27_________________________________________________no jak się dasz złapać :> :>

Opublikowano
  • Autor

jeszcze ja wygrywam-ciekawe jak długo :decayed:

nowy aku i od razu nie to samo zapalanie ,dzięki Jacek za pomoc :notworthy:[br]Dopisany: 25 Luty 2010, 20:27_________________________________________________no jak się dasz złapać :> :>

[br]Dopisany: 25 Luty 2010, 20:33_________________________________________________wiecie gdzie mogę kupić dystanse w jakieś przyzwoitej cenie?
Opublikowano

zapytaj w HBM w Kielcach

Opublikowano
  • Autor

tam brałem pierścienie centrujące już-trzeba tam call

zapytaj w HBM w Kielcach

Opublikowano

Bolek dzisiaj u Rogala, trzeba bedzie drugą ture wyscigów zrobic i zobaczyć ile sie poprawiło w stosunku do serii

ja juz wiem ile mu wyszło ale sam sie pochwali jak przyjedzie jutro na spota

tylko boje sie ze tym razem przegram z kretesem hehehe

Opublikowano

Robimy co panowie jutro , prosba do Maxa albo Jacka chcialbym zrobic logi moglby ktorys zabrac ze soba Vaga :notworthy: stawiam kolejke :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

chyba robimy- co można innego w poniedzałek robić niż na spot jechać?!

18 jak się umawialiśmy

Opublikowano

Bolek dzisiaj u Rogala, trzeba bedzie drugą ture wyscigów zrobic i zobaczyć ile sie poprawiło w stosunku do serii

ja juz wiem ile mu wyszło ale sam sie pochwali jak przyjedzie jutro na spota

tylko boje sie ze tym razem przegram z kretesem hehehe

no nie omieszkam się pochwalić :naughty:

Opublikowano

Tak o 18 , czekamy bolek80 na relacje z cipsowania i jakie wrazenia z jazdy :cool1:[br]Dopisany: 01 Marzec 2010, 08:03_________________________________________________Przywiez wykresik :wink4:

Opublikowano

Vaginę zabiorę ze soba ale tak realnie przybędę pare minut po 18.00 moze 18.30

I czy zamiast piwa może byc czysta........... woda ;)

Opublikowano

mozemy na stałe przeniesc te spoty na 18.00 ??

bo niestety bede miał poniedziałki narazie zajeste od 19 :thumbdown:[br]Dopisany: 01 Marzec 2010, 14:50_________________________________________________miejsce to samo?

Opublikowano

dźwięk V6 i cztery łapy daje frajdę z jazdy :> to co zapisy na jazdę żółta strzała na następnym spocie ??????

Opublikowano
  • Autor

zapach palonej gumy się w końcu na spocie pojawił.

żółty daje rade :polew: :polew:

Łukasz dzięki za test drive :ad: :ad:

Opublikowano

Zoltek nie jest zly , ale dal ciala z renowka clio :wallbash: . Troche wstyd :kox: ja zawsze wiedzialem ze te srebrne sa szybsze :polew: . Ciekawe ile by mi ten zoltek uciekl jak bysmy razem staneli na cwiare , oczywiscie ze startu nie mialbym najmniejszych szans :> ale po 700km moze bym go dogonil jak by zjechal do tankowania :polew:

Opublikowano
  • Autor

no tak srenble reno :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 02 Marzec 2010, 11:20_________________________________________________wczoraj trochę prędkości liznąłem :polew:

trzeba następnego furacza na moc nastawić

Maciek podoba się kalendarz?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.