Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

witamy nowych "członków" :good: pobijamy frekfencje w poniedziałek :shocked: o nie tylko ja jade na narty :wallbash: no nic dojade za tydzien i pamietajcie o tescie korb dla nowych :>

max a kto powiedzial ze musimy byc trzezwi do painbala ?? jak damy sobie troszke bedziemy odważniejsi moze wrecz heroiczni :tongue4:

  • Odpowiedzi 3,9 tys.
  • Wyświetleń 177,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

witamy witamy i na spot zapraszamy- i proszę wierszem gadam :kox: :kox:

bez testu się nie obejdzie-jak do tej chwili tylko kilka osób zaliczyło

pamietajcie o tescie korb dla nowych :>

[br]Dopisany: 20 Styczeń 2010, 17:11_________________________________________________juz widzę jak Krzysiu nawalony wali we wszystkich z karabinka od lewej do prawej-jak egzekucja :polew: :polew:
Opublikowano

no proszę nowi przybyli :good: a co do strzelania to ja też chętny a co jak się bawić to się bawić :kox:

Opublikowano

na strzelanie niestety bedziemy musieli poczekac do wiosny :mysli:

:przebiegly: a tymczasem może alternatywa w postaci halóweczki ??? :tongue4:

hala jest w czwartki od 17:00 w staszicu :rolleyes:

Opublikowano

A Krzysiu nic nie pisze... Żyje on ?

Przyznać sie który z poniedziałkowych cholerników zaraził mnie jakimś choróbskiem :kox:

Opublikowano

ja się nie przyznaje :gwizdanie:

Opublikowano

na strzelanie niestety bedziemy musieli poczekac do wiosny :mysli:

:przebiegly: a tymczasem może alternatywa w postaci halóweczki ??? :tongue4:

hala jest w czwartki od 17:00 w staszicu :rolleyes:

krawcu a tobie sie nie udalo zalatwic sali na haloweczke .Nie masz wogole chodow w tej szkole :cool1: ty tam chyba woznym jestes :polew:

Opublikowano
  • Autor

Panowie czemu mogą hamulce piszczeć po wymianie klocków w VW?

Opublikowano

a założone są poprawnie zgodnie z kierunkami???

Opublikowano
  • Autor

w zakładnie zakładali więc chyba tak

Opublikowano

Na paintballa zawsze i wszędzie! No ale panowie, nie bądźmy mięczakami, teraz urządźmy sobie strzelaninę! Ech, te krwawe ślady na śniegu i tropienie rannego przeciwnika... :evil:

Opublikowano
  • Autor

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

na strzelanie niestety bedziemy musieli poczekac do wiosny :mysli:

:przebiegly: a tymczasem może alternatywa w postaci halóweczki ??? :tongue4:

hala jest w czwartki od 17:00 w staszicu :rolleyes:

krawcu a tobie sie nie udalo zalatwic sali na haloweczke .Nie masz wogole chodow w tej szkole :cool1: ty tam chyba woznym jestes :polew:

:polew: :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 21 Styczeń 2010, 20:11_________________________________________________Samych Rambo tu mamy :gwizdanie: :gwizdanie:

szykuje sie jakaś masakra na tym strzelaniu

Opublikowano

zakład zakładem a sam dobrze wiesz że mechaników mamy różnych i nie zawsze wykonujących solidnie swoją prace

Opublikowano

test korb?? ktos mi powie co to znaczy ?? hehee

Opublikowano

przyjedziesz to zobaczysz :tongue4:

Opublikowano
  • Autor

nie jest lekki :cool1:

Opublikowano

:bry:

Na poniedziałek jakieś zajęcia rozgrzewające trzeba zorganizowac :bicz2:

a to mówiłem JA- ten od żółtej pijawki :PB98:

Opublikowano

nowacek007 wolny bedziecie mieli kanal jutro bo musze w jednym miejscu wydech spawnac a juz niechce go rozgrecac :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.