Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B7 BLB] Dziwne wykończenie koło radia

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

witam mam pytanie troche mi nie pasuje to moje wykonczenie cos tu bylo chyba kombinowane podaje fotki moze ktos mi cos doradzi druga fotka jest z uchwytem na telefon moge go moze jakos wykozystac chcialem tez polaczyc sie przez bluetoouh i wykrywa mi audi ale jak wprowadze kod to nie moze sie polaczyc prosze o jakies rady

69984409.th.jpg

12406229.th.jpg

Opublikowano

no cóż... było chyba RNSE ale znikło...

jaki masz telefon?

Opublikowano

no cóż... było chyba RNSE ale znikło...

na to wygląda :kwasny:
Opublikowano

albo coś na 2 DINy było[br]Dopisany: 02 Wrzesień 2009, 19:53_________________________________________________sprawdz po kodach wyposażenia co tam wcześniej siedziało :wink4:

Opublikowano

:confused4:

strasznie to wyglada... :/

Opublikowano
  • Autor

albo coś na 2 DINy było[br]Dopisany: 02 Wrzesień 2009, 19:53_________________________________________________sprawdz po kodach wyposażenia co tam wcześniej siedziało :wink4:

jak mam sprawdzic po kodach i skad wziasc ten kod mozesz mi podpowiedziec i co to jest rnse telefon mam nokie n95 i 6610

Opublikowano

jak mam sprawdzic po kodach i skad wziasc ten kod mozesz mi podpowiedziec i co to jest rnse telefon mam nokie n95 i 6610

napisz do kolegi leewang prośbę żeby sprawdził Tobie wyposażenie po nr VIN, rnse to nawigacja, poszukaj na forum wszystko jest opisane, chodzby tutaj: http://www.a4-klub.pl/smf/all_radia_w_audi-t3407.0.html

Opublikowano
  • Autor

no ok napisze a co byscie proponowali mi z tym zrobic to radio co mam zalozone jest to dvd z wysowanym ekranem

Opublikowano

no ok napisze a co byscie proponowali mi z tym zrobic to radio co mam zalozone jest to dvd z wysowanym ekranem

zmieniaj na rns-e lub w ostateczności coś oryginalnego 2 DINowego :wink4:

Opublikowano
  • Autor

no ale mi sie wydaje ze moje radio jest lepsze bo ma dvd mam jeszcze takie pytanie slabo odbiera mi radio cos chyba jest z antena a nie wiem gdzie ona jest

Opublikowano

no ale mi sie wydaje ze moje radio jest lepsze bo ma dvd mam jeszcze takie pytanie slabo odbiera mi radio cos chyba jest z antena a nie wiem gdzie ona jest

tylko Ci się wydaje, zresztą sam popatrz jak to wygląda :no:

Opublikowano
  • Autor

a co do tej anteny to gdzie jej szukac no i ten nieszczesny uchwyt na telefon

Opublikowano

obydwa telefony się nie łączą?

Opublikowano

a co do tej anteny to gdzie jej szukac no i ten nieszczesny uchwyt na telefon

antena jest w ogrzewaniu tylnej szyby[br]Dopisany: 02 Wrzesień 2009, 22:01_________________________________________________wpisywałeś 1234 jako kod czy coś innego :?:

Opublikowano
  • Autor

wpisywalem 123[br]Dopisany: 02 Wrzesień 2009, 22:05_________________________________________________

wpisywalem 123

czy;i z tego uchwytu tez lipa bedzie tylko zawadzal
Opublikowano

wpisywalem 123

kod jest 4 cyfrowy, leć teraz do auta w kapcich i wpisuj 1234 i dzwoń po znajomych :dance:

Opublikowano
  • Autor

no dobra jutro bede wiedzial bo garaz mam daleko a jak sie polacze to jak to niby dziala jak ja mam inne radio jak sie tym steruje bo nie mam tez sterowania w kierownicy[br]Dopisany: 02 Wrzesień 2009, 22:11_________________________________________________kto z kolegow mi odpowie na jakiej zasadzie to dziala

Opublikowano

Jak miales RNS-E i juz go nie masz bo ktos wsadzil inne radio, ktore pewnie nie jest podlaczone z BT to sobie mozesz dzwonic ale z prysznica w domu, bo taki sam efekt bedzie.

Musisz wyjac radio i zobaczyc czy jest podlaczone z modulem BT. Jezeli tak to instrukcje radia do lapy i czytaj co i jak.

Opublikowano

sam widzisz że najprościej będzie włożyć RNS-E (pewnie jest cała instalacją, masz kosz na 2 DIN, klimatronik na dole... ), tylko wrzucasz i się cieszysz :naughty:

Opublikowano
  • Autor

no dobra bede sie rozgladal probowalem sie polaczyc z bt i sie laczy a jak dzwonie to wyswietla mi na ekrannie od komputera numer i w glosnikach slychac dzwiek panowie ma ktos zdiecie tej kostki jak to wyglonda bo umnie to jest troche przerobione zeby mi to radio gralo a chce byc pewny jaki model radia mam kupic moze ktos mi zapoda link zebym mogl sobie zobaczyc jak te radia wygladaja

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.