Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AVJ] nowy foty i swap

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

a41.jpg

a4111.jpg

a43-1.jpg

a44.jpg

a42-1.jpg

co z wyp.

bixenon

fote sport alcantara

podsufitka czarna s-line

kierownica s4 pikowana z MF

BT

zmieniarka

4 szyby w elektryce

RNS-e

audio BOSE

pełny fis

skrzynia MANUALNA

udokumentowane 189 tys, sprawdzone w ASO, książka, papiery na wszystko

tempomat

tylne orginalne boczne rolety

wykladzina bagaznikowa orginał

dekory piano

pakiet światło

wycieraczki aero

body s4 : zderzak przedni spryski pdc + tylny zderzak pdc

Opublikowano

Mowisz o tym bialym..? :)

Opublikowano

zawsze podobało mi się białe A4, czekamy na więcej fotek :wink4:

Opublikowano

Jakoś dziwnie podobny do poldomierza :polew: albo to te spoilery a'la hofele :kox:

Opublikowano

poldek przynajmniej ma listwy w kolorze :decayed:

Opublikowano
  • Autor

gdzie tu jakis polonez

Opublikowano

Ładna strzała tylko szkoda że avancik hehe

czaki22 czemu nie wybrałeś kolejnej Vki :?: :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

avancik to zaleta :)

a v-ki - ciezko znalesc przyzwoitą a ta co mam bardzo ładna jest

Opublikowano

fajna.....silnik troszkę nieekonomiczny ale po małym chipowanku dajacy niezły FUN :> z jazdy ......gazujesz czy zostajesz na Pb???

Opublikowano

fajna.....silnik troszkę nieekonomiczny ale po małym chipowanku dajacy niezły FUN :> z jazdy ......gazujesz czy zostajesz na Pb???

To jest multi wiec nie wiadomo jak z chipem :wink4:

Gazu na 100% nie bedzie :naughty:

Opublikowano
  • Autor

no niewiem jak wlasnie to skrzynia moze zniesc musze sie fachowców dopytac a pali jak moje byłe v6, niema tragedi, ale tak 20 kucy wiecej by sie przydało spokojnie

ale w opisie spalania niemusiałem zmieniac:)

Opublikowano

szkoda że nie ma ksenonów :D:P

fajna fajna szkoda że multi :/

jak już swoją wymodzę w końcu też sie pochwale, niestety troche furkę rozbiłem :wallbash: i póki co nie ma czym sie chwalić

Opublikowano

Fajna :good:

20KM nie będzie problemem, ta generacja multitronika wytrzymuje spokojne 310niutonów, a z benzynki ciężko tyle wyciągnąć.

Opublikowano

Bardzo ładny kolor :naughty: i felga, szkoda tylko, że nie w sedanie tak jak poprzednia A4

Ogólnie jest :good:

Opublikowano

a dlaczego byl remont robiony silnika :sick3:

Opublikowano
:wink4: :wink4: :wink4:
Opublikowano

a dlaczego byl remont robiony silnika :sick3:

moze turbo sie rozlecialo i kilka lopatek odwiedziło silnik :naughty:
Opublikowano

a jak skrzynia sie sprawuje bo mam ten sam rok u mnie powoli juz sie konczy

Opublikowano
  • Autor

w rozpiski czesci wynika ze prawdopodobnie brał olej silnik, wymiena pierscieni miedzy innymi i mase innych uszczelelk robiony przy przebiegu 85 tys , wszytsko po vinie w ASO,

slawek w jaki sposob ci sie skrzynia konczy, u mnie ok nic nie szarpie nic zgrzyta ładnie przelancza

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.